Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo me brine koju kolicinu samopuzdanja moze da izvuce eventualnom pobedom iz ovog meca Nadal.
    Nadam se ne previse.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Jedino to moze da bude problem, mislim da Djokovic ne sme da dozvoli da bude neko razbijanje
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Jedino to moze da bude problem, mislim da Djokovic ne sme da dozvoli da bude neko razbijanje
        Nista se Novak ne pita. On je u milosti Nadala.

        Comment


        • A Visko ni da spomene sta se ovde godinama radi. POnavljaju se 2016. , 2017. za Novaka, kao sto sam rekao.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Tako je i kod mene bilo pa sam još u Madridu smanjio boju na tv-u i sad se vidi odlično, probaj.
            Bolje se vidi loptica, hvala ti, ali je tamnije, moraću da vratim na staro kada se zavrsi tekma

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Samo ne otpisujte Novaka tako brzo nece on bez borbe otici, mislim da Noletu treba malo vremena da bi usao u mec kako treba

              Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Nista se Novak ne pita. On je u milosti Nadala.
                Naravno da nije. Moze da preda.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Jedino to moze da bude problem, mislim da Djokovic ne sme da dozvoli da bude neko razbijanje
                  Sve i da se desi da bude "razbijanje" neće imati uticaja na Novaka- on je više nego svestan da je ovo sve zbog premora...tako da je njemu ovaj meč za RG potpuno nebitan...
                  A sve me ovo puno podseća na '16
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Sve i da se desi da bude "razbijanje" neće imati uticaja na Novaka- on je više nego svestan da je ovo sve zbog premora...tako da je njemu ovaj meč za RG potpuno nebitan...
                    A sve me ovo puno podseća na '16
                    Koliko je bitno sta Djokovic misli, toliko je bitno i sta Nadal misli i sa kakvim samopouzdanjem ide na RG
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Никад у њиховим дуелима није било 6-0 ваљда неће ни сад

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Naravno da nije. Moze da preda.
                        Narvno da jeste. Predaja bi bila veca bruka.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Koliko je bitno sta Djokovic misli, toliko je bitno i sta Nadal misli i sa kakvim samopouzdanjem ide na RG
                          Pa svakako sa poljuljanim, jer kako je Novak svestan zašto danas sve izgleda kako izgleda , svestan je i Nadal
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • ха ха, шта ли нас тера да гледамо ово?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa svakako sa poljuljanim, jer kako je Novak svestan zašto danas sve izgleda kako izgleda , svestan je i Nadal
                              Nadal ako ga razbije, ne ide nikako sa poljuljanim samopouzdanjem na RG
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Narvno da jeste. Predaja bi bila veca bruka.
                                Sada da. Pre pocetka meca svakako ne. I Nadal i Federer su po jednom izbegli mec sa velikom trojkom kada nisu bili skroz spremni da igraju.
                                Po meni je to morao i Novak danas da urad.

                                Comment

                                Working...
                                X