Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by joshmor View Post
    msm,ovakvi postovi me bacaju u trans/nacija/mali/siromasni...jbt,ko da preCednik licno pise

    znate,ima i drugih sportova...
    Ne kapiram zasto naglasavas to C kad ti je i ostatak posta gramaticki neispravan.

    Da, ima i drugih sportova, tipa imamo najboljeg centra na svetu u ovom trenutku.
    Last edited by mark !t zer0; 30-05-19, 15:22.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by joshmor View Post
      msm,ovakvi postovi me bacaju u trans/nacija/mali/siromasni...jbt,ko da preCednik licno pise

      znate,ima i drugih sportova...
      Meni je jako zao sto je predsednik mnogima ogadio zemlju u kojoj zivimo,pa je vise postalo i sramota ponositi se nekim stvarima koje veze sa politikom nemaju,ali se zbog odredjenih reci stavljaju u konotaciju sa politikom.Ovo sto sam izneo prosto su cinjenice . Zemlja koja jako malo ulaze u sport kao sto je tenis,uspela je da iznedri 4 predstavnika u muskom tenisu.Ajmo bar malo da budemo ponosni na sebe,ako vec druge stvari nisu kako treba..

      Comment


      • Ne da se Nisioka, 1:0
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Ne kapiram zasto naglasavas to C kad ti je i ostatak posta gramaticki neispravan.

          Da, ima i drugih sportova, tipa imamo najboljeg centra na svetu u ovom trenutku.
          A brate necemo da pretjerujemo

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ne da se Nisioka, 1:0
            Del Potro povredjen, trenutno ne izgleda da ce da izdrzi ceo mec

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • nije precednik,nego mi ta vrsta nekakve patetike...ne znam,ne lezi i ne volim to

              mozda da smo bogati,ne bi imali uspesne sportiste

              a za marka-malo sam imitirao tutu,a malo vise me nerviraju dezurni gramatolovci,posto sam ubedjen da dobar deo takvih nije bas pismen ko sto misli da jeste...
              Wizard

              Comment


              • Nando u elementu, 3 vezane SL na servis je uspeo da prokocka i sad servira za TB

                Kakav pacijent [emoji23]

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Del Potro povredjen, trenutno ne izgleda da ce da izdrzi ceo mec

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Da tek sada vidim da je nesto proklizao gadno i da se ne krece skoro
                  Samo sam rez pratila

                  Laksonen je u jednim trenutku, kada je naglo promenio pravac kretanja, tako tresnuo jako, pomislila sam nece ustati -.-
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Steta za Delpa. Nikako ne valja da se Timu otvori zreb...

                    Comment


                    • a struf i dalje gazi
                      Wizard

                      Comment


                      • A likovi sa ES umesto meca prikazuju itw igraca koji su prosli dalje, ovoga puta Thiem

                        Delpo , neverovatnu covek psihu ima kada ne pada u depresiju nakon svega...
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Postoji opasnost da u ponedeljak ili sredu pada kisa u Parizu...To nikako nije dobro.

                          Comment


                          • Ajmoo Ivo doktoree
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Bautista Agut.. kako ne volim tog igraca..

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Del Potro povredjen, trenutno ne izgleda da ce da izdrzi ceo mec

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Mlada i naivna ko francuska sobaricaopet te Delpo preveslo.

                                Comment

                                Working...
                                X