Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fudbal nam je u takvom stanju raspada da ni tandem Murinjo-Gvardiola ne bi mogao da nas izvuce u ovim kvalifikacijama za EP,sledi poraz od Portugala,nereseno sa Luksemburgom ko god od podobnih da dodje za selektora.

    Comment


    • Jel ce neko odgovarat za ovakav debakl?
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Otkaz Slavoljubu Muslinu je koren svih katastrofa ovoga juna.
        Otkaz Slavoljubu Muslinu je paradigma svega što je zlo i naopako u organizaciji našeg fudbala i još jednom podvlačim i naše zemlje generalno gledano.

        Da postoji zdrava kritika u našim medijima, sada bi se oštrila pera na Kokezi i kompaniji.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        Last edited by La Jugoslavia; 20-06-19, 22:00.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Radonjic raznosio u Zvezdi, nakon toga blagi užas. Milojević je doktor trenerski, pravi trener za Srbiju.
          Šta je raznosio? Isto ovako igrao, svaku loptu izgubio, samo što je dao 2-3 gola, doduše protiv slabijih igrača od ovih, to je sva razlika.

          Comment


          • U prvom poluvremenu Radonjić na 0-0 u svom šesnaestercu odigrava petom na Bogosavca.
            Pileći mozak.

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Nista ovo nece da promeni,kakva odgovornost,oni su vlast,mogu da se bahate koliko hoce.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Šta je raznosio? Isto ovako igrao, svaku loptu izgubio, samo što je dao 2-3 gola, doduše protiv slabijih igrača od ovih, to je sva razlika.
                Jbg kad je trkac, kad bi sa necim mogao da dopuni tu brzinu bio bi odlican igrac. Ovako mrka kapa, ne ume da uputi pas, jos gore centrira a nije ni inteligentan.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ma ja sam prvi ovde pljuvao po savezu kad ga je Goku moćni branio, pri smeni selektora, sve si tu u pravu, ali ne možeš reći i da igrači ne snose krivicu, šta njih boli ona stvar ko vodi savez, ako neće da igraju nek budu ko Luka Milivojević, a ne da jajare.
                  Ha ha ha, ti si baš jedan šaljiv čovek, nađi mi gde sam branio savez ili zauvek napusti forum. Podržao sam smenu Muslina jer smatram da smo imali potencijal da igramo drugačiji fudbal, valjda sam imao pravo na svoje mišljenje. To ne znači da podržavam savez, već samo taj potez. Tražio sam podršku za igrače koji su se spremali za SP, a ne za Kokezu, nađi te postove. Naravno da ne bih podržao smenu Muslina da sam znao da će ga zameniti Krstajić. Od dva zla biraš manje, a to je Muslin.

                  Jel možeš da ukapiraš da ako neko nije za Muslina, to ne znači da je za Kokezu i Krstajića.

                  Ajde pročitaj ovaj pasus iznad nekoliko puta, pa sutra isto, to bi trebalo biti dovoljno da više ne baljezgaš gluposti.
                  Last edited by goku; 20-06-19, 22:31.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Šta je raznosio? Isto ovako igrao, svaku loptu izgubio, samo što je dao 2-3 gola, doduše protiv slabijih igrača od ovih, to je sva razlika.
                    Ne zezaj, bio je glavni igrač Zvezde poslednjih pola godine.

                    Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ako ti tako kažeš.

                      Comment


                      • Koliko je Muslin zlo srpskog fudbala videlo se sve odmah posle njegove smene,s njim smo se kvalifikovali pored solidnih reprezentacija Velsa inace polufinaliste EP,Irske i Austrije na SP,imali smo igru na kontranapade,neku disciplinu i organizaciju na terenu,Tadica i Kostica u svojim najboljim izdanjima. Medjutim,nekim nasim ljudima ni to nije dovoljno,daj da ga smenimo da dodje Piksi,Antic,Jokanovic,kad ono prc pa ovi postavise svog coveka iz kafane Krstajica.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Ako ti tako kažeš.
                          To kažu svi koji pratili Zvezdu. Onomad kada se povredio svi su kukali, ne mogu bez njega. Milojević je od njega napravio sjajnog igraca, koristio je brzinu na pravi način.
                          Sada je kurxobolja tesla, uzima kintu i bas ga briga.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Ha ha ha, ti si baš jedan šaljiv čovek, nađi mi gde sam branio savez ili zauvek napusti forum. Podržao sam smenu Muslina jer smatram da smo imali potencijal da igramo drugačiji fudbal, valjda sam imao pravo na svoje mišljenje. To ne znači da podržavam savez, već samo taj potez. Tražio sam podršku za igrače koji su se spremali za SP, a ne za Kokezu, nađi te postove. Naravno da ne bih podržao smenu Muslina da sam znao da će ga zameniti Krstajić. Od dva zla biraš manje, a to je Muslin.

                            Jel možeš da ukapiraš da ako neko nije za Muslina, to ne znači da je za Kokezu i Krstajića.

                            Ajde pročitaj ovaj pasus iznad nekoliko puta, pa sutra isto, to bi trebalo biti dovoljno da više ne baljezgaš gluposti.
                            Ma ko će to tražiti, uglavnom svi smo pljuvali savez, a ti si tražio podršku je l igramo dosadan fudbal, ovo što si napisao je klasično spinovanje, šatro tražiš podršku za igrače, podržavaš smenu Muslina zbog Muslina, dakle potez smene iako je čovek ostvario rezultat, a ne podržavaš ljude koji po tvom mišljenju donose dobre odluke, opet dobre odluke po tvom mišljenju. To kod Brajkule ne prolazi dobri moj, loš dribling u stilu Andrije Živkovića sinoć.

                            Ali moram naći postove tvoje kad budem baš zaludan nakon postavljanja Krstajića. I tu si se pravio pametan blago rečeno.

                            Kad si već svašta pisao sad ne znam što se buniš kad budeš podvrgnut sprdačini na tu temu. Budi muško podnesi to stoički.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              To kažu svi koji pratili Zvezdu. Onomad kada se povredio svi su kukali, ne mogu bez njega. Milojević je od njega napravio sjajnog igraca, koristio je brzinu na pravi način.
                              Sada je kurxobolja tesla, uzima kintu i bas ga briga.
                              Radonjić se posebno istakao u kvalifikacijama za evropska takmičenja. Dao je neke bitne golove. Posebno se pamti onaj protiv Krasnodara kao i onaj u produžetku protiv Trnave koji nam je obezbedio sigurno učešće u LE. Kasnije smo ušli u LŠ.

                              Ben i on su bili naši najbolji strelci u kvalifikacijama za LŠ, dali su po 4 gola.

                              Igrao je sa mnogo volje, čak je i u defanzivi radio odličan posao.

                              Comment


                              • Ma čovek je pucao od samopouzdanja, sad šta su mu u Marseju uradili da on krene u dribling i izađe u aut ja stvarno ne znam.

                                Uglavom i ovakav je igrač za Andriju Živkovića, majstora nad majstorima, fudbalera kakvog Srbija nikad nije videla.

                                No ništa ne menja utisak da su obojica "dupe glava" bili na prvenstvu.

                                Comment

                                Working...
                                X