Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Ako neko odje zna koje knjige o satanizmu, Djavolu i okultnom valja procitati, molim da mi ih navede. Cuo zam za Aleister Crowleya ali nisam citao nista od njega.. a bi volio da saznam vise o gore navedenim temama.

    Ozbiljno, ako postoji nacin da se proda dusa Djavolu,ja bi to uradio koliko je sjutra. Naravno, ako ce me ispostovati za ono sto bi mu trazio da mi da dok sam na ovom svijetu... ako mozemo ja i njegovo visocanstvo kako da se dogovorimo, odma bi mu potpisao dusu. Zato me interesuju knjige o tome, jer zelim da se malo priblizim razumijevanju puteva Satane i da se informisem sta i kako treba da radim da bi dosao neko da odradimo taj dil oko duse.
    Na facebooku imas lika iz Prijepolja, Satan's little helper, meni on sredio.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ako neko odje zna koje knjige o satanizmu, Djavolu i okultnom valja procitati, molim da mi ih navede. Cuo zam za Aleister Crowleya ali nisam citao nista od njega.. a bi volio da saznam vise o gore navedenim temama.

      Ozbiljno, ako postoji nacin da se proda dusa Djavolu,ja bi to uradio koliko je sjutra. Naravno, ako ce me ispostovati za ono sto bi mu trazio da mi da dok sam na ovom svijetu... ako mozemo ja i njegovo visocanstvo kako da se dogovorimo, odma bi mu potpisao dusu. Zato me interesuju knjige o tome, jer zelim da se malo priblizim razumijevanju puteva Satane i da se informisem sta i kako treba da radim da bi dosao neko da odradimo taj dil oko duse.

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment




      • Kako objasniti ovo? U pitanju su nove verzije istog Simsa u Matriksu.

        Ne verujem u slucajnosti od svoje trece godine.
        Last edited by Mr. Wolf; 11-06-19, 12:17.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ako neko odje zna koje knjige o satanizmu, Djavolu i okultnom valja procitati, molim da mi ih navede. Cuo zam za Aleister Crowleya ali nisam citao nista od njega.. a bi volio da saznam vise o gore navedenim temama.

          Ozbiljno, ako postoji nacin da se proda dusa Djavolu,ja bi to uradio koliko je sjutra. Naravno, ako ce me ispostovati za ono sto bi mu trazio da mi da dok sam na ovom svijetu... ako mozemo ja i njegovo visocanstvo kako da se dogovorimo, odma bi mu potpisao dusu. Zato me interesuju knjige o tome, jer zelim da se malo priblizim razumijevanju puteva Satane i da se informisem sta i kako treba da radim da bi dosao neko da odradimo taj dil oko duse.
          Zanimljivo dopada mi se kako razmisljas i da pitam postoji li nacin da ti da to sto zelis a da ti ne uzme dusu ? znaci da se nekako drugacije dogovori sa njim pa ako se neko razumije da objasni i da te pitam ako nije tajna sta tacno zelis ? nemoj neku glupost vec nesto veliko

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ako neko odje zna koje knjige o satanizmu, Djavolu i okultnom valja procitati, molim da mi ih navede. Cuo zam za Aleister Crowleya ali nisam citao nista od njega.. a bi volio da saznam vise o gore navedenim temama.

            Ozbiljno, ako postoji nacin da se proda dusa Djavolu,ja bi to uradio koliko je sjutra. Naravno, ako ce me ispostovati za ono sto bi mu trazio da mi da dok sam na ovom svijetu... ako mozemo ja i njegovo visocanstvo kako da se dogovorimo, odma bi mu potpisao dusu. Zato me interesuju knjige o tome, jer zelim da se malo priblizim razumijevanju puteva Satane i da se informisem sta i kako treba da radim da bi dosao neko da odradimo taj dil oko duse.
            Nemoj se ni šaliti sa tim stvarima.

            Comment


            • Nadam se da ce neko na duze vreme da skloni Zeljka, a inace nisam neko prijavljuje, ali ovo sam morao hteo sam vec na prvom komentaru, ali drugi je prevrsio svaku meru i morao sam da iskoristim opciju po prvi put.

              Msm iskreno sto se mene tice ne mora ban, ali onda niko drugi ne bi smeo da bude banovan sta god da uradi, napise na ovom forumu. Msm ovde se ljudi banuju zbog stalkovanja i sto je neko opsovao ili izvredjao nekog, a decko u 2 komentara spojio rasizam, nacizam, antisemitizam i klevetanje. Pritom bez ikakvog razloga iz cista mira dosao i napisao te komentare, niko nije ni blizu bilo koje od tih tema bio, pa da se kaze nasao se "isprovociran" (i to bi bio apsurd ali cak ni to nije bilo)
              Last edited by colchonero; 11-06-19, 23:34.

              Comment


              • Licno se nadam da ce zeljko za poslednje 2 poruke dobiti trajni ban. Ovo sto on pise ne da su startovi za crveni vec za zatvor.

                zeljku od srca zelim da prodje kao njegov istomisljenik sa videa ispod.

                Last edited by belgrade_owl; 11-06-19, 23:47.

                Comment


                • Nisam bio ozbiljan za ovaj dio oko prodaje duse. Ali sam bio ozbiljan oko literature vezane za okultno i stanizam. Interesuje me i volio bi da procitam neke fundamentalne radove na tu temu i da se malo informisem.

                  Nisam religiozan, pa sam procitao Stari i Novi Zavjet eto cisto jer me je insteresovalo.

                  Comment


                  • Ovo koristiš samo u cilju upoznavanja neprijatelja i da znaš protiv koga se boriš.

                    "Naš rat nije telom i krvlju, već s duhovima pakosti podnebesja"

                    Spoiler
                    Last edited by goku; 12-06-19, 01:56.

                    Comment


                    • Jao boze... Da li da se smejem ili da placem???
                      Kakav haos. Moram da procitam detaljno sve postove sa ove teme.

                      Najjaci je onaj lik sto je otvorio temu. Nema ga vise.
                      Evo teorije zavere za nasu malu zajednicu.
                      Pojeo ga mrak...
                      Last edited by Sandugp; 12-06-19, 07:46.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Video koji govori o onome što sam pričao, da je svaka stranica Svetog pisma popločana naučnim činjenicama i da je teorija evolucije, velikog praska i stare Zemlje, jedna velika obmana.

                        Čovek koji je pravio ovaj video, uopšte nije vernik, znam po njegovim prethodnim klipovima i potpuno je nepristrasan.

                        Ko ima strpljenja da pogleda ovaj video, uopšte mu neće trebati vera da bi verovao u reč Tvorca, ali upravo se tu krije i opasnost.

                        https://youtu.be/t3m_EzemRzY

                        Obratiti pažnju na zaključak, poslednji minut klipa.
                        Last edited by goku; 12-06-19, 20:58.

                        Comment


                        • Nema nikakvih zakljucaka, samo bulaznjenje lika koji nabacuje argumente sa random toaletoida i sajtova.
                          Pogotovo mu je "zanimljiv" onaj intervju gde objasnjava sta su po njemu nauke.
                          Last edited by kronostime; 13-06-19, 05:07.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Nema nikakvih zakljucaka, samo bulaznjenje lika koji nabacuje argumente sa random toaletoida i sajtova.
                            Pogotovo mu je "zanimljiv" onaj intervju gde objasnjava sta su po njemu nauke.
                            Ajde da ti raščlanim.

                            Da bi evolucija radila, Zemlja mora da bude stara. Lik je naveo nekoliko naučnih dokaza iz geologije, obrati pažnju na ove dve reči - naučnih dokaza (ne bulažnjenja) koja dokazuju da je Zemlja stara otprilike baš onoliko kako piše u Bibliji.

                            Ako je tako, onda je stvaranje od strane Tvorca koji nam je dao izveštaj kako je to uradio, jedini način za postanak svega vidljivog i nevidljivog.

                            Ovi dokazi su mnogo čvršći nego teorija evolucije koja je u stvari samo teorija bez ikakvih dokaza, ali to ne smeta da se uči u školama, dok se dokazi iz geologije kriju, u stvari ne mogu se sakriti, ali nisu predmet zvanične nauke.

                            Čak lik nije hteo mnogo da se bavi stenom granit koja ne može da se sintetiše u laboratorijskim uslovima. Presek granita pokazuje da je taj kamen na celoj planeti nastao trenutno, u samo par sekundi, fale mu neki prstenovi, što je nemoguće ako je nastajao milijaradama godina, koga zanimaju detalji neka potraži.

                            Dotakao se i broja stanovnika na planeti, ali nije spomenuo gapove na svakih 25 godina, što je stvarno neverovatan podatak, kao da i ovaj lik što je radio video nije hteo ili nije smeo do kraja da razotkrije ateističku bibliju (teoriju evolucije)

                            Kronose, kad mi ovako repliciraš očekujem neke kontra argumente, ali vidi se da ne poznaješ tematiku. Nisu to podaci sa sajtova, ozbiljni ljudi, naučnici, su pisali knjige o tome, bili proterivani sa svojih univerziteta. Robert Džentri se izdvaja, ali postoje i mnogi drugi.

                            Postoje mnogi dokazi da nas je Bog stvorio, a ni jedan da smo nastali od majmuna, ali ljudi i dalje žele da veruju u ovo drugo, jer mnogo je manja odgovornost i manje su obaveze.

                            Spoiler
                            Last edited by goku; 13-06-19, 09:07.

                            Comment


                            • Polemisao bih ja na ovu temu, iako verujem i u Boga i u evoluciju (zq nastanak nisam siguran), mozda bi donekle i nasli zajednicki jezik, ali dzabe je kada bi ti goku u startu odbacio bilo koji od milion tekstova sa dokazima da je nesto staro vise miliona godina, jer se ne slazes sa tim i neces poverovati, kao sto si za ovo odlucio da poverujes, a sigurno nema vecu tezinu nego druga naucna istrazivanja koja su izracunala da su neki fosili ili kamenje stari milionima godina. Jednostavno selektivno biranje, sta prihvatamo a sta ne. Zato znam da nema sanse da te neko ubedi u suprotno. A nije mi cilj da debata ide u prazno.

                              Comment


                              • Po tebi je Mont Everest narastao za 1 dan na 8.848 m ?
                                Broj stanovnika na planeti je uslovljen i zivotnim uslovima, ne samo stopom reprodukcije i razvojem medicine, koju tvoj izvor i ne smatra za nauku.

                                Kako objasnjavaju sveti citabi fosile u stenama, fosilna goriva, sedimentne stene uopste?
                                Nastalo za par dana?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X