Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ko to zna, mada bi mi bila cast kao velikom navijacu Sijetl Supersoniksa.
    brate Lošmi...gori si od Đokovića.

    Comment


    • Ne stvarno o Geri Pejtonu drugom se je raspisao drugi forum na siroko mozda i bude nesto.
      Samo da ne prodjemo ko sokici sa Stoktonom juniorom pu pu daleko bilo.

      Comment


      • Jel to selektor ulazi u nasu zelju Dilejnija polako?

        Comment


        • Pejton 2 jeste klasa u najavi, levoruk 180cm, prodoran, ali nije dodavač...to nume ič.
          Gledaće ga Braun i Gist popreko a Laza može da osvane na krilu čekajući asist za šut.
          Last edited by Wingwalker; 26-07-19, 11:45.

          Comment


          • https://youtu.be/YSyE32Eh_To


            EWE NJEGOVE ASISTENCIJE

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              brate Lošmi...gori si od Đokovića.
              Pa to je prvi klub van granica nase zemlje za koji sam navijao.Sremf, Pejton,Kemp, MekMilan,Perkins prvi medju centrima koji je sutirao trojke itd itd..Bilo je tu dobrih igraca i pratio sam ih do kraja, do Durentule..Bio je i Bejker,Alen, Marcualjaonis,Luis..Strasno finale sa Dzordanom i utakmice na mali broj poena sa jezivim odbranama...Ono je bio doktorat u cuvanju MJ-a..

              Ipak Starbaks se prodao i otisli u Oklahomu...

              Sto se tice mladih i neafirmisanih igraca iz NCAA,njima treba godina sazrevanja i onda je svaka sledeca sezona bolja,negde vrhunac dostignu u 4-5 sezoni i uzimati direktno iz NCAA je jako veliki problem zaekipe gde on treba da bude nosilac. Posebno ako nemas neki visegodisnji ugovori i prostora da ne bude nekih velikih rezultata..

              Mislim da ta prica tipa treba nam asistent je demode..kao da niko ne zna da doda loptu sem Jovica i Tea. Bezveze price,kad imas para, sve ostalo je lako, samo je stvar finesa. Siguran sam daceplej biti jako ime,mozda jedno od jacih u timu,ako ne bude..onda je ovo znak da sepravi mesto za hobita da dobije bar neke minute..sto mene cudi..kadvecina navijaca ocenjuje hobita aka nepotizam kao nekog kljucnog igraca za nas PO i da niko ne bi mogao da napravi cudesnih 8p i 5.5 as ..jeste to bilo iznad njegovih mogucnosti ali da smo imali normalnog back upa, ne bi morali da se oznojimo a ni Nesha da spusta kuku i motiku pored terena xD
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                Pejton 2 jeste klasa u najavi, levoruk 180cm, prodoran, ali nije dodavač...to nume ič.
                Gledaće ga Braun i Gist popreko a Laza može da osvane na krilu čekajući asist za šut.
                Da li mi to ne smemo da dovedemo pleja koji je viši od 186 cm? Unazad dve godine mi se orijentišemo samo na te pipače dna table.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Da li mi to ne smemo da dovedemo pleja koji je viši od 186 cm? Unazad dve godine mi se orijentišemo samo na te pipače dna table.
                  pardon...Pejton Jr. je 190cm...baš gledam kako sam 180cm napisao u kontekstu ''prednosti''...
                  svejedno...dečkonja je na proseku 1,2 asistencije...al da je vrckav...jeste.
                  Last edited by Wingwalker; 26-07-19, 14:23.

                  Comment


                  • Dušan Ristić na pozajmici u Astani

                    http://www.kkcrvenazvezda.rs/dusan-r...6-07-2019.html

                    Comment


                    • Originally posted by Pera zdera View Post
                      Dušan Ristić na pozajmici u Astani

                      http://www.kkcrvenazvezda.rs/dusan-r...6-07-2019.html
                      Bravo za upravu!

                      Comment


                      • Originally posted by Pera zdera View Post
                        Dušan Ristić na pozajmici u Astani

                        http://www.kkcrvenazvezda.rs/dusan-r...6-07-2019.html
                        Ocekivano za Rileta a ujedno i win win za obje strane. Njemu sada ne treba pritisak rezultata, trebaju mu minuti i liga koja je jaka. Sjajan posao Miska & Covica.

                        Comment


                        • Ako je Roch pod ugovorom, Pefi ne zeli i za Dilejnija nema para, daj bar tog Kalnietisa dok ga neko nije pokupio. Ostalo sve kombo bekovi na trzistu, pleja nema ni od korova....

                          Comment


                          • Brandon Jennings, jebem li ga. Ima sve sto nama treba al je lik zesca dileja. Opet sa druge strane je profesionalac pa mislim da bi mogao da se kontrolise, sa druge strane seva mu paja da se cima po ABA ligi za neke male pare i pri tome neredovne.
                            Bas zajebancija, al nesto kontam iznenadice Covke sa nekim kvalitetom sad bas u inat.

                            Comment


                            • Tesko da moze dovesti nekoga ko nije pominjan ovde

                              Comment


                              • Uopste nije naivno. Na ovaj roster sa Norisom Kolom ili Pulenom pravis divljastinu od ekipe, a sa Jovicem ili Roch-om top8 tim. Jasno je svima sta nam treba. Verujem da ce ga izmisliti. Ne mora biti plej sa 5+ asistencija po mecu, ali ne sme biti divljak.
                                Last edited by Storm; 26-07-19, 20:35.

                                Comment

                                Working...
                                X