Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji je karakterom nego mladi švabo

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Bolji je karakterom nego mladi švabo
      Apsolutno nije, mogu da se porede samo u tome sto su i jedan i drugi arogantni, a to nikako nije negativno, makar ne po meni.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Meni lici da jeste , no dozvoljavam da je i to pitanje percepcije. A priznajem i svoju "slabost" prema sporistima koji nisu hranjeni zlatnom kasiciom od svojih pocetaka.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Trebaju im staviti šljem i onu lampu na njega, mogu igrati do ponoći

          Comment


          • Lanpice kako kaze tuta
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Stefanos ima onaj cudan otklon ka desnoj strani nakon doskoka posle servisa , tu ostavi prostora za napad .. Wawrinka je to koristio na odlican nacin a to se vidi i u staistici Mec je dobio boljim igranjem kracih poena a pomogao je i Stef duplom na SP TB prvog seta i nekoliko divljih udaraca na BL-a.
              Servis puno znaci na ovom RG, videli smo jos kod prvih meceva koji su odigrani
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Trebaju im staviti šljem i onu lampu na njega, mogu igrati do ponoći
                Originally posted by Maxx-a View Post
                Lanpice kako kaze tuta


                Cicipas mnogo dobar,mlad je oladice se glava ako tako nastavi eto sampiona.

                Ne verujem da Stan moze dobiti Rogera.

                Jel se to meni cini il je Nisikoriju bolji servis
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Stefanos ima onaj cudan otklon ka desnoj strani nakon doskoka posle servisa , tu ostavi prostora za napad .. Wawrinka je to koristio na odlican nacin a to se vidi i u staistici Mec je dobio boljim igranjem kracih poena a pomogao je i Stef duplom na SP TB prvog seta i nekoliko divljih udaraca na BL-a.
                  Servis puno znaci na ovom RG, videli smo jos kod prvih meceva koji su odigrani
                  Moraće da menja nešto na servisu. Taj problem je toliko vidljiv da će ga mnogi eksploatisati.
                  I klizanje na šljaci mu ne ide baš idealno. Stajna noga mu se često ukopa.
                  sigpic

                  Comment


                  • tacno i za stajnu nogu, srecom deluje da je izuzetno prirodno gibak a i to se vezbama moze jos poboljsati pa se skoro uvek doceka na najbezbedniji moguci nacin.Impresivno za njegovu visinu.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • glavna tema
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • гледам нешто ове даме па се питам да ли то мој телевизор није добар или су оне стварно тако гадне, дебеле као бацачице кладива? Нема ни публике...Зато значи за Федерера иду дупле цене карата и тражи се карта више је се женама допада, да је Карловић први на свету делили би карте и џабе...
                        sigpic

                        Comment


                        • Nishikori-Paire 5:5 u cetvrtom.
                          Novak poceo obazrivo, cini se da treba agresivnije..

                          Comment


                          • ne zna se ko je gori u Tbu, Kei ili Per
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Koja je gotiva gledati ovakav Novakov intenzitet, pogotovo kad forhendom crta. Spin, flat, uglovi, duboke, kratke. Brutalno koliko opcija u igri ima.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Fantastican tenis igra Novak, drago mi je da ima malo ozbiljniji test pre vaznih meceva.

                                Comment

                                Working...
                                X