Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pa kad je on igrao u večernjem, mora RF u dnevnom čovek. Samo ljute GOAT H2H, mora ponovo da dodje na čišćenje, nije odavno.

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #92
      Na prvu bi covjek pomislio otkud Federer u 11h ali sve to ima smisla kad se pogleda vremenska prognoza. Cekali su maksimalno kasno da objave OOP ,da bude sto tacnija prognoza. Budalastine obicne

      Comment


      • #93
        A Nadal odmah posle njega i ti nesto pricas
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #94
          Nije mi jasno zasto nisu stavili Federera ili Nadala danas ? Dok god Federer i Nadal budu igrali Djokovic nece imati najbolje moguce termine. Sta vise imace skoro najgore.

          Comment


          • #95
            Originally posted by bojanaBG View Post
            A Nadal odmah posle njega i ti nesto pricas

            Ma nema sanse da Nadal zavrsi, mozda cak ni Federer ne uspije. Ali ljudi plate duplo skuplje karte i moraju u 11 dolazit da gledaju svoju zvijezdu hahahah Paradoks

            Comment


            • #96
              Kakve veze ima sto je 11h?
              Ja kad god sam isla na turnir ja sam dolazila rano, od 10,11, zavisi kako gde
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #97
                Originally posted by bojanaBG View Post
                Kakve veze ima sto je 11h?
                Ja kad god sam isla na turnir ja sam dolazila rano, od 10,11, zavisi kako gde
                Necemo se praviti ludi, igrac zbog kojeg se duplaju cijene karata ne igra u 11h osim naravno ako je ciljano radi odredjenih razloga. Nema tu nista cudno, histerija oko Federera raste svakim danom kako se blizi penzija i to treba prihvatiti.
                Last edited by DinoFC; 14-05-19, 20:49.

                Comment


                • #98
                  Jel ovo neće izgleda moj imenjak večeras izlaziti na teren? Prekinut meč zbog kiše, kontam da je završen danasnji dan.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by DinoFC View Post
                    Necemo se praviti ludi, igrac zbog kojeg se duplaju cijene karata ne igra u 11h osim naravno ako je ciljano radi odredjenih razloga. Nema tu nista cudno, histerija oko Federera raste svakim danom kako se blizi penzija i to treba prihvatiti.
                    Aha, a od kad u 2.kolu mastesa igraju jedan za drugim Fed pa Nadal i to prvi mecevi dana
                    pravis se lud, a i Nadalu su ucinili plus je on izjavio u MAdridu da mu je tamo svejedno kad igra, ali da u Rimu voli preko dana da igra
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • S obzirom na vremensku prognozu bića ovo turnir sa vrlo sporim uslovima uz dobre šanse za totalni kolaps kada je u pitanju raspored.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bravo za AzarenkuKako je okrenula treci set I od 1:5 stigla do 7:5.

                        Comment


                        • ко год да испадне има да слави и да бежи негде на суво....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by gagana View Post
                            Bravo za AzarenkuKako je okrenula treci set I od 1:5 stigla do 7:5.
                            Vidi se Gaelov uticaj na Svitu

                            Na 5:2 i ML maši zicer drajv volej na mreži za pobedu i od tada se nije sastavila više.

                            Comment


                            • Kakav je Gofanu raspored, ne daj Boze...

                              Comment


                              • Originally posted by gagana View Post
                                Bravo za AzarenkuKako je okrenula treci set I od 1:5 stigla do 7:5.
                                Originally posted by p4p1 View Post
                                Vidi se Gaelov uticaj na Svitu[emoji3]
                                Na 5:2 i ML maši zicer drajv volej na mreži za pobedu i od tada se nije sastavila više.
                                "Namestila" kao Viktor 😁

                                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X