Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jan-Lennard Struff je na sljaci ove godine porazio: Sapovalova na MC, Gofana i Cicipasa u Barseloni, Kirijosa u Madridu, Dimitrova i Cilica u Rimu i sad opet Sapovalova. Fina imena. A gubio je od Dimitrova, Nadala, Cilica i Nisikorija. Dosta mu rano dolaze bolji igraci, pa je muka da se napravi niz, ali dobar skor. Moze li on da ugrozi Corica??

    Comment


    • moze,naravno,svako malo citam struf...pa lepo
      Wizard

      Comment


      • https://au.sports.yahoo.com/french-o...-sh&soc_trk=tw

        Ostatak Nike opreme takodje zaslepljuje- apsurdnošću
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Bas ne znam sta da mislim, nekako ne verujem da su to namerno uradili, nije bas da Nadalu treba neka dodatna prednost na RGu, ali sa druge strane treba pitati Hafmana da li je imao problema da vidi lopticu

          Ali sto se tice Serene, ovo nikad nece prestati da bude smesno

          The competition-ready version featured the words "mother, champion, queen and goddess" in French as part of the print
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Apsolutno mu ne treba .A pitanje jeste za sve koji budu igrali protiv Nadala
            Znam da bi meni bio problem , ali ne igram ja...
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Pa to, ne znam koliko je ista, mozda uzivo ipak nije toliko slicna kao sto je na TVu.
              ali novinari pitaju svakakve gluposti, neka pitaju i ovo
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Za vid je sve iritantno, majica , znojnice do polovine podlaktice , detalji na reketu, još je boja sem loptici i komplementarna boji podlozie. Da je neko drugi , možda bih se zapitala..

                Ovako ko zna , možda samo voli da se šepuri , viđeno da voli da se pokazuje, privlači pažnju ..
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Vidim Filip može da igra u pet setova i to fizički spremniji protivnika.
                  Tiafoe posle meča rekao da je povraćao u petom setu, dehidracija vrv..
                  Miomir Scilu i Haribdu prošao do prve pobede na RG..
                  ..
                  Da, gledala sam Thiema i Paula. Na Tommya sam zaboravila od prošle jeseni i Američkog betona. Da li je bio povređen ili jednostavno loša faza. ali sam više očekivala od njega Fantastičan tenis je igrao u pojedinim momentima meča, ali pravio i neke početničke greške kada je mentalni (od gubitka onakvog TB) i fiziički zamor došao do izražaja
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Nisam znala da Rafa ima zutu majicu (nisam ga gledala), ali neke zuto-zelene, recimo najvise fluorescentne ranije su ceste bile. I mislim da je Rafa i pre nosio zutu koju def treba zabraniti, jedno je imati majicu u boji terena (hard recimo), ali sasvim drugo loptice.
                    Cinjenica da mi ne mozemo nikako da vidimo pravu nijansu te majice (juce sam napisala da Novakova ima iz svake razlicite kamere razlicitu nijansu), niti mozemo da vidimo uglove u kojima je protivnik koji ceka/namesta se na lopticu...ali bas zato sto je fokus na tako maloj stvari kao sto je loptica, zuta mora biti zabranjena na terenu i kraj.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Apsolutno , nosio je žutu na Rogers Cupu 2013, Novak npr u Dohi 2016 i dnevna varijanta AO.. ali nisu bile ovako drečeće a i čini solidan kontrast sa bojom harda..
                      Kamere na PC jesu čudno (visoko) postavljene , vidim dosta ljudi se žali ..
                      A saglasna treba zabraniti kao dominantnu boju outfita. Detalji su jako bitni .
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Da, loše postavljena kamera, loš ugao. Jedva se nekako privikoh da gledam.

                        Comment


                        • Novak sjutra igra uvece? Vidim da su Nadalu i Fedji vec odredjeni termini oko 12 i 14h, ali za Novaka jos nista.

                          Comment


                          • Djokovic ne igra sutra
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Odlicna analiza Matsa, pravo u centar problema Zvereva.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • sad sam premotala bas, to mu je i Roger rekao na LCu, to svi vide, ne znam samo kako on i njegov tim ne vide

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X