Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta baš steta. Vraćao se nekoliko puta ali opet nije dovoljno. Tim dosta dobro pogađao.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Bio bolji Tim, nema se tu sta zameriti. Novak van komforne zone i automatski glava 0 poena, jbg po ko zna koji put vadjenje na Vimbldonu.

      Comment


      • I kad' nije Tim u stanju da pobedi ,Novak je bio u stanju da izgubi...
        Šteta, a mogao je...imao ga je i u ovom setu u nekoliko navrata...
        Što se sudije tiče sumnjam da će više suditi Novakove mečeve.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Eto, dobro da nije duze trajalo.
          Thiem !
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Zasluzeno, cestitke Thiem-u. Za pohvalu je sto se borio do kraja, nedostajalo je malo i srece, ali sta je tu je. Nadal 3:0 sutra.

            PS: Sudija kriminalan.
            Last edited by Pikaso; 08-06-19, 15:09.

            Comment


            • Hoce li sutra uzeti dva ili tri gema po setu?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Mnogo bi mi lakse bilo da je izgubio jucer. Mnooogo! Poslije zadnjeg prekida je NOvak bio puno bolji igrac ali je mentalno pukao. Boze moj!

                Comment


                • Samo da je servirao prvi dobio bi mec u 4 seta. Steta ali za ovaj poraz je sam kriv. Vise srece i pameti neki drugi put.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Mnogo bi mi lakse bilo da je izgubio jucer. Mnooogo! Poslije zadnjeg prekida je NOvak bio puno bolji igrac ali je mentalno pukao. Boze moj!
                    A zamisli sta bi bilo da su od pocetka meca bili takvi uslovi( kao sada posle zadnjeg prekida)? To najvise boli. Preveliki peh.

                    Comment


                    • Dominik Tim srecko livadic.
                      A ti Novace sledeci put nemoj sebi da dozvolis da gubis od ovakvih debila. Bice dobro i za tvoje i za nase zdravlje.....

                      Evo ga ovaj mucenik jedva ceka sutra da izadje na teren.... E moj robe pa ti bas toliko hoces da izgubis.

                      A sto se tice francuske publike i organizacije ..... Najgori su na svetu....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post
                        NI varas se ovo je Vavrinka broj 2 nebitan je vetar
                        Tim je najslicniji Vavrinki ali nije jso Vavrinka. Mozda bude. Kad sam vidio zrijeb, mislio sam se da li Novak moze pobijediti Tima, u normalnim uslovima naravno. Poslije ovoga sto sam vidio iza zadnje brejka, mislim da bi Novak pobijedio. Ali to je ove godine. Kako ce biti sledece? Ko zna?

                        Comment


                        • Sta ti je bre sa publikom?
                          Nista nije publika radila, slusala sam eng ES gde je publika bas pojacana, Novak imao vise pristalica.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sport je to, imao je srece Thiem u vaznim trenucima koja kazu prati i hrabre. Novak bez servisa nikako nije mogao da dobije ovaj mec, obzirom da se iz Bolonjske sume return dosta dobro prima...

                            Sledeci izazov
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Ne moze se bez servisa, svaki gem muke Tantalove , Timu svaka cast, nazalost sutra protiv Rafe nema sanse.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Mnogo bi mi lakse bilo da je izgubio jucer. Mnooogo! Poslije zadnjeg prekida je NOvak bio puno bolji igrac ali je mentalno pukao. Boze moj!
                                Precenjujes Novaka,moras to sam sebi priznati,Novak jeste Boat na betonu,na sljaci nije,Timoti je slao kratke mrtve slajseve kao Stan 2015 Novak to ne zna da pritisne kako treba plus se Tim povuce 10 metara nazad i unisti Novakov servis
                                Da je beton druga prica bi bila

                                Trebao je sebi dati sansu protiv Rafinja,ali daleko od toga da bi bio i blizu favorita u tom mecu

                                Comment

                                Working...
                                X