Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Što se kačite sa Bojanomona bi ovako mogla do zore, uživa. To da pripomažu kad god mogu nije neka novost, male sitne smicalice koje nekad utiču na konačni rezultat.
    I ja to kazem sitne al bitne,i ne raspravljam sa Bojanom nego uopsteno pisem svima...nista Demokratija prava nema vecih komunjara od ovih Zapadnjaka
    Last edited by Bokimajsta; 05-06-19, 17:53.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Prizivas i ocekujes, zasto bi ga inace "savetovao"?
      Tebe treba da bude sramota, prosipas neke mudrosti na forumu, postavljas se da si iznad svega a posle ovako nesto pises.
      Prizivati i očekivati nije isto. Prizivati zvuči zlokobno, kao neka vradžbina, a očekivati je stvar zaključivanja na osnovu prethodnih događaja. Ne kažem da će se desiti nešto tako ekstremno, ali ne isključujem.

      Ne prosipam ja neke mudrosti i nisu to moje mudrosti. Samo ne gubim vreme na industriju zabave, slušam pametne, osvešćene ljude i prenosim šta oni govore. Nisam ja toliko pametan da sam to smišljam.

      Ako imaš utisak da se postavljam iznad svih, to mi nije namera, izvinjavam se ako tako delujem.

      Comment


      • Onda ne znam zasto gubis vreme na tako glupoj stvari kao sto je tenis
        mislim posto si osvescen
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Padne malo kise, na forumu bujaju teorije zavere. Milina kao i uvek
          13/13!

          Comment


          • Originally posted by Sarafa View Post
            Padne malo kise, na forumu bujaju teorije zavere. Milina kao i uvek
            Lako je tebi, Nadal nikad nije krivac, uvek je Roger iako ga niko ne ocekuje u finalu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ma RF-u svejedno kad će igrati - svakako mu je poslednji meč na ovom turniru.

              Comment


              • Ако је завера ето Рође у финалу...
                sigpic

                Comment


                • Ipak fer potez organizatora,nakon sto je kisa stala u 18:38 organizatori su se odlucili za kontraverzni potez da od 19:30 na PC stave mec Djokovic-Zverev poslastica za publiku da ne moraju vracati puni iznos za karte.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Onda ne znam zasto gubis vreme na tako glupoj stvari kao sto je tenis
                    mislim posto si osvescen
                    Pa ne gubim, gledam samo Novaka od SF slema i u F mastersa, znači kad je baš blizu velikom trofeju, ništa osim toga, jbg. srce me vuče da to i dalje gledam, nisam ja totalni frik. Ali pratim sve rezultate, obavešten sam, to je stvar opšte kulture. Rodžer i Rafa su mi na praćenju u aplikaciji.
                    Last edited by goku; 05-06-19, 18:12.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Lako je tebi, Nadal nikad nije krivac, uvek je Roger iako ga niko ne ocekuje u finalu
                      Priznajem da Roger prednjaci u "krivici", ali evo sad smo saznali i da je Rafa ljubimac na Rg-u i da se njemu namesta, tako da nemoj odmah i u ovom slucaju da proglasavas Rogera za najveceg, i Rafa je u trci
                      13/13!

                      Comment




                      • после бајрама
                        Last edited by Žika; 05-06-19, 18:23.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Kacanov, Zverev i Roger..teski underdogovi..kakve su im sanse po vama za pobedu. Vidim Kacanov ima 2-0. Cak bi i spojio sve to..bice kvota preko 150 Reko da pitam vas strucnjake.
                            Bicu iznenadjen ako Rodzer izgubi od Rafe.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Lako je tebi, Nadal nikad nije krivac, uvek je Roger iako ga niko ne ocekuje u finalu
                              Ja recimo uopste nisam ubedjen u pobedu Nadala, ako bude hladnije, sljaka malo "teza", efekat spinova se dosta umanjuje i Rodja moze da mu parira. U finalu uz takve uslove, ukoliko do njega dodje, po meni Novak je sasvim solidan favorit protiv Nadala.

                              Comment


                              • Kakva je prognoza za ostatak turnira?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X