Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spekulacije o velikoj ponudi za Tea kvare pricu oko Jovica koji trazi vise, a sada se zna da novca ima samo kako za koga.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      E da nam je neko pricao....
      Stisni zube buraz nije lako...

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Sarac je rekao da jurimo mitsku zver na jedinici. To Jovic svakako nije.

        Da je kojim slucajem Teo jos uvek u Klipersima ili pod ugovorom u CSKA< REAL ili Tamisu , da li bi pljuckali na Jovica za cifru koju nudimo?

        Drca, Balaban, Shepa to nama treba a ne da pljuckamo na neznalice poput KC Riversa i Jovica, ne znam samo kada smo to podigli te lestvice da su ovi losi igraci a da mi zasluzujemo bolje.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Spekulacije o velikoj ponudi za Tea kvare pricu oko Jovica koji trazi vise, a sada se zna da novca ima samo kako za koga.
          Jovic ako misli da je Teo onda zivi u zabludi. Ja bih i onog Gancevog Dilejnija pre voleo da vidim kod nas nego njega. Jovke je tek treci pik.

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Stisni zube buraz nije lako...
            Pa pazi, kad su nam opcije Teo, Dilejni ili Jovic, da se ne lazemo nije nam ni tesko. Veca je zal sto ne mozemo dvojicu da pokupimo .

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Jovic ako misli da je Teo onda zivi u zabludi. Ja bih i onog Gancevog Dilejnija pre voleo da vidim kod nas nego njega. Jovke je tek treci pik.
              Naravno da ne misli... ne trazi tu cifru, ali je legitimno da pomisli ako ste u poziciji toliko da se otvorite za Tea, mozete i za mene tih 200k preko.

              Comment


              • Majko mila, sta sve ovde nece da se procita! Niti Jovic moze da trazi na konto Teodosica vise, niti mu Bjern nudi vise od nas za 500k, Bajern nece da mu da platu koju je imao prosle godine, a kamoli da mu da VECU! A tek je nebuloza to nase alavo u nama... sada nam ne valja Jovic, neko masta o Dilejniju, a nije svestan da mi nemamo ni za Jovica koliko zaista vredi! A Teo ce mozda doci, po mojim saznanjima trenutno su sanse 50-50 sto je jako visoko, i ne radi se o finansijama, vise o garancijama oko CELOKUPNOG sportskog dela! Jer valjda je svima KRISTALNO jasno da kod nas nece igrati za MILION, i da mu u nasem slucaju pare nisu primarne! Ali kao svaki covek sa reputacijom NAJBOLJEG u Evropi u ovom nasem glibu, trazi garancije da ce cela SPORTSKA PRICA i svlacionica opstati do juna 2020. A ne da se posle 3 meseca digne svlacionica zbog nemanja para! Pozar je mogao da gasi radonjic sa onom ekipom koju su cinili 90% nasi momci! A da vidim kada Gistu i Brownu zakasne plate kako ce da cute! Sta vi mislite! I ko podcenjuje i pljucka po Jovicu i pre njega prizeljkuje Dilejnija, neka ga je sramota!

                Comment


                • Opusti se Navi, sprdamo se Jovic bi bio jackpot

                  Comment


                  • Originally posted by NaviSK View Post
                    Majko mila, sta sve ovde nece da se procita! Niti Jovic moze da trazi na konto Teodosica vise, niti mu Bjern nudi vise od nas za 500k, Bajern nece da mu da platu koju je imao prosle godine, a kamoli da mu da VECU! A tek je nebuloza to nase alavo u nama... sada nam ne valja Jovic, neko masta o Dilejniju, a nije svestan da mi nemamo ni za Jovica koliko zaista vredi! A Teo ce mozda doci, po mojim saznanjima trenutno su sanse 50-50 sto je jako visoko, i ne radi se o finansijama, vise o garancijama oko CELOKUPNOG sportskog dela! Jer valjda je svima KRISTALNO jasno da kod nas nece igrati za MILION, i da mu u nasem slucaju pare nisu primarne! Ali kao svaki covek sa reputacijom NAJBOLJEG u Evropi u ovom nasem glibu, trazi garancije da ce cela SPORTSKA PRICA i svlacionica opstati do juna 2020. A ne da se posle 3 meseca digne svlacionica zbog nemanja para! Pozar je mogao da gasi radonjic sa onom ekipom koju su cinili 90% nasi momci! A da vidim kada Gistu i Brownu zakasne plate kako ce da cute! Sta vi mislite! I ko podcenjuje i pljucka po Jovicu i pre njega prizeljkuje Dilejnija, neka ga je sramota!
                    Iskuliraj i pazi kako se obracas.
                    Nema potrebe za ovakvim,, tonom,

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Nema nikakvog tona! Izneo sam samo cinjenice. Posto je neverbalna komunikacija nije moguce utvrditi ton, ja sam mrtav hladan! Drugo, ako mislis zbog velikih slova, ubacio sam ih samo da naglasim delove recenica!

                      Comment


                      • [QUOTE=From downtown;2009884]Opusti se Navi, sprdamo se Jovic bi bio

                        Comment


                        • Dilejni samo jer je zdrav 100%. Ali posto Dilejni nije ni opcija, vec velika zelja naseg druga Ganca, moj upis je zelja da ga podrzim u njegovom mastanju. A ti se druze Navi malo opusti, jer niko ne dira Jovketa i nije rekao da je nepozeljan. E sad sto je Teo Teo, tu ne mozemo nista. Mislim da par miliona navijaca ima jednu istu zelju!

                          Comment


                          • [QUOTE=NaviSK;2009889]
                            Originally posted by From downtown View Post
                            Opusti se Navi, sprdamo se Jovic bi bio
                            Bice to sve bombona.

                            Onako mastam da dodje Teo stavicu Jelisavetinu sliku u novcanik a zena neka bije ako mora

                            Comment


                            • Originally posted by NaviSK View Post
                              Jovic bi bio
                              Jović bi bio...dok može.
                              Kada ne može...bio bi Filip.
                              E tada bi bio ne preskup, već promašena investicija.
                              Al ako mora, moš se proba kad preliva...imamo i narednu sličan roster...pa probamo isto i sa Pefijem.

                              ...nie Čoki lizo prašak.
                              Last edited by Wingwalker; 10-07-19, 21:16.

                              Comment


                              • A Pefi inace nema problema sa ledjima

                                Comment

                                Working...
                                X