Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao Basilashvili
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • A i ovaj Fica
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Mali milion neiznudjenih ima Nikoloz, uzas.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kockar znaci

          De su oni nasi navijaci od juce, Fica skoro da ne dobija aplauze na ovom parkingu, a za Amera cice i vriste
          Salim se ja malo, RG je definitivno razlog.

          Imam imenjaka na *3 u fantaziju.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Dizajnere najka poslati kod oftamologa.
            Nikad brža podloga na RG-u. Dosta poena se rešava servisom.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Bsilasvili prso s tenisom ili povredjen?
              Bas ove god ne moze da se sastavi, a lepo igrao prosle.
              Pa bas bi bila fora da sad Gaske izadje na crtu Nadalu, posto mu je tradicionalno neugodan.

              Comment


              • Joj ovog Tijafoa,kako se vuce po terenu

                Comment


                • ajmo Fico
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Nego papi, otkud ti ovako rano? [emoji3]
                    Ne slušaj dušmane, patriJotsko buđenje je u pitanju [emoji3]

                    Kako je Kecman prosuo drugi set, a na dobrom putu je da isto uradi i u trećem
                    Mada i mrtvi Kudla je sve poene u TBu na svoj servis koje je uzeo, uzeo odmah posle servisa
                    Evo vraća brejk ipak u poslednji čas




                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ima li kakav link za live stream RG?
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • A joj ovog komentatora,kao da ga placaju po izgovorenoj rijeci

                        Comment


                        • Kakvo je to patriJorsko budjenje?
                          Zamisljam trube, dizanje zastave, himnu..[emoji3] gimnastiku [emoji3]

                          Nista vise od Woz
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Ima li kakav link za live stream RG?
                            http://livetv.sx/enx/
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • nije samo Tiafo, to je taktika mnogih.. Iznera Delpotra Klizana itd, djeluju kao da ce se svakog casa srusiti na terenu

                              Kecmanovic je klasa za Kudlu ali ce ovaj da ga odradi na (ne)iskustvo, prvih osam gemova je uzeo nas mali

                              Comment


                              • Stvarno nije normalan Filip

                                A i Medo resio da mi zagorca zivot -.-
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X