Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Aleksandar Veliki
    Sjajan posao i za klub i za Aleksandra Mitrovića. U pitanju je fantastičan centarfor, a imaće priliku da se maksimalno iskaže u izuzetno kompetetivnom Šampionatu Engleske.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Ne znam da l' je negde napisano ali je Džej Rodrigez prešao u Barnli čini mi se sa nekim iz Stouka. Čini mi se da sam na BBC video. (Zola nemam link, nemoj da se ljutiš )
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Ne znam da l' je negde napisano ali je Džej Rodrigez prešao u Barnli čini mi se sa nekim iz Stouka. Čini mi se da sam na BBC video. (Zola nemam link, nemoj da se ljutiš )

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                Ne znam da l' je negde napisano ali je Džej Rodrigez prešao u Barnli čini mi se sa nekim iz Stouka. Čini mi se da sam na BBC video. (Zola nemam link, nemoj da se ljutiš )
                Erik Piters (30) cist levi bek, igrao prosle sezone u Francuskoj negde, a pre Stouka u PSVu. Lici mi na drugu opciju na toj poziciji.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Obzirom da je Esli u pitanju, traziti mu 10 milki, onako bezobrazno. Realno mislim da je u pitanju samo spekulacija.

                  BREAKING NEWS

                  Steve Bruce is one of the names under consideration to take over at Newcastle United.

                  He’s been backed in to 9/4 favourite with some major bookmakers overnight. Last night he was as big as 33/1.

                  Bruce is Newcastle-born, but of course previously managed rivals Sunderland.

                  Newcastle fly to China for the Asia Cup on Saturday and they are keen to replace Rafa Benitez before then.
                  Last edited by belgrade_owl; 09-07-19, 13:54.

                  Comment


                  • Napokon stigla pojačanja.

                    Pieters mi se čini kao skroz pristojna kupovina. Iskusan igrač koji ima preko 150 nastupa u Premiershipu, a jedno je vrijeme igrao i za nizozemsku reprezentaciju. Doveden je isključivo kao zamjena Tayloru koji je prošle sezone bio jedan od naših najboljih igrača, tako da vjerojatno neće previše ni igrati u ligi. Ne zna se sa sigurnošću koliko je koštao, ali vjerojatno se radi o vrlo malo svoti (sigurno ne više od milijun funti)

                    Nakon sedam godina u klub se vraća Jay Rodriguez. Aktivirana je klauzula od 10 milijuna funti koju sam ranije spominjao, s tim da će se transfer platiti u nekoliko rata. S obzirom na cijene koje se na tržištu vrte u zadnjih nekoliko tjedana, rekao bih da je ovo dobra i prilično povoljna kupovina. Nadam se da će Jay biti uspješan u novoj epizodi u klubu, ozljede su srećom već par godina iza njega.

                    Trenutno imamo pet napadača, tako da je vrlo vjerojatno da ćemo u narednih mjesec dana vidjeti i odlaske. Vjerujem da će se Barnes, Wood i Rodriguez boriti za startne pozicije, a Wells i Vydra bi mogli napustiti klub.
                    Crouch srećom neće produžiti ugovor.

                    Comment


                    • Comment


                      • Juce nisam verovao da ce se ovo desiti, danas sam zabrinut.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Aston Villa made a speculative bid for England goalkeeper Tom Heaton earlier this week, Sky Sports News understands, but it was immediately rejected as derisory by Burnley.

                                Koliko sam upratio, Villa bas aktivna ovo ljeto..

                                Comment

                                Working...
                                X