Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Evo vam ga vijest. Sad je jasno zasto smo grizli ko ludi i zasto pravimo jak tim. Naime, danas na sastanku EL je odluceno da od 2020 nema direktnog plasmana u EL, dva idu iz EC tri WCards. Dakle sad ako se ne docepamo 15+ mjesta, jebali smo cvorka.
    Nije Nebojša "sisao vesla" bilo je kod nas forumaša (verujem svih) znak pitanja iznad glave kako to sada odjednom ovakva pojačanja, ovakva priča. Sada sve jasnije postaje i taj plej "mamo*ebač" dobija na smislu i značaju.
    Daj Čovo Malkolma da se igramo.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      A ko ispada....jel mogu ispadati i sa A licencom?
      Nisam gledao detalje vec samo crtice, msm da ne bi smjeli al ajd bice jasno kroz par dana i to.
      https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...386664448?s=19
      Last edited by Victor BG; 11-07-19, 14:57.

      Comment


      • Sad sam video, prave Frankestajna od lige. 11 sigurnih ucesnika + Asvel i Bajern, 2 iz Evrokupa i 3 na WC.

        U prevodu - nije bitna pozicija, ispadamo sigurno....a zavisimo od birokratije i dobre volje Djordija Bartolomea da li cemo dobiti WC za sledecu sezonu. Navodno za jedno mesto prednost ima ABA liga, ali ne kazu da to mora biti sampion.

        edit: pardon, ipak pise sampion. Znaci za nas je razlika sto smo do sada imali sigurno mesto kroz sampiona ABA, a sad cemo imati samo prednost za dobijanje WC.
        Last edited by mmajstor; 11-07-19, 15:00.

        Comment


        • Ima i na sajtu evrolige.

          Comment


          • Znaci tako jos 5-6 god dok im ne isteknu ugovoria tad ce zatvoriti ligu...

            Comment


            • Tribina C je rasprodata , ne znam da li se pustila cela tribina u prodaju preko sezonskih ali svakako ovo govori da je ozbiljan broj sezonskih prodat za sad.

              Comment


              • Comment


                • Na basket se fanaticno lozimo Ameri, Grci, Litvanci i mi. Tu i tamo Turci u poslednje vreme. Kakvi Nemci, Italijani i Francuzi. Ako se EL bude sirila tamo, propasce za par godina. Vec i sada im opada poseta u halama, a sta ce tek da bude kad svake sezone gledas jedno te isto. Mozda je i bolje da sami sebe uniste, pa ispocetka kako Bog zapoveda...

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Znaci tako jos 5-6 god dok im ne isteknu ugovoria tad ce zatvoriti ligu...
                    A do tada ? Očekivao sam onu varijantu sa ispadanjem iz El i ulaskom preko EK ali ovo me totalno zbunilo .Sigurno je da Aba šampion nema siguran prolaz ...verovatan ali ne i siguran .Imam još jednu dilemu a nije nemoguće da se desi .Samo teoretski ali ne i nemoguće ...šta će biti ako se jedan od tri , ili čak dva tima iz Abe plasiraju u finale EK???

                    Pogotovo što je ukinut limit za broj klubova iz jedne lige

                    Comment


                    • Ma imace ABA mesto u to sam siguran.

                      Comment


                      • Aba ima garancije za prve dve godine po novom modelu kao sto Bajern i Asvel imaju sigurno mesto u te dve sezone. Ostaje da se ozbiljno ulaze u kosarku u Srbiji. Da se obezbedi tih 7 miliona svake godine koliko je mislim minimum da bi mogao da konkurises za sezonu u EL. Na kraju krajeva koliko je Zenit platio za sledecu godinu? Ovo sto Covic radi sa rosterom je putokaz ali ne i put jer za put potrebno je da se i neke druge stvari poklope. Kako ce se sve ovo odraziti na Aba ligu? Hm, da li ce klubovi pokusati da povecaju ulaganja kao must have ili biti totalno ubijeni u pojam novim trendovima videcemo.

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Ma imace ABA mesto u to sam siguran.
                          Hoce, al oni biraju koga ce.

                          @Samo Zvezda do tada ovaj servis, finalisti EC i tri WC. E sad pazi scenu, sta ako Zenit, Zvezda, Alba udju u PO, koga izbacujes iz lige sl godine?
                          Dobar haos su napravili ali moze im se, sve dok ne zatvore ligu na 20imena a racunaj Pariz i London sa ovih 18.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            A do tada ? Očekivao sam onu varijantu sa ispadanjem iz El i ulaskom preko EK ali ovo me totalno zbunilo .Sigurno je da Aba šampion nema siguran prolaz ...verovatan ali ne i siguran .Imam još jednu dilemu a nije nemoguće da se desi .Samo teoretski ali ne i nemoguće ...šta će biti ako se jedan od tri , ili čak dva tima iz Abe plasiraju u finale EK???
                            Jednoj WC-i je dat prioritet sampionu ABA lige. Ako taj sampion izbori ucesce u EL kroz evrokup, diskreciono pravo EL je da li ce dati WC finalisti ABA lige ili nekom drugom timu u ABA ili van ABA lige.

                            Comment


                            • Kakva su suskanja oko odlaska Dobrica? Da li ima neko neku info? Posle ovoga svakako ne bih ni u ludilu prodao Simanica za 500 iljada. Moze milion i procenti uz zadrzavanje jos godinu dana Simane. Mada ovo su navijacka razmisljanaj samo.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Jednoj WC-i je dat prioritet sampionu ABA lige. Ako taj sampion izbori ucesce u EL kroz evrokup, diskreciono pravo EL je da li ce dati WC finalisti ABA lige ili nekom drugom timu u ABA ili van ABA lige.
                                Ok ... a šta će se desiti ako finalista ili osvajač EK nije ujedno i šampion Aba lige ?

                                Comment

                                Working...
                                X