Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice Kuzma ok, tvrda bosanska glava je to

    Comment


    • Istraj care vole te tvoji cigani!

      Comment


      • Izdrzi Kuz! Oporavice se on u to sam siguran.

        Comment


        • Da vidimo hoće li neko iz kluba da se oglasi,ostaje nam Ojo u klubu to je 100%

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            Da vidimo hoće li neko iz kluba da se oglasi,ostaje nam Ojo u klubu to je 100%

            Da li ti stvarno mislis da ce klub da se bavi prelaznim rokom dok im igrac u komi?



            Nole Kralju

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Da li ti stvarno mislis da ce klub da se bavi prelaznim rokom dok im igrac u komi?



              Nole Kralju
              Naravno da će da se bave,to im je posao . . . Sta će? Da sednu da plaču?
              Mislio sam da se oglase povodom stanja igrača,da pruze podršku porodici. . .

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Naravno da će da se bave,to im je posao . . . Sta će? Da sednu da plaču?
                Mislio sam da se oglase povodom stanja igrača,da pruze podršku porodici. . .
                Oglasila se kkcz dva puta danas ...Ovo je drugo


                Stanje Ognjena Kuzmića i dalje vrlo ozbiljno
                Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Kuzmić hitno transportovan u Beograd. Njegovo zdravstvemo stanje i dalje ozbiljno. Klub se zahvaljuje lekarima iz Banja Luke i Urgentnog centra u Beogradu na izuzetno brzoj reakciji, a svim ljudima dobre volje na iskazanoj brizi za stanje našeg igrača.
                KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je centar našeg kluba i reprezentacije Srbije Ognjen Kuzmić smešten u šok odeljenje Urgentnog centra u Beogradu u nedelju u 13 časova, nakon što je hitno transportovan iz Banja Luke helikopterom.

                Stanje našeg igrača je ozbiljno, a klub se u skladu sa preporukama lekara koji vode brigu o Ognjenu Kuzmiću neće još uvek oglašavati detaljno o njegovom zdravstvenom stanju, koje je ohrabrujuće, ali i dalje vrlo ozbiljno.

                Ovom prilikom KK Crvena zvezda mts se zahvaljuje lekarskim timovima iz Banja Luke i Urgentnog centra u Beogradu na izuzetno brzoj reakciji, takođe i svim ljudima dobre volje, klubovima, Zvezdašima, ljubiteljima košarke, na iskazanoj brizi i porukama podrške od trenutka kada smo svi zajedno saznali za nesreću koja je zadesila košarkaša Crvene zvezde i reprezentativca Srbije.

                KK Crvena zvezda mts će nakon vrlo važna 24 časa za oporavak Ognjena Kuzmića, obavestiti javnost o zdravstvenom stanju i daljim koracima u lečenju Ognjena Kuzmića.

                Ujedno KK Crvena zvezda mts najlepše moli medije da poštuju privatnost porodice Kuzmić i težinu i delikatnost situacije u kojoj se našao reprezentativac Srbije i košarkaš našeg kluba.

                KK Crvena zvezda mts

                Comment


                • Bas mi je stresno ovo. Imao sam slicne povrede, godina dana oporavka, maksofacijalne operacije, atrofija od 1m lezanja, gutanje na slamku, zubi... Sve je super na kraju, oparavi se covjek al brate ta brza voznja, cemu?!

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Oglasila se kkcz dva puta danas ...Ovo je drugo
                    Zahvaljujem

                    Comment


                    • Je l' istina da smo stupili u kontakt sa Nedovicem?

                      Comment


                      • Nadajmo se da nismo.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Je l' istina da smo stupili u kontakt sa Nedovicem?
                          Ko razmišlja sada o tome? I Nedovic je pod ugovorom....

                          Comment


                          • Verujem da je Kuz dobio najvazniju bitku a to je bitka sa zivot.
                            Sad ide u nove bitke i pobede.
                            Na kraju dobice Kuz i rat.
                            Cekaomo ga u Areni da ga pozdravimo.

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Koga zabole za Nedovića, Jovića, Teodosića... Čovek se bori za život i to je najvažnije. Da čujemo da je dobro i da će se izvući.

                              Comment


                              • I ja čekam da dodje u Arenu da grmi sve . . .plakaće kao malo dete garantujem! Veliki je to emotivac!
                                Nedovic nam ne treba

                                Comment

                                Working...
                                X