Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i onda nam kao nejasno što nema nekih novih GS šampiona, čuj Serena ga istjerala hahaha

    Jadan Domi, nije sam mogao da se brani

    Comment


    • Evo sta austrijanci kazu
      https://www.tennisnet.com/news/frenc...erena-williams
      Similis simili gaudet

      Comment


      • pa nista novo,koliko mi je google-ov prevodilac preveo

        ali fotka

        Wizard

        Comment


        • Jel zna neko kako naci treninge zakazane za danas na RG-u?

          Comment


          • Cicipas ce u avgustu 21 godinu. Do sad je porazio svu trojicu iz velike trojke. Ovo mu je bio prvi mec sa Stanom i nije moglo biti zesce i neizvjesnije.

            Sve je na njemu sada. Ako bude nastavio da radi na sebi kao do sada, nema sanse da ne sjedne na tron jednog dana. Prosto je preopasan igrac i niko nema "caku" za njega, nema svog nemezisa. Ustvari ima, Medvedev... Za Rafu smo mislili da mu je penicilin, pa i njega obori i to u sred madridske sljake..

            Comment


            • Ma nema sumnje da ce Cicipas da bude veliki igrac, od svih mladih koji su se pojavili, igra najbolje (po meni i najlepse) i sto je najbitnije, definitvno ima glavu za velike stvari.
              Ali, po karakteru je najgori od svih njih i to ubedljivo i to je ono sto me odbija i ne mogu da navijam za njega.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Stan je danas zavrsio mec u velikom stilu, slican poen je osvojio i protiv Novaka na RG, pored mreze pa u nebranjen deo polja.
                Sve u svemu deluje spremno za velika dela, cini mi se da mu je trebao ovakav mec da pokaze sebi da moze do kraja. Bice umoran, ali deluje spremno, videcemo i kako ce Federer odigrati.
                Srecan sam sto Wawrinka nije u Novakovom delu zreba, ne lezi mu uopste i vec je pronasao formu.
                Rafa je jos veci favorit nego pre pocetka turnira, zreb milina, ali videcemo. Novaku i da se poklope stvari u njegovom delu zreba imace odmornog i naspanovanog Nadala na drugoj strani, necu reci nemoguca misija ali bice mnogooo nezgodno..

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ma nema sumnje da ce Cicipas da bude veliki igrac, od svih mladih koji su se pojavili, igra najbolje (po meni i najlepse) i sto je najbitnije, definitvno ima glavu za velike stvari.
                  Ali, po karakteru je najgori od svih njih i to ubedljivo i to je ono sto me odbija i ne mogu da navijam za njega.
                  Sestro, sta te svrbi toliko? Bas nisam htio o temperamentu i karakteru ni rijeci, ali ne lezi vraze..

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Sestro, sta te svrbi toliko? Bas nisam htio o temperamentu i karakteru ni rijeci, ali ne lezi vraze..
                    Pa zato sto to kod mene ide jedno sa drugim, ne mogu da navijam za nekog samo zato sto odlicno igra, ako mi se ne svidja kako se ponasa na terenu. I zato sto mi je ekstremno zao sto je Cicipas takav kakav je, jer bi mi skoro sigurno bio jedan od najomiljenijih igraca.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Pikaso View Post
                      Stan je danas zavrsio mec u velikom stilu, slican poen je osvojio i protiv Novaka na RG, pored mreze pa u nebranjen deo polja.
                      Sve u svemu deluje spremno za velika dela, cini mi se da mu je trebao ovakav mec da pokaze sebi da moze do kraja. Bice umoran, ali deluje spremno, videcemo i kako ce Federer odigrati.
                      Srecan sam sto Wawrinka nije u Novakovom delu zreba, ne lezi mu uopste i vec je pronasao formu.
                      Rafa je jos veci favorit nego pre pocetka turnira, zreb milina, ali videcemo. Novaku i da se poklope stvari u njegovom delu zreba imace odmornog i naspanovanog Nadala na drugoj strani, necu reci nemoguca misija ali bice mnogooo nezgodno..
                      Deluje spremno do ogleda sa Federerom. Znao je i u boljem momentumu za sebe da se slomi u duelu sa sunarodnikom, ne vidim promene ni za ovaj put.
                      Umor Vavrinke i kvalitet RF doneće prevagu na tas poznatijeg Švajcarca.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa zato sto to kod mene ide jedno sa drugim, ne mogu da navijam za nekog samo zato sto odlicno igra, ako mi se ne svidja kako se ponasa na terenu. I zato sto mi je ekstremno zao sto je Cicipas takav kakav je, jer bi mi skoro sigurno bio jedan od najomiljenijih igraca.
                        A ne mozemo komentarisati klasu, znanje, vjestinu.. bez analize karaktera i skrupula? Ne moras da navijas, mozda ni ja necu navijati za njega (kad bi se, recimo, Borna Coric malo izdigao), ali onakvu igru moram da hvalim, pa da mi je namrzniji na svijetu. Ti, vidim, imas problem sa tim da komentarises i pohvalis igraca ako ti se kao licnost ne svidja. Ustvari, sama si to rekla...

                        Comment


                        • Sto se Cicipasa tice, pojavio se u pravo vreme, vec pokazuje da ce biti sampion. Fizicki je dominantan, igra je tu, psiha na mestu/uvek maks. koncentrisan, ima "kratko pamcenje" sto je za svaku pohvalu, samo jos da popravi pristup u kljucnim poenima i bice zver.
                          Da se pojavio pre 6,7,8 god dok su ova trojica bila u prajmu ili blizu toga verujem da bi mu ugasili karijeru kao sto su mnogima (mozda bi osvojio 2,3 Slema). Sada kada su omatorili velika je prilika da pobedama protiv njih izgradi sampionski mentalitet i postane njihov naslednik u godinama koje slede. U svakom sl. najvise obecava.
                          Ono na mec lopti danas je potvrda da nije fer plej igrac..

                          Comment


                          • Nole 54-24 5h 13m
                            Tiem 71-52 7h 37m
                            Rodja 55-31+(18-8) 5h 28m+(1h 42m)
                            Rafa 58-26+(18-8) 6h 55m+(2h 13m)

                            Gemovi i vreme provedeno na terenu, za Rodju i Rafu plus u zagradi je dodatak za četvrto kolo.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Deluje spremno do ogleda sa Federerom. Znao je i u boljem momentumu za sebe da se slomi u duelu sa sunarodnikom, ne vidim promene ni za ovaj put.
                              Umor Vavrinke i kvalitet RF doneće prevagu na tas poznatijeg Švajcarca.
                              Ne bih se kladio u to, pogotovo sto su se jedine pobede nad Federerom dogodile upravo na sljaci (ako se ne varam). Drugo, vratio se posle operacije, itekako je zeljan dokazivanja na omiljenom Slemu i u prilicno je dobroj formi. Mentalno je cvrst, pokazao je to protiv Dimitrova a i danas, bice vraski tesko pobediti ga.
                              Tacno, znao je da podbaci u proslosti, ali ne deluje mi da ce i ovog puta. Mada, mora se reci i da Roger igra odlicno.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                i onda nam kao nejasno što nema nekih novih GS šampiona, čuj Serena ga istjerala hahaha

                                Jadan Domi, nije sam mogao da se brani
                                Majke imaju prioritet!
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X