Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DOKTOR IVO

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Šta je sa ovom Osakom, 6-0 prvi set.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Uporedjujem ga samo sa Delpom. I Delpu su predvidjali svetlu buducnost posle Us Opena 2009. pa svi znamo sta se desilo. Jednostavno nema gradju za velike rezultate, previse je visok.
        Skoro svi najbolji igraci kroz istoriju su bili visoki od 182-183 cm do 190cm. Nije uspeo da dodje do SF slema u 22 godine. Svakako je dobar teniser, ali bih bio u cudu da osvoji vise slemova od Endija recimo.

        Uostalom, vreme ce pokazati.
        Delpo je imao silne povrede, ali njegove povrede nemaju veze sa visinom. Uostalom, imamo primer Haasa i Hjuita koji nisu visoki a kuburili su sa povredama, sa druge strane Karlovic nije imao ozbiljniju povredu, Izneru je ovo sad prva ozbiljnija povreda...

        Stoji da ima ogroman problem na slemovima i da tu redovno podbaci, ali je suludo otpisivati tenisera koji ima samo 22 godine.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Šta je sa ovom Osakom, 6-0 prvi set.
          To je sad u modi
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Stebe slucaj slican Janku. Ne secam se kada je zadnji put igrao u glavnom zrebu..
            I ovaj Katchanov ima srece
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Verdasko opet komplikuje.. kako me nervira...

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                To je sad u modi
                Pa i nije baš, prva od devedesete da izgubi

                Comment


                • Osaka je igracica prevashodno HC ,cak mislim da njoj ni trava kao podloga ne lezi a tek sljaka..
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Pa i nije baš, prva od devedesete da izgubi
                    Pa gube se prvi setovi lako, nevezano koja je koja, pogotovu sto Osaka na sljaci nije bas ...
                    Prognozirala sam joj da ce da izgubi u sledecem od Vike, a mozda eto i danas, nista neobicno.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Smidlova ce da svisne od treme kako drhti sad kada je izgubila servis za mec...da li ce da upropasti do kraja priliku...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Gledam Verdaska, ove žene sam samo rezultat vidio. Ako nekom treba link nek se javi.

                        Comment


                        • Prokocka Nando drugi set, ne moze on bez jada...

                          Comment


                          • Nanddovski i Schmiedlova ..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • U kojoj je panici Smidlova, ne moze da dise...doduse sta je propustila sve...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Strasno, bas je mucno za gledanje, a Osaka misli do nje je
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X