Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 19/20 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sky javlja...

    TARGETT ON VERGE OF VILLA MOVE

    Matt Targett will complete his move from Southampton to Aston Villa on Monday subject to a medical, according to Sky sources.

    The newly-promoted side will pay £11m up front for the left-back which could rise to £17m with performance related add-ons.

    Comment


    • Već par dana se priča da je sve gotovo. Neki kažu 14 miliona, neki 15, neki eto 11 ali definitivno je da napušta klub. Takav novac za igrača koji nam je rezerva je sjajna prodaja.

      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Izgleda da su svi srecni. Svidja mi se kao igrac, pogotovo koliko je Fulamu znacio njegov dolazak. Ako bude vise minuta verujem da ce biti odlican ove sezone.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Sasvim solidan igrač, malo lošiji pozadi. Meni je žao jer je dete Sautemptona ali šta da se radi, pored Bertranda nije imao šta da traži, a i sledeće sezone teško da bi igrao što je očigledno i dovelo do prodaje. Očekujem novog beka, pominjao se neki iz Belgije na kratko ali sam mu zaboravio ime.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Last edited by belgrade_owl; 01-07-19, 12:10.

            Comment


            • Na ostrvu dosta dogadjaja prvog dana jula.

              Last edited by belgrade_owl; 01-07-19, 12:11.

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Probudio se i Arsenal.

                    Comment


                    • Vala bolje da nije šta sam pročitao.

                      Comment


                      • Ings i zvanično više nije član Liverpula, otkupljen je kao što je ugovor o pozajmici i nalagao.
                        Daj bože samo povrede da ga zaobiđu, siguran sam da će da rešeta uz Adamsa. Zaslužuje da ima jednu normalnu sezonu.

                        Last edited by DžonDon; 01-07-19, 20:09.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • A za koliko ste ga kupili? Sigurno je neka sica u pitanju, cim niko ne spominje?

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • I Bristol City im 8 milki za igraca.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              A za koliko ste ga kupili? Sigurno je neka sica u pitanju, cim niko ne spominje?

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Cena je bila dogovorena prosle godine kad je bio na pozajmici... 18+2 (klauzula se aktivira ukoliko odigra odredjeni broj meceva). Takodje Liverpool ima 20% od naredne prodaje igraca.

                              Comment


                              • Promene u FFP-u vezane za EPL.

                                https://www.mirror.co.uk/sport/footb...nsfer-17299775

                                A tweak to the Premier League Financial Fair Play rule comes into effect from midnight - and it's set to give all top flight clubs a major boost.

                                The Short Team Cost Control rule was brought into play in 2013 and, ultimately, prevents clubs from using broadcast revenue to fund a reckless wage bill increase.

                                If a club's overall wage bill is less than £67million then the rule does not apply to them.

                                But club's with bigger wage bills - the vast majority of the Premier League - are only allowed to increase their total salary spend by £7m on the previous season - or £19m on their figure from 2012/13.

                                Comment

                                Working...
                                X