Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spremaju se promene u Sanderlendu

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Ovo bi bilo zanimljivo.

      Ovo bi trebalo da se ozvaniči ili večeras ili sutra.

      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Ozbiljna novčana ulaganja ulaze u Lids junajted.
        Imaće Bjelsa koliko hoće sredstava da napravi kolektiv koji će konačno bez poteškoća do Premijer lige.

        Comment


        • Naravno da hoce, FFP su ignorisali i Bournemouth, Watford, QPR, Wolves, Aston Villa... sada ce Leeds i nikom nista ukoliko se udje u EPL. Jedino je Birmingham zbog prekrsaja platio prosle sezone kad su im uzeli 9 bodova.

          Po ovakvom kriterijumu bi im bolje bilo da ukinu FFP posto je glupo da se sankcije primenjuju samo ukoliko ekipe ne udju u EPL.

          Comment


          • Lee Bullen objasnjava kakve su sanse da Boro potpise Westwooda.

            Comment


            • Comment


              • Daj da uzmemo Staridža.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Leg'o bi vam ko budali šamar.

                  Comment


                  • Legao bi im super. Taman on i Ings da se menjaju po utakmicu zbog povreda. Još da usklade da se povređuju u različito vreme i super.

                    Nemanja bre, ti baš voliš osakaćenje igrače, pa to ti je.

                    Staridz je klasa, ali je propao. Ne može on odigrati ni 20 utakmica po sezoni.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ne vidim ja Ingsa u velikim Ralfovim planovima iduće sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Legao bi im super. Taman on i Ings da se menjaju po utakmicu zbog povreda. Još da usklade da se povređuju u različito vreme i super.

                        Nemanja bre, ti baš voliš osakaćenje igrače, pa to ti je.

                        Staridz je klasa, ali je propao. Ne može on odigrati ni 20 utakmica po sezoni.
                        Hahahah. Pa eto lepo kažeš, Ings i Staridž su klasa samo da se usklade kad će koji da se povređuje i imaćemo dva TOP napadača.

                        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ne vidim ja Ingsa u velikim Ralfovim planovima iduće sezone.
                        Ja ga vidim pravo da ti kažem. Odličan je on, ali eto kad ga hoće toliko povrede šta da se radi, ali uvek daje 200% na svakom meču. Ali ne bih ni ja voleo da ga vidim kao prvu opciju upravo iz tog razloga sa povredama, treba nam neki ozbiljniji napadač.
                        Last edited by DžonDon; 04-06-19, 20:07.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Izgleda je sve dogovoreno oko Muse Đenepa iz Standard Liježa. Igra na poziciji veznog, kažu da ima veliki potencijal, uz to Ralf je i izjavio da će se najviše okrenuti dovođenju mladih igrača.

                          Last edited by DžonDon; 05-06-19, 08:44.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Christian Eriksen: "I feel that I am a place in my career where I might want to try something new. I have the biggest respect for everything that has happened in Tottenham but I have also said that I would like to try something new."
                            ....

                            Comment


                            • Sky Sports...

                              Aston Villa are set to sign forward Jota from Birmingham in a swap deal which will see Gary Gardner head to St Andrews, Sky Sports News understands.
                              Slaven Bilic is West Brom first choice to take over as Head Coach, according to Sky sources.

                              Comment


                              • I Skaj Sport javlja da je krilo Standarda Moussa Djenepo novi fudbaler Sautemptona. On je u Parizu gde radi lekarske preglede i uskoro bi trebalo da doputuje i potpiše ugovor. Još samo sredina i špic i ja zadovoljan.
                                Inače Musa je bio strelac pobedonosnog gola za Standard u Ligi Evrope protiv Sevilje, a ukupno je postigao 3 gola u grupnoj fazi LE. Može biti zaista pun pogodak.

                                Last edited by DžonDon; 05-06-19, 15:29.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X