Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je igrao finale Rima sedam puta: 2008, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016 i 2017. Za 2008. se ne secam, ali 2011, 2016 i 2017 je sigurno igrao drugo polufinale, odnosno polufinale u 8PM.
    2011. je to bio strasno dug mec sa Endijem, i zbog toga su mu sanse protiv Rafe sigurno bile smanjene. Ultra ofanzivnom igrom i pod adrenalinom uspeo je da dobije Rafu.
    2012. je dobio Rodzera i sutra je u totalno drugacijim uslovima izgubio od Rafe. Ne mislim da je umor imao uticaj ovog puta.
    2016. Tezak mec protiv Nisikorija u 1/2 i pre toga tezak mec sa Rafom dan ranije. Definitivno je umor imao velikog uticaja na Novakov poraz u finalu
    2017. Igrao je dva meca dan pred finale sa Zverevim, sto je takodje imalo velikog uticaja na finale.

    2014. je igrao dnevni termin sa Raonicem u polufinalu, a 2015. sa Fererom. Koliko se secam 2015. je Rodzer oduvao Stana u drugom polufinalu, a 2014. ne mogu da se setim koga je dobio Rafa, mada koliko se secam igrao je tri seta.

    U svakom slucaju vidi se da je jako bitno ko kada igra drugo polufinale. Razlika izmedju termina prvog i drugog polufinale je previla, i u proslosti je itekako umela da utice na pobednika meca. Pogotovo za vikend mozda bude bilo bitno, jer se najavljuje kisa.

    Neko je napisao da Novaku odgovara nocni termin u Rimu. Slazem se, ali vece sanse ima da osvoji turnir ako stalno igra dnevne termin, posto se finale igra danju.
    Last edited by 147; 17-05-19, 20:04.

    Comment


    • Vala svako ko trenira zene treba mu dati oreden [emoji38]

      Kakva nepromisljenost ili bolimeuvostav, u danu kada nemas toliko meceva, bar ni priblizno ko juce, kada se igra dan za danom, kada imas jedan neodigran mec, stavis tako kasno poslednji. Debilizam
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Slazem se 7:30 pm je bas kasno, trebali su barem u 7PM da stave. Nazalost Federer i Osaka su kasno odustali, a tada je vec bio izasao OOP. Nisu mogi vise da ga menjaju.

        Slicna situacija je i u Madridu. I tamo je onaj ko igra drugo polufinale u podredjenom polozaju, kao sto je Cicipas bio ove godine. Iznenadjuje me da se teniseri nikada nisu pobunili protiv takvog rasporeda.

        Comment


        • Nole ce opet dva meca u istom danu,jedan poslije ponoci danas,a drugi uveceVidjeli da moze pa ih boli uvo(mislim na organizatore)

          Comment


          • Da jbt, na CC dva meca nisu igrana, ne jedan. Ma ajtee molim vas
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel ima nekog od Rafinih fanova ovde koji se seca Rafinih rezultata u Rimu? Cini mi se da je Rafa skoro uvek igrao dnevne termine u 1/2...

              Comment


              • Kristina Mladenovic bas nasla kada ce da zasere...
                A ovi organizatori umesto da malo porane sa zenskom utakmicom osvatljaju sve kako je bilo.... Razumem ja i karte i sve ali brate ....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • bolja je grkinja, trebalo je da ovo rijesi u dva

                  Comment


                  • Ma bezobrazluk
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Simpatican mi ovaj razgovor izmedju Kiki i Sase

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Jel ima nekog od Rafinih fanova ovde koji se seca Rafinih rezultata u Rimu? Cini mi se da je Rafa skoro uvek igrao dnevne termine u 1/2...
                        Noćni termin je uveden 2011, tačno kad smo mi Novakovci počeli pratiti tenis. Rafaelo je imao 4 dnevna termina i 1 noćni.

                        Comment


                        • Pobjednik (Novak ) vjerovatno sutra u večernjem terminu. Taman da finalistu (Novaka ) namjeste Nadalu sa minimalnim odmorom za nedjelju. Sve mi nešto u glavi da će im se ta računica izjaloviti

                          Comment


                          • Organizatori su se proslavili ove godine u Rimu , a i staro pravilo, da kad cekas muski mec, zene razgule u tri seta, nikad ne omane

                            Comment


                            • Originally posted by gagana View Post
                              Simpatican mi ovaj razgovor izmedju Kiki i Sase
                              [emoji3]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kikiriki kida u trećem.
                                Brutalno dobar tenis koji neizbežno vodi članstvu u notoriusovom klubu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X