Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sta ti je bre sa publikom?
    Nista nije publika radila, slusala sam eng ES gde je publika bas pojacana, Novak imao vise pristalica.
    Malo morgen. Jedno vreme nisam morao uopste da gledam mec. Dovoljno je bilo samo da slusam i po reakciji bi znao ko je dobio poen.

    Ovo je najbolje sto ovaj Buzdovan moze da igra i opet jedva dobio prosecnog Djokovica kome je sve smetalo.

    Pametan je Federer -- odjebao ove debile dve tri sezone - nece da ima posla sa krembilima.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Bas mi krivo. Ali uzasno tesko i neki nenormalni uslovi, vremenski uslovi i prekid 100 puta.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Malo morgen. Jedno vreme nisam morao uopste da gledam mec. Dovoljno je bilo samo da slusam i po reakciji bi znao ko je dobio poen.

        Ovo je najbolje sto ovaj Buzdovan moze da igra i opet jedva dobio prosecnog Djokovica kome je sve smetalo.

        Pametan je Federer -- odjebao ove debile dve tri sezone - nece da ima posla sa krembilima.
        Upravo sam to pomislio maloprije u vezi Tima. Novak se bas muči, jedan od lošijih mečeva ove sezone i opet Tim jedva nekako uspio da pobijedi.

        Comment


        • Nema sumnje odvratna je publika, i kada je Novak igrao sjajno muk... a hrabrla Domiinica , nista sto vec nismo videli. Medijsko ispiranje mozga traje godinama, znamo kako je i sve pocelo..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Bukvalno je najodvratniji turnir, najodvratnija publika, tereni, organizacija, vreme.. Sve najgore u jednom turniru je ovde.. Pa Satrije je danas bio poluprazan kad se nastavio mec u 12 sati. Sta reci vise

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Malo morgen. Jedno vreme nisam morao uopste da gledam mec. Dovoljno je bilo samo da slusam i po reakciji bi znao ko je dobio poen.

              Ovo je najbolje sto ovaj Buzdovan moze da igra i opet jedva dobio prosecnog Djokovica kome je sve smetalo.

              Pametan je Federer -- odjebao ove debile dve tri sezone - nece da ima posla sa krembilima.
              Obicno imam radar za takve stvari.
              Jbg, nije mu publika kriva.

              Meni su Njujorcani gori.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ove godine im je i poseta slaba i to prilicno, a ne verujem da su samo vremenske ne(prilike) u pitanju.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • A tek ovaj satrije sto je smece od terena,teren dugacak ko fudbalski,igraci Kao Timoti i Rafa se povuku do sudije i cekaju servis,nije ni cudo sto je Rafinjo ovde nepobediv

                  Comment


                  • Da je pobedio danas, Nadal bi ga dobio sutra 100%, tako da sa te strane je dobro sto nije dozvolio Nadalu da preko njega osvoji Slem.

                    Nisam razocaran uopste, uzimajuci u obzir okolnosti, ovo je bio maksimum.
                    U ovim godinama je najbitnije da je zdrav. Spremamo se za Wimbledon, srecno nam bilo.

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Precenjujes Novaka,moras to sam sebi priznati,Novak jeste Boat na betonu,na sljaci nije,Timoti je slao kratke mrtve slajseve kao Stan 2015 Novak to ne zna da pritisne kako treba plus se Tim povuce 10 metara nazad i unisti Novakov servis
                      Da je beton druga prica bi bila

                      Trebao je sebi dati sansu protiv Rafinja,ali daleko od toga da bi bio i blizu favorita u tom mecu
                      Ja ne precjenjujem Novaka. On nije Rafa Nadal na slajci. Problrm sa Novakom u RG-u je da on treba dobro da se namuci da dodje do finala. Tim mu je neugodan. Ali ja samo procjenjujem na osnovu onoga sto sam vidio poslije zadnjeg prekida. Novak je bio bolji. Odlicno je ukomponovao igru na mrezi ali nervi nisu izdrzali.

                      Kada je servirao pri rezultatu 4:3 u 5. setu poveo je 30:0. Onda je Tim odigrao jedan dobar poena i Novak se uplasio. Uslijedile su 3 neiznudjene. Tu sam vidio da puca. I Tim je bio nervozan inace bi zavrsilo 6:3 za njega u 5. setu.

                      U zavrsnici je Tim bio mentalno jaci i to je presudilo.

                      PS
                      Kad je sve proslo, mozda je bolje ovako. Ne vidim kako bi pobijedio Nadala sutra.
                      Last edited by NI; 08-06-19, 15:23.

                      Comment


                      • E kad je doslo da je i Thiem mentalno jak..
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Najveci problem je Novakova slaba igra po vetrovitim uslovima. Buzdovan se bolje prilagodio. U stvari manje je morao da se prilagodjava .... Jer mu igri manje smetaju takvi uslovi.
                          I onda kada je nervozan, kada mu sve smeta, kada preko puta mreze ima buzdovana koji na sljaci jedino une da igra i tu igra maestralno.... I jos ga sere nevidjeno.......
                          I niti jednom nije uspeo da momentum totalno okrene na svoju stranu. Jednostavno nije dovoljno dobar u ovakvim uslovima.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sandu, budes li i dalje psovao, nazivao pogrdnim imenima Tima, ides na ladjenje. Koji ti je aman!
                            Idi bre imas toliko godina ne znas da se ponasas na forumu.
                            Idi trci, isprazni se!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nemojte kriviti publiku, sljaku, vjetar, Satrije, Francuze... Nemojte nazivati Tima buzdovanom. Austrijanac je zasluzeno pobijedio. Da je slucajno Novak pobijedio, to bi bila kradja.

                              Timu cestitke, ali mi je zao sto je polufinale smanjilo njegove sanse sutra.

                              Comment


                              • Buzdovan, klempa, debil, svasta sam procitao danas, ali nisam video upozorenja

                                Jbg, kad se sve sabere, Thiem je malo vise zasluzio ovo. Jeste da Djokovic nije bio top, ali je Thiem igrao dobro, dva-tri puta mu je kisa sjebala momentum kada je imao prednost, nije se slomio kada je propustio mec lopte... Neka.

                                Comment

                                Working...
                                X