Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Zašto piše not before 14:30? Desi se nekad čudo pa WTA pokušaji završe za sat i šta onda, čeka se još sat i po da izađu, svakako sutra igraju 1/2 pa nema žurbe?
    Zato sto su organizatori napisali not before, takav je raspored.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Baš je cool ovaj RG, fantastično zanimljiv van terena ☺

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Zato sto su organizatori napisali not before, takav je raspored.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Znam, malo čudno s obzirom da je u interesu da što prije počnu ili nije.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Znam, malo čudno s obzirom da je u interesu da što prije počnu ili nije.
          Pa danas je dobra prognoza, tako da ce sigurno zavrsiti, a ovako muskarci znaju pre kog vremena sigurno nece na teren

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Završiće i da počnu u 17:00, glupo je not before jer se to ne radi s ovim razmakom osim kad su turniri s noćnim terminima.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Završiće i da počnu u 17:00, glupo je not before jer se to ne radi s ovim razmakom osim kad su turniri s noćnim terminima.
              Pa zato sto zele da polufinalisti imaju slicne uslove, jer moze da se desi da jedan zenski mec zavrsi za sat vremena, drugi da se oduzi na preko 3h i onda da se start muskih qf razlikuje za vise od 2h.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Znači stalo im je do ravnopravnosti pa gledaju i u sat vremena. Ako je tako onda je finale u ponedeljak, konačno su se opametili. Glupo bi i bilo da jedna strana igra 3 meča u 4 dana, a druga u 6.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  I meni se cini, oko 14h,15h je najveca vetovatnoca za kisu, ostalo je ok.
                  A najvece pitanje je kad ce da krenu, da li ce biti pametni da bude ipak raniji start.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Sutra oKo 14 - 15 sati bit če najjača kiša, a pitanje kad če kad če kiša da stane.


                  KIša če padati več od jutra, tako da ništa od ranog starta mečeva


                  Uz to je treba uzeti u obzir jak vjetar.

                  Comment


                  • Nadam se da ce Novak uspeti da se izbori sa ovim rasporedom. Kisa je konstantan problem na ovom turniru i to se resava samo krovom i vrv nikako drugacije. Jednostavno zna se da ce padati kisa i da ce to predstavljati problem.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Sjajna Anisimova u prvom setu.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Znači stalo im je do ravnopravnosti pa gledaju i u sat vremena. Ako je tako onda je finale u ponedeljak, konačno su se opametili. Glupo bi i bilo da jedna strana igra 3 meča u 4 dana, a druga u 6.
                        Pa jeste Forze spomenuo mogucnost finala u ponedeljak, ali mislim da sve zavisi kako ce sutra da se odvija.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ako sutra bude vreme normalno - tacnije bez kise - jebe se njima za finale u ponedeljak.
                          Znas koliko je to slabije poseceno i praceno ako je radnim danom u odnosu na vikend....
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Sporiji je i Federer nego tad.
                            Ma kakvi cini ti se. Popravio je bh... A godine i brzina nisu bitni.... Ni sve ostalo sto ide sa godinama.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sutra u vreme Novakovog meca vetar od 10-12 m/s,to je orkanska jacina,skoro nemoguce za igru,za vreme Rafinog i Rogerovog meca 8 m/s,podnosljivije ali isto bi uticalo na igru,recimo danas bilo 4m/s,u Mc je konstantno bilo 7-8 m/s ali ovde je malo bolje ogradjeno
                              Nisam siguran da u mecu protiv Tima Novaku ne odgovara vetar,cak sta bi mozda i pomogao

                              Sto se tice kise moze je bitii ali ne bi trebalo da bude vecih odlaganja,bice je taman dovoljno da sljaka bude mokra
                              Kakva 2 meca,odavno nismo imali ovako mocna polufinala
                              Last edited by Srkisa; 06-06-19, 16:38.

                              Comment


                              • Sutra najavljuju da ce da duva poprilicno jak vetar. OKo 30km/h kada budu igrali Rafa i Rodzer, odnosno oko 40km/h kada bude igrao Novak. Strucnjaci, sta mislite, ko se tu najbolje snalazi?

                                Comment

                                Working...
                                X