Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Ah steta, valjao bi na ovaj hajp. No sta da se radi, mozda je to i dobro, moracemo da se zadovoljimo pipachem table Gistom, jednom od prime cetvorki Brownom, wolwerine Djenkom, nes proci Kuzom, cjepanjem mrezica Beronom i daj loptu i skloni se Stratos.
    I koga na pleju? Da je Jovic 100% fit niko ih bolje ne bi povezao sa obrucem od njega, plus odbrana, tranzicija... Ali...

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ah steta, valjao bi na ovaj hajp. No sta da se radi, mozda je to i dobro, moracemo da se zadovoljimo pipachem table Gistom, jednom od prime cetvorki Brownom, wolwerine Djenkom, nes proci Kuzom, cjepanjem mrezica Beronom i daj loptu i skloni se Stratos.

      Sad mi se javio drugar koji kaže da je velika gužva za sezonske ...dele brojeve i ljudi čekaju bez obzira na Tea

      Comment


      • Teo jos nije zvaničan, polako
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Teo jos nije zvaničan, polako
          Ko ga jebe, neka ga u Italiji.

          Comment


          • Vala jesmo izgoreli za Teom, a on nas čovek bez pardona predriblao.

            Pa majku mu jebem koliko para ti treba u životu, ko da je neka razlika da li na računu imaš 25 ili 30 miliona eura !?

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Vala jesmo izgoreli za Teom, a on nas čovek bez pardona predriblao.

              Pa majku mu jebem koliko para ti treba u životu, ko da je neka razlika da li na računu imaš 25 ili 30 miliona eura !?
              Brajkula brate, kako nije razlika? Pa 5 miliona razloga je razlika.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Vala jesmo izgoreli za Teom, a on nas čovek bez pardona predriblao.

                Pa majku mu jebem koliko para ti treba u životu, ko da je neka razlika da li na računu imaš 25 ili 30 miliona eura !?
                U stvarnom životu to ovako izgleda

                alan.jpg

                Comment


                • Pitanje jesu li pare u pitanju. Čovek je oženjen i verovatno mu je porodica na prvom mestu a kakvi su im planovi to samo oni znaju. Šta god da je odlučio nek mu je sa srećom

                  Comment


                  • Covek je iskljucio srce izabrao je razum. Ja to postujem. Bice belaja ako Virtus ne osvoji evrokup. Ocigledno da Teo nije dobio ponudu od top evvroligasa. Citaju evroligasi kartone iz NBA. Ocigledno im se ne isplati i nije garant osvajanja Evrolige. Jeste malo blam da kao najbolji plej evrope igras Evrokup ali i to je dokaz o Teovim razmisljanjima. Ladovina bato. Nek on turnirski isporuci najbolje na svetskom i na olimpijskim igrama a za ostalo neka uziva i igra kako i koliko mu okolina dozvoli. Samo da ga mimoidju povrede.

                    Comment


                    • Citam komentare, mislim da je odlicno sto nije potpisao za nas. Koliko ga govnima mazu, mene sramota. Uzivaj tebra, uzmi tih 6m ne okreci se.

                      Comment


                      • Pa covek bi bio lud do koske da ne prihvati (ako je tacna cifra) 5 miliona evra vise (6.5 miliona na 3 godine doduse u odnosu na spominjanih 1.5 miliona od Zvezde za 2 godine) i igranje pod daleko manjom tenzijom. Trenira ga selektor reprezentacije, moze da mu i progleda kroz prste ako trebe u vezi jacine treninga, najbolje mesto u Italiji za igrati kosarku, odlocan ugovor do njegove 35-te godine. Sto bi rekli Amerikanci "no brainer".

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Citam komentare, mislim da je odlicno sto nije potpisao za nas. Koliko ga govnima mazu, mene sramota. Uzivaj tebra, uzmi tih 6m ne okreci se.
                          Ma ovo nije ništa .Zamisli samo kakvi bi se komentari pisali posle nekoliko , moguće lošije odigranih utakmica a da je potpisao za taj milion koji se provlačio kao cifra...Pisao je @Šarac o tome ...

                          Naravno da bi i ja voleo Tea u kkcz jer "Ko ne voli Tea taj ne voli košarku " ali to nije bilo realno ni 1% ...Što se mene tiče , Jovke dobro došao , ali bojim se da ni to nije realno .

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Brajkula brate, kako nije razlika? Pa 5 miliona razloga je razlika.
                            Brate kad imaš 25 miliona isto tako ti je sve dostupno kao da imaš 30.

                            Pa te pare ne mogu da potroše tri generacije.

                            No, ajde, vidim da se preteralo u kritici, situacija gubi kontrolu.....svako dobro momku, a mi ćemo nekako i sa nekim crncem na pleju da izguramo 12-ak pobeda.

                            Comment


                            • Tokom juna i jula pojavile su se i informacije da bi Marković, na oduševljenje Delija, mogao karijeru da nastavi u Crvenoj zvezdi. Ali...

                              - Tako je, pojavile su se informacije, ali to je teško izvodljivo u ovom trenutku. Mislim da od toga nema ništa.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Brate kad imaš 25 miliona isto tako ti je sve dostupno kao da imaš 30.

                                Pa te pare ne mogu da potroše tri generacije.

                                No, ajde, vidim da se preteralo u kritici, situacija gubi kontrolu.....svako dobro momku, a mi ćemo nekako i sa nekim crncem na pleju da izguramo 12-ak pobeda.
                                Ne slazem se sa tvojim vidjenjem stvari. On odlazi za tri puta vecu mesecnu platu (ako je istina da smo mi nudili 1.5 za dve godine; ovde doboja 6.5 za 3) i najveci broj ljudi bi uradio isto.
                                Takodje ne kapiram odakle ta cifra od 25m (zaradjenih), jer mislim da nije dobacio to toga. Da ne pominjem da se nesto mora i potrositi na opusten zivot, putovanja, malo investicija, stek za penziju...
                                Ja sam vec napisao, Jovic koji moze da pregura sezonu, pre Tea za ko ga se ne zna da li hoce, a ako hoce, na kom nivou moze da igra.

                                Comment

                                Working...
                                X