Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Daj sine moj pratiš ovog Francuza Đokovića dok sinovi Stojković i Ivanić vojevaju dole u Crnoj Gori, kakva braća.
    Hahahaha. Nisam znao da sada igraju. Je l veze Mirko

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Otkud znas mozda i ne zna. Uostalom zasto ti fikusi tamo postoje, bar nek im kmeci ima pravo, ko ih j...big deal
      Ma mudruje Bojana.. Bas su ovi engleski komentatori na es komentarisali to pravilo da se zbog vjetra prekida mec kad vjetar postane opasan. Pa se s razlogom pitaju sta znaci to opasan, jer nije precizirano pravilom. Ovaj stariji kaze: "Vjerovatno kad pocnu stolice da se prevrcu po terenu.." Zaklucak: niko tacno ne zna.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Hahahaha. Nisam znao da sada igraju. Je l veze Mirko
        Hahahahhahaha....ne igraju sine moj, neće ljudi da igraju protiv fikcije od države.

        Comment


        • Uh kakve bazuke u ovom gemu
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Prilagođavanje nema nikakve veze s kvalitetom. Kao da Barseloni (ne ovoj) daš da igra na nekoj oranici protiv nekog tima (no pun intented) i kažeš im da je isto za oba tima Ekstremni uslovi u bilo kom sportu će do neke mere nivelisati igrače/timove. Što ne znači da nije dobro ako neko poseduje prilagođavanje, kao svojevrstan skill. No ne može svako da ima isti set veština.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Ma mudruje Bojana.. Bas su ovi engleski komentatori na es komentarisali to pravilo da se zbog vjetra prekida mec kad vjetar postane opasan. Pa se s razlogom pitaju sta znaci to opasan, jer nije precizirano pravilom. Ovaj stariji kaze: "Vjerovatno kad pocnu stolice da se prevrcu po terenu.." Zaklucak: niko tacno ne zna.
              A sta sam ja rekla?
              Prekida se tek kad ima opasnost da odnese stadion, malo sam preterala ali zna se sta mislim.
              Ovakav vetar je vidjen i igrao se tenis
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Vraća se Tim u meč

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Prilagođavanje nema nikakve veze s kvalitetom. Kao da Barseloni (ne ovoj) daš da igra na nekoj oranici protiv nekog tima (no pun intented) i kažeš im da je isto za oba tima [emoji23] Ekstremni uslovi u bilo kom sportu će do neke mere nivelisati igrače/timove. Što ne znači da nije dobro ako neko poseduje prilagođavanje, kao svojevrstan skill. No ne može svako da ima isti set veština.
                  Dzabe pricas, ko drvecu [emoji3]
                  Eno NI precizno covek objasnio, al ko to jos cita
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • daj jbt...

                      Comment


                      • Opet kriza.
                        Sta radi vetar, kakva jurnjava za lopticom isusee
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Hebo tenis

                          Comment


                          • nema servisa, nema riterna, nema mene nema tebe,ničeg više nema jooooj....

                            Comment


                            • E samo ako je Djokovic tehnicki najfiniji, a Federer recimo nije
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Uzas
                                Pazi opet servis volej

                                Hahah pokupi se i izadje LOL
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X