Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2019 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JJ bas vise voli keš nego prsten

    Comment


    • JJ voli proces
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • E jbg, ode Ariza u Kingse. 25/2

        Ross zabo od Orlanda 54/4
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Dobro je sto i Klipersi jos cekaju Kawhija i sto je Brogdon RFA. Bas se sad ozbiljne pare ispucavaju za prosek igrače

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            Dobro je sto i Klipersi jos cekaju Kawhija i sto je Brogdon RFA. Bas se sad ozbiljne pare ispucavaju za prosek igrače
            Milvoki hoce da odradi S&T za Brogdona. Nista od njega onda
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Dobro je sto Green izgleda ceka odluku Kawhija jos, on bi mogao da se pojuri sa Beverleyem

              Comment


              • Brogdon u Indijani, 85/4. Lemb isto tamo

                Bojan u Juti. Top posao.

                Rubio u Finiksu
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Kakav je Kawhi brat hahahaha cela liga ceka njega

                  Comment


                  • Odose FMVP GS, KD u Netse a Igi u Memfis. DLo kod Karija, al ce da primaju po 130 poena lagano.
                    117/4 ugovor za DLo.

                    Horford u Fili.

                    Butler u Majamiju ali jos se ceka ko tacno ide iz Majamija, za sad Rich u Fili a Olynik i Jones Jr u Dalas ali jos je ?
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Jamal Murray potpisao max ugovor sa Nuggetsima...

                      Comment


                      • Originally posted by LejkerBoy View Post
                        Jamal Murray potpisao max ugovor sa Nuggetsima...
                        170/5
                        I to na osnovu cega, nisu mu smeli ponuditi toliko. Moze da se razvije u solidnog igraca ali za taj novac se uzima nosilac igre za narednih pet godina a nesto sumnjam da blue arrow to moze da bude iako je uz Bartona i najveci potrosac lopti po utakmici.
                        Nadam se da gresim i da ce pruziti partije od 20ppg i 5apg, sve ispod toga je veliki neuspeh.

                        Dobro, ovo je ipak samo moje misljenje, nisam neki njegov fan, nadam se da ce me demantovati i pocepati ligu sledece sezone.
                        Last edited by Indigo; 01-07-19, 07:30.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          170/5
                          I to na osnovu cega, nisu mu smeli ponuditi toliko. Moze da se razvije u solidnog igraca ali za taj novac se uzima nosilac igre za narednih pet godina a nesto sumnjam da blue arrow to moze da bude iako je uz Bartona i najveci potrosac lopti po utakmici.
                          Nadam se da gresim i da ce pruziti partije od 20ppg i 5apg, sve ispod toga je veliki neuspeh.

                          Dobro, ovo je ipak samo moje misljenje, nisam neki njegov fan, nadam se da ce me demantovati i pocepati ligu sledece sezone.
                          Ljudi se razbacuju sa tim max ugovorom... Koliko mi se cini, mozda i gresim, da je Murray trenutno na jacem ugovoru nego Jokic. Max ugovor po meni licno je rezervirsan za igrace koji mogu biti prva, ili druga opcija sampionskog tima, Murray daj Boze da moze da bude treća.

                          Ali videcemo, sto kazes, mozda nas demantuje sledece sezone

                          Comment


                          • Covek ima 22 godine i igra vrhunsku kosarku, jeste dobio brzo velike pare, ali su ga kupili zato. Pa ljudi moji sa 22g on siba odlicnu kosarku. Ne vidim sto je on losiji prospekt od Nikole, koji mozda negde i zabaguje, ali ovaj nema trika.

                            Sto se tice drafta, GSW se izvukao, verujem da ce ga koristiti u buducnosti DRol za trejd, nadam se da ce Igija nekako vratiti, odbrana ce biti mucna, ali opet se moze do finala ako se poklope neke kockice a Tompson vrati u Februaru.

                            Nola i Juta dobre poslove rade, ali ne znaci da ce uopste biti u 8. LA je dobar posao uradio, ali Klipersi, verujem da ce dovesti Kandzu, za LAL klasicna ispala.

                            Gorece poprilicno zapad opet, nece se znati ko ce na kojoj poziciji zavrsiti, tesko je to predvideti sad..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Covek ima 22 godine i igra vrhunsku kosarku, jeste dobio brzo velike pare, ali su ga kupili zato. Pa ljudi moji sa 22g on siba odlicnu kosarku. Ne vidim sto je on losiji prospekt od Nikole, koji mozda negde i zabaguje, ali ovaj nema trika.

                              Sto se tice drafta, GSW se izvukao, verujem da ce ga koristiti u buducnosti DRol za trejd, nadam se da ce Igija nekako vratiti, odbrana ce biti mucna, ali opet se moze do finala ako se poklope neke kockice a Tompson vrati u Februaru.

                              Nola i Juta dobre poslove rade, ali ne znaci da ce uopste biti u 8. LA je dobar posao uradio, ali Klipersi, verujem da ce dovesti Kandzu, za LAL klasicna ispala.

                              Gorece poprilicno zapad opet, nece se znati ko ce na kojoj poziciji zavrsiti, tesko je to predvideti sad..
                              Jokic je bio u top 5 u izboru za MVP, verovatno jedini igrač koji bi mogao sa onim kadrom da izbori 2.mesto na zapadu.

                              Definitivno su mu ovde dali max na osnovu potencijala.

                              Comment


                              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                                Jokic je bio u top 5 u izboru za MVP, verovatno jedini igrač koji bi mogao sa onim kadrom da izbori 2.mesto na zapadu.

                                Definitivno su mu ovde dali max na osnovu potencijala.
                                Marej ima 22godine i igra vec sa velikim mudima. Nisam neki njegov fan, ali deluje mi da se izborio za svoje mesto pod suncem kao i Micel a uostalom i Jokic. Pre bih rekao za njega da nece kaskati posle u karijeri nego za Jokica.

                                Jokic je odlican,ali ima i do ostalih za drugo mesto na zapadu. To je tim i kolektiv, pitanje je na sta bi licili u nekom drugom timu apsolutno svi..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X