Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    A koja je muka na toga momka.
    Steta stvarno,samo da ne pukne bas.
    Tata mu je na tribinama, tako da je tu sad sve ok, a ostalo ce se srediti, a on isuvise dobar da bi propao.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • A nece propasti ali ovo je godina u kojoj je trebao da napravi iskorak,da na GS pocne da biljezi neke ozbiljne rezultate.
      Ipak ide vrijeme,22 godine vakat mu je.
      Cicipas mi je mnogo nekako ozbiljniji,onaj se nece zaustavljat dok ne dodje na tron.
      Napokon mogu da navijam zajedno sa Oljicom i Bokicom za nekog.Ajde Kacanov dobijaj to.
      Last edited by E1_PG; 28-05-19, 14:06.

      Comment


      • Jaoo doktore
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Izvukao se Zverev, u sledecem kolu protiv Ymera, to bi valjda trebao lakse da prodje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Steta za Milmana. Svaka cast kako se borio covek.

            Sto se Zvereva tice ja mislim da je on blizu vrhunca njegove karijere. S obzirom na njegovu gradju i stil, tesko je ocekivati da ce napredovati kako stari.

            Neko spominje da Zverev nije u formi. Pitam se samo kada je bio u formi na nekom slemu? Po meni je previse pasivan, iako se dobro krece za svoju visinu. Kako bude stario mislim da ce i tu brzinu da krene da gubi, a i tesko je ocekivati da ce da bude zdrav kao dren. Slican primer njemu Del Potro.

            Comment


            • Zverev nam treba za Aguta, ako ovaj prezivi Fonjinija. Nama Novakovcima. Zveki Agutu nikako ne odgovara.

              Comment


              • Zakljucili smo da nije u formi na osnovu njegove igre na mastersima.
                Covjek ne moze da se sastavi.
                Prosle godine je osvojio Madrid i igrao finale Rima,a ove nije 3 kola prosao ukupno.

                Comment


                • Milman
                  Baš bzv , da se Zverev ponovo provukao.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Ostapenko ocekivano, dve godine ne moze da se sastavi od tog RG. Bravo Vika.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nando komplikuje prvi set..

                      Comment


                      • Jel peti set tb ili na razliku

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Jel peti set tb ili na razliku
                          Na razliku naravno...

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post
                            Steta za Milmana. Svaka cast kako se borio covek.

                            Sto se Zvereva tice ja mislim da je on blizu vrhunca njegove karijere. S obzirom na njegovu gradju i stil, tesko je ocekivati da ce napredovati kako stari.

                            Neko spominje da Zverev nije u formi. Pitam se samo kada je bio u formi na nekom slemu? Po meni je previse pasivan, iako se dobro krece za svoju visinu. Kako bude stario mislim da ce i tu brzinu da krene da gubi, a i tesko je ocekivati da ce da bude zdrav kao dren. Slican primer njemu Del Potro.
                            Decko ima 22 godine, tek treba da udje u punu snagu, ti pricas o starenju

                            A inace pricamo o formi pred slem, da nije igrao Zenevu dosao bi sa 3,4 meca na sljaci...

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Decko ima 22 godine, tek treba da udje u punu snagu, ti pricas o starenju

                              A inace pricamo o formi pred slem, da nije igrao Zenevu dosao bi sa 3,4 meca na sljaci...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Uporedjujem ga samo sa Delpom. I Delpu su predvidjali svetlu buducnost posle Us Opena 2009. pa svi znamo sta se desilo. Jednostavno nema gradju za velike rezultate, previse je visok.
                              Skoro svi najbolji igraci kroz istoriju su bili visoki od 182-183 cm do 190cm. Nije uspeo da dodje do SF slema u 22 godine. Svakako je dobar teniser, ali bih bio u cudu da osvoji vise slemova od Endija recimo.

                              Uostalom, vreme ce pokazati.

                              Comment


                              • A dje s Delpom, oni sem visine skoro nista zajednicko nemaju. Potpuno razliciti stilovi i oruzja...

                                Comment

                                Working...
                                X