Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Pa zato on i kuka.
    Jer zna da je bolji i zna da moze ali mu situacija ne dozvoljava da pokaze to.
    Da.

    Ali "jači si kurac bre" momentum proradio.

    Comment


    • Steta sto je izgubio prvi set na bazi bola u predelu penisa.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ne znam, zanimljivo je meni gledati ih kako se prilagođavaju vjetru, putanji loptice, kako koriguju tehniku, udarce, kretanje.

        Jebiga, ne može sve biti savršeno, neka se bore, nekom je teže, nekom lakše, ali tako je uvijek u životu.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          JEste poenta u tome, kako odjednom moze da igra po ovom vremenu, a u prvom setu je trazio prekid

          Evo napisao ti je Sandu. Prilagodio se i može da igra. Zato što i Timu smeta. Novak je od prvog zamaha bio nezadovoljan. Nije on počeo da gubi pa da se prenemaže.

          Nije ovo urota protiv Novaka ovo je sramota za tenis. Evo sad Tim mora da juri frljoke koje lete zbog vetra. Svejedno.

          Comment


          • Timotiju vam isto smeta vetar mozda cak i vise nego Novaku,Novak ovo moze kao predbost da iskoristi samo strpljivo

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              JEste poenta u tome, kako odjednom moze da igra po ovom vremenu, a u prvom setu je trazio prekid
              Pa nije bas trazio prekid. Kukao na uslove i pitao do koje se jacine tolerise vetar.
              Rekli Englezi
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Evo napisao ti je Sandu. Prilagodio se i može da igra. Zato što i Timu smeta. Novak je od prvog zamaha bio nezadovoljan. Nije on počeo da gubi pa da se prenemaže.

                Nije ovo urota protiv Novaka ovo je sramota za tenis. Evo sad Tim mora da juri frljoke koje lete zbog vetra. Svejedno.
                Tako je kako je, treba da se prilagode, tu se isto vidi ko je kakav teniser i ko ima plan C ako treba
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Tim je decko buzdovan klasican...
                  Jebes igraca koji samo na sljaci rezultate vredne pomena pravi.
                  Doduse ima i masters na sporom betonu ali mora jos vise da ukljuci mozak a iskljuci sirovu snagu da bi postao jos bolji igrac.
                  Da bi od buzdovana prerastao u TOPUZINU.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    JEste poenta u tome, kako odjednom moze da igra po ovom vremenu, a u prvom setu je trazio prekid
                    Pa nije kao da ima izbor. Da traži i u drugom setu prekid i da dođu isto da mu kažu?
                    Misliš da može, da ne bi i sad prekinuo meč?

                    Comment


                    • Nolo i smecevi
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Mani me tog jadan on, kako je jednom, tako je i drugom
                        A ne moze biti isto, ako igraci njeguju razlicite stilove. Znas i sama da je Tim vise ballbasher, a kod jakih udaraca vjetgar manje smeta. Nole, sa druge strane, je grinder, kome je skoro svaki udarac plasirana loptica. Tu nikako vjetar ne moze uticati jednako...

                        Inace, dobro se sjetio slajs fh-a, ukrao mu brejk njima. Iz nekog razloga Tim ne uspijeva da napadne iz tih mrtvih loptica...

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa nije bas trazio prekid. Kukao na uslove i pitao do koje se jacine tolerise vetar.
                          Rekli Englezi
                          Jel ikad prekinut meč zbog vjetra.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Tako je kako je, treba da se prilagode, tu se isto vidi ko je kakav teniser i ko ima plan C ako treba
                            Kakav plan C ako je moje oružje nešto čemu vetar smeta. Da je do podloge pa da se složim ali kad se radi o uslovima ne mogu da se složim da tome treba da se prilagode

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pa nije bas trazio prekid. Kukao na uslove i pitao do koje se jacine tolerise vetar.
                              Rekli Englezi
                              A tenis se prekida zbog vetra jedino ako preti da odnese stadion, a on to kao ne zna, how yes no
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Prle! View Post
                                Ne znam, zanimljivo je meni gledati ih kako se prilagođavaju vjetru, putanji loptice, kako koriguju tehniku, udarce, kretanje.
                                i meni, kad igra neko drugi...

                                Comment

                                Working...
                                X