Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Још увек нисмо видели меч лопту иако се већ гази пети сат играња

    Comment


    • Mала Ига Свјатек прошла у 4. коло, иако је изгубила први сет са нулом од златне са ОИ Монике Пуиг
      Интересантно да је у сва 3 кола један од сетова био завршен 6-0, у прва 2 кола у њену корист, данас против ње али недовољно за елиминацију
      Следеће коло против Халеп, прави испит за њу.

      едит: ткђ интересантно је да се сви њени сетови на рг завшравају или 6-0 или 6-3 :d
      Last edited by poacher; 01-06-19, 16:10.

      Comment


      • E nasi svi poispadali, gledala i pa bar da je 1 od njih prosao

        Ne mislim na br. 1 tu

        A Coric u Struf ko ovi nasi po petaka
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Kruna sjajne sezone šljake za Struffa, svaka čast majstore

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Jan-Lennard Struff je na sljaci ove godine porazio: Sapovalova na MC, Gofana i Cicipasa u Barseloni, Kirijosa u Madridu, Dimitrova i Cilica u Rimu i sad opet Sapovalova.
            Dodajemo Corica.. Lik nije normalan. Najjace oruzje mu je sto moze da igra do sjutra. Morace Nole da ga isprekida..

            Comment


            • Ако је остало снаге немцу може да парира Новаку сигурно, јаке мечеве је играо ове сезоне на шљаци, јака имена је избацио и на овом турниру (Шапс, Албот, Борна)
              Током сезоне падали су Гофан, Кириос, Димитров, Чилић, Цици, још једном Шапс... апсолутно је заслужено ту где јесте

              Comment


              • Struf je odlican igrac za 4to kolo,Novakov zreb do Qf je na kraju ispao lak

                Comment


                • Dozlaboga dosadna prva nedelja na RG. Sve sami anonimusi.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Struf je odlican igrac za 4to kolo,Novakov zreb do Qf je na kraju ispao lak
                    Sve je nebitno kad će Rafaelo odigrati svoje 1/4 u utorak a Novak negdje u četvrtak. To su stvari koje odlučuju pobjednika turnira.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Sve je nebitno kad će Rafaelo odigrati svoje 1/4 u utorak a Novak negdje u četvrtak. To su stvari koje odlučuju pobjednika turnira.
                      Prognoza za sredu se u poypunosti slaze sa tobom,nisam ni morao da je gledam

                      Jedino u prognozi je dobro sto je sledeci vikend kisovit,ali pitanje oce Novak do njega doci,a i ako dodje u kakvom ce stanju biti

                      Comment


                      • Ja sam nesto uvjeren da ce, od sad, svaki sledeci mec biti sve laksi za Novaka. Do finala, naravno, finale je vec neka druga prica.. Ne mislim lakse u smislu da ce mu protivnici biti slabiji, vec sto ce zelja i glad biti sve veci kako se bude primicao cilju, a onda i najveci padaju lagano.

                        Comment


                        • Novak je bolje fizički pripremljen od Rafe, ne igra se ovde na 2 nego na 3 dobijena seta. Pritom, umor se akumulira, a Nadal je već sad značajno više vremena proveo na terenu od Novaka.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Spoiler


                            Moćni Hoang! E moj Damire, e moj Fernando

                            Comment


                            • Sutra se zavrsava biciklanje po Djiru [emoji4]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zreb je bas milosrdan bio prema ovom Thompsonu, kada bi inace video 3 kolo na RG posebno.

                                Zao mi Borne, igrom u odlucujucim poenima pridruzio se plejadi igraca koja je dozivela teske poraze.
                                Ako neko ima dilemu kako tankovanje u tenisu izgleda, ima 4 set meca Zverev/Lajovic da pogleda,-skolski primer.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X