Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Sve je nebitno kad će Rafaelo odigrati svoje 1/4 u utorak a Novak negdje u četvrtak. To su stvari koje odlučuju pobjednika turnira.
    Apsolutno se slazem. Kisa u sredu ce verovatno da odluci pobednika turnira. Jedini nacin da to ne bude tako je i da u petak bude potop, mada cak i tada bi Rafa bio u ogromnoj prednosti.

    Precesto se desavaju ovakve stvari.

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Zreb je bas milosrdan bio prema ovom Thompsonu, kada bi inace video 3 kolo na RG posebno.

      Zao mi Borne, igrom u odlucujucim poenima pridruzio se plejadi igraca koja je dozivela teske poraze.
      Ako neko ima dilemu kako tankovanje u tenisu izgleda, ima 4 set meca Zverev/Lajovic da pogleda,-skolski primer.
      Mislis da je Zverev cuvao snagu za peti set?
      Meni je bilo cudno da izgubi 6 1 taj 4-ti set Zverev
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Ma, ljudi, vi nemate pojma sta ce Fedja njemu da napravi u polufinalu..

        Comment


        • Fabio u studiju uvek smejanje sa njim
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Zoje View Post
            Mislis da je Zverev cuvao snagu za peti set?
            Meni je bilo cudno da izgubi 6 1 taj 4-ti set Zverev
            Apsolutno, sve je izbacivao u povece aute , nije na neke loptice ni pokusao da potrci.. Pri tom ima u vidu koliko je Dusan tanak mentalno, uspeo je da mu ukrade i prosle godine dobijen mec.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Apsolutno, sve je izbacivao u povece aute , nije na neke loptice ni pokusao da potrci.. Pri tom ima u vidu koliko je Dusan tanak mentalno, uspeo je da mu ukrade i prosle godine dobijen mec.
              Pa da, zato je 5-ti set bio tako brzo gotov. Zverev je igrao ko' na struju da je ukljucen.

              Nadam se ce Duci bar nesto nauciti iz tih iskustava.
              Last edited by Zoje; 01-06-19, 17:30.
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Delpo se svadja sa sudijama, a i publika mu zvizdi
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Delpo se svadja sa sudijama, a i publika mu zvizdi
                  E to su neki novi momenti.

                  Kuevas i Tim dobrar mec igraju, ali sace naravno da puste Serenu, samo da pocne :fscepalm:
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    E to su neki novi momenti.

                    Kuevas i Tim dobrar mec igraju, ali sace naravno da puste Serenu, samo da pocne :fscepalm:
                    Svadjao se a nije bio u pravu.

                    Zaboravila za Tima, mislila da je taj mec gotov, sad vidim da je izgubio 1 set.

                    Dobice ovo Tim.
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Provuko se opet Tim u cetiri seta. Po meni bas lose igra na ovom RGu. Protiv Monfisa je blagi favorit, ali ako bude igra sa Delpom to je 50:50 po meni.

                      Comment


                      • Borio se Kuevas, svaka cast..jos jedan matori igra odlicno ove sezone
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Brutalan Delpo danas. Uopste nisam siguran da Thiem moze da veze Monfu i Delpa, ajde Monfu bi trebao nekako i izvući, ali i to će biti pakleno. Po meni Delpo ide do 1/2.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Prvih 10 nosilaca u osmini.
                            Odavno se ovo nije desilo ja mislim.

                            Inace kaze li se nosilaca ili nosioca,zbunio sam se?
                            Last edited by E1_PG; 01-06-19, 18:08.

                            Comment


                            • Bolsova za 21min 5:2 ...ajd samo ozbiljno do kraja
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Prvih 10 nosilaca u osmini.
                                Odavno se ovo nije desilo ja mislim.

                                Inace kaze li se nosilaca ili nosioca,zbunio sam se?

                                Comment

                                Working...
                                X