Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • + Dibala i Sesenjon

    Comment


    • Spursi počeli opasno da talasaju.

      Još ako dovedu Dybalu....nek mi neko objasni njihovu formaciju sa toliko igrača.

      Ali klasični Arsenal. Odu i daju 70+ miliona na napad, a u odbrani kupe Luiza za 8 miliona.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Neka smo se rijesili Luiza, ne moram vise samo cekati kad ce da napravi neku glupost

        Comment


        • Već gledam kad se povrede Holding i Sokratis, a jedno 2-3 meseca štoperski tandem bude Mustafi-Luiz.

          Kakva će to zaebancija da bude.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nema boljih opcija trenutno, a nije samo Luiz kupljen, uracunaj i Tirnija 25m i Salibu 30m. Btw, Mustafi verovatno odlazi.

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
            Last edited by krele90; 08-08-19, 10:26.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Spursi počeli opasno da talasaju.

              Još ako dovedu Dybalu....nek mi neko objasni njihovu formaciju sa toliko igrača. [emoji3]

              Ali klasični Arsenal. Odu i daju 70+ miliona na napad, a u odbrani kupe Luiza za 8 miliona.
              Pa bolje i tako nego da das za nekog prosecnog stopera 50m. Prosto je nema dovoljno kvaliteta na toj poziciji, i mnogo je tesko naci igraca koji moze odmah da uleti u PL i igra na najvisem nivou.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Zaboravio sam da je kupljen Salibu, ali opet...na njega ne može ozbiljno da se računa sad.

                Fora je u tome što i sa štoperom koji je malo iznad proseka dobijaju ozbiljan apgrejd pozadi. Npr. ovo mi ja prvo iz glave.....Akanji iz Dortmunda, ili De Vrij iz Intera. Mogli su juriti i Diopa iz WH-a. Malog Akea da su pojurili pre Megvajera, mogli su uzeti za 40ak miliona. Ima još imena...ovo mi je prvo palo na pamet.

                Bušni su previše pozadi. Neozbiljno je da se ne kupi ništa.

                Sad ostaju sa Holdingom(koji se vraća iz ozbiljne povrede), Sokratisom, Luizom i onim malim Grkom. Nije dovoljno dobro, po meni.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Newcastle have completed the signing of Emil Krafth from Ligue 1 side Amiens for an undisclosed fee.

                  Spoiler

                  Comment


                  • Palas se koliko toliko izvukao sa ovim pojačanjima u zadnji čas, ali i dalje ako prodaju Zahu mislim da sledi borba za opstanak.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Zaboravio sam da je kupljen Salibu, ali opet...na njega ne može ozbiljno da se računa sad.

                      Fora je u tome što i sa štoperom koji je malo iznad proseka dobijaju ozbiljan apgrejd pozadi. Npr. ovo mi ja prvo iz glave.....Akanji iz Dortmunda, ili De Vrij iz Intera. Mogli su juriti i Diopa iz WH-a. Malog Akea da su pojurili pre Megvajera, mogli su uzeti za 40ak miliona. Ima još imena...ovo mi je prvo palo na pamet.

                      Bušni su previše pozadi. Neozbiljno je da se ne kupi ništa.

                      Sad ostaju sa Holdingom(koji se vraća iz ozbiljne povrede), Sokratisom, Luizom i onim malim Grkom. Nije dovoljno dobro, po meni.
                      Niko od ovi stopera sto si naveo nije top klasa. Poslate ponude za Ruganija i Upamekana, nije došlo do realizacije. Luiz je kratkoročno rešenje. Ne mogu se sve rupe zakrpiti u jednom roku top klasama. Mislim da je dovoljno da je doveden levi bek i da ce i to znaciti. Trenutno je nestadica stopera ne bi inace Mekvajer kostao koliko je koštao

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Brighton have announced the signing of Romaric Yapi from PSG.

                        Spoiler

                        Comment


                        • Frank Lampard je napravio ogromnu stvar rešivši se Davida Luiza. Može da se uporedi sa dovođenjem ekstra pojačanja taj potez, toliko je ključna stvar za Čelzi.

                          Odbrana Čelzija se raspadala prošle sezone u prvom derbiju protiv Arsenala i sada Emeri dovodi čoveka u svoj tim, odgovornog za taj raspad. I još plus ga se rešio kada je bio u Parizu.

                          Nisu čista posla u ovom transferu definitivno.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Već gledam kad se povrede Holding i Sokratis, a jedno 2-3 meseca štoperski tandem bude Mustafi-Luiz.

                            Kakva će to zaebancija da bude.
                            Nemoj to predvidjanje da ti se obije o glavu i Vandajk se pretvori u Lovrena

                            Mislim da je to to,sto se tice Mustafija,dao mu je sansu i u predsezoni al i Emeri konacno video da ne vredi,ako ne ode ,bas na nekim laksim kup utakmicama nek pocinje a i ne mora
                            sigpic

                            Comment


                            • https://twitter.com/TalkingTHFC/stat...675032576?s=19

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Jos samo par sati do zatvaranja prelaznog roka.

                                Najzanimljivija je ova prica oko Eriksena.

                                Jebe lud zbunjenog.

                                Comment

                                Working...
                                X