Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    BH paralelu sa iza osnovne, nekom teskom artiljerijom Nole da je gadje, a? Vidis li ti dje svaki Delpov udarac ide? Koliko puta Novak ima priliku da zakoraci u teren? A iz daljine i nezgodnih pozicija da salje bh paralele, to je Delpu poklon, jer ima vremena da se namjesti i raspali. Uh...
    Odkud mu vrijeme pa nije Ferrer nijedan poen delpo nije osvojio kad se bar malo morao kretati, samo prati malo sve ce ti se kazat

    Comment


    • Jedno je postaviti slike, a drugo napisati...sve takve suspendovati...a Nik napravio onoliki cirkus, nije samo slupao stolicu.
      I to isto jel?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Izgubi mec samo zbog ovih dropova, kud mu prode onaj sad je navalio do besvijesti

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          sad ce Del Potro da preda
          Zar i ti sine brute ?

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Jedno je postaviti slike, a drugo napisati...sve takve suspendovati...a Nik naoravio onoliki cirkus, nije samo slupao srolicu.
            I to isto jel?
            Aman sprdala sam se sa joshmorom, preozbiljno sve shvatas
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Odkud mu vrijeme pa nije Ferrer
              Otud sto su mu svi udarci jaki, pa i bh, sto Novaka muci da se namjesti na udarac.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Zar i ti sine brute ?
                znam da je folirant i ponovo padnem na istu foru
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa ne igra prvi put Delpo ovako bh pogotovu kad se forsira ovoliko i nabacije, pa ostavlja oniliko prostora prazno, jbg.

                  Ajd u Pariz bre.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kako dobar meč. U pravom trenutku.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nalbandian je povredio sudiju, Shapo je povredio sudiju, zato su ozbiljnije kaznjeni, Serena je napravila haos ali joj nista nije bilo.

                      I ja sam odgovarala joshmoru koji je rekao, citiram: i zamislite dvadesetak takvih igraca na turu koji samo povredju stolice,kako bi to divno bilo...tako da nisam nicim izazvana postavila slike, a ove slike je strasno lako naci, nikakav problem
                      pa dala si odgovor/treba ga suspendovati-punktum
                      Wizard

                      Comment


                      • Hahahah e moj nolence

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa ne igra prvi put Delpo ovako bh pogotovu kad de forsira ovoliko i nabacije, pa ostavklja oniliko prostora prazno, jbg.

                          Ajd u Pariz bre.
                          Nisu oni gledali Vimbldon 2013 i one paralele protiv Novaka


                          A i Novak sada poklanja li poklanja
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Kako ce Nole da se sali sa Nadalom ako prodje ovo.
                            U strasnoj je formi.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Aman sprdala sam se sa joshmorom, preozbiljno sve shvatas
                              Ajd sto se "sprdas" nego si sve moje postove izokrenula

                              Ok, l.noc.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dobija ovo Novak

                                Comment

                                Working...
                                X