Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Publika
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Klasika. Nadal je busio jednorucni bekend dok ga nije probusio.

      Comment


      • Odlican, bravo.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ali ovo skidanje pred publikom kada ce za nekoliko minuta biti pod tusem, stvarno ne razumem
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Znatno sporiji uslovi ovde nego u Madridu i to je Nadal iskoristio.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Ali ovo skidanje pred publikom kada ce za nekoliko minuta biti pod tusem, stvarno ne razumem
              Da pokaze svoje zmijsko tijeloSalim se,dosta njih to radi

              Comment


              • Bravo za Nadala. A sad strepnja, koliko će trajati meč... Padne li kap kiše nadrljali smo

                Comment


                • Originally posted by gagana View Post
                  Da pokaze svoje zmijsko tijeloSalim se,dosta njih to radi
                  Bolje da ne komentarisem sta mislim o toj tezi
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Ocekivano, dobarrr Nadal. Pobegli od kise

                    Videla one crne oblake, il ce se ispadati il ce nas seckati na sitno

                    Kad bi pljusnula oko 6h pa da ne stane do sutra, suva zemlja, treba kise
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • E jbg

                      Pogodi Zoje u sekund.

                      Comment


                      • Strasno izdanje Nadala, konacno je dostigao potrebni intenzitet u razmenama, moze kontrolirat poen i sa bh i sa fh strane, odlicno servira, defanziva isto top.
                        Najavio sam vakav scenario jos nakon MC, realno i tamo su udarci bili ok samo su forma i intenzitet bili manji nego sad. Vec u Barselonu je odigrao bolje ali tad je naleteo na najboljeg Tiema do sada, decko odigrao savrsen mec. U Madridu bilo jos bolje, realno mogao je i dobiti mec protiv Cicipasa ali nije iskoristio svoje sanse, Stefanos jeste i dobio je mec. Ali forma je vec bila u uzlaznu (valjda sam pogodio rec ) putanju, videlo se da roka dobro sa obe strane. Konacno u Rimu je dostigao potrebnu formu za ulazak u finale, a nadam se i titulu. Ocekujem da jos bolji u Parizu i naravno 12 RG u vitrine.

                        Sa druge strane mogu samo da pohvalim Cicipasa, secam se prosle godine u Barselonu ono finale, lik je jedva poene uzimao, sad igra ravnopravne meceve sa Rafom na sljaci, napredovao je previse za kratak vremenski period. Za sad sljaka mu je najbolja podloga sto je za mene prativsi ga na challengerima i malo iznenadjenje, ocekivao sam da ce mu brze podloge malo vise odgovarati, zbog servisa i forhenda. Mada, ne sumnjam da ce on biti bas all rounder u buducnosti, bice strasan i na travi i na hardu. Onaj servis i onaj fh morali bi biti veliko oruzje na travi, mislim da se ne moze protiv toga. Sve o svemu veoma pozitivno ide njegova karijera, vidi se da je veliki radnik, da veruje u sebi, podrzava ga i familija, nadam se samo da ce tako i nastaviti.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Novak na potezu
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Čitajući Stefka stiče se utisak da je Cicko kući otišao biciklom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zasto? Pa nisam rekao nigde da ga je deklasirao. Bas odajem priznanje da je u rok od nedelju dana igrao dva egal meca sa Rafom na sljaci.
                              OVAKO

                              Comment


                              • 'Strašno izdanje Nadala' navodi na takav zaključak.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X