Announcement

Collapse
No announcement yet.

Andiamo tutti a Roma 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ovaj gagana isto mora da se ubacuje bez razumevanja u razgovor.[/QUOTE]
    Prvo-nisam onaj,nego ona
    Drugo-Nisam tebi odgovarala
    Trece-Nisam znala da mi treba dozvola da nesto napisem.Ne znam zasto si se osjetio prozvanim.
    Cetvrto-Vrlo dobro sam shvatila sta hoces da kazes

    Comment


    • Kakva je ovo budala, kako odbacuje talenat koji ima, baš šteta.. Njemu nije mesto više u tenisu, treba jedna duža pauza da mu se da kao kazna..

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        ako se igra Rim, onda pricamo o sljaci, ne pricamo o indoor hardu
        Sto daje paznju najvecem trolu sa Novakove strane..

        Cek cek jel Nik predo ili diskvalificiran

        Comment


        • Hoce li igrat danas mec Djokovic?Posto vidim da kasno pocinju Cekinato i Kolsajber?

          Comment


          • Originally posted by gagana View Post
            A ovaj gagana isto mora da se ubacuje bez razumevanja u razgovor.
            [/QUOTE]

            Zato sto ste odgovarali na komentar koji se odnosio na moj komentar. Jedino mogu da se izvinim za "onaj", sve ostalo je na mestu.
            Iz Vaseg komentara ispada da ja uvek pricam da Novak ima teske protivnike, a da kada ti igraju sa Nadalom i Federerom pojma nemaju, sto nije tacno.
            Komentarisete da sam ja takav navijac Novakov a to nije istina. To je bila moja kritika. Ne samo na vas racun.

            Originally posted by Mrkela View Post
            Sto daje paznju najvecem trolu sa Novakove strane..

            Cek cek jel Nik predo ili diskvalificiran
            Ides na blok Ponekad umem da budem neobjektivan kada u afektu komentarisem, ali umem i da dam dobru analizu, koju ti ne bi razumeo.
            Bolje da se ne citamo vise.
            Last edited by 147; 16-05-19, 14:36.

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post

              Cek cek jel Nik predo ili diskvalificiran
              Oba

              Comment


              • treba zestoka kazna, kreten

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Zato sto ste odgovarali na komentar koji se odnosio na moj komentar. Jedino mogu da se izvinim za "onaj", sve ostalo je na mestu.
                  Iz Vaseg komentara ispada da ja uvek pricam da Novak ima teske protivnike, a da kada ti igraju sa Nadalom i Federerom pojma nemaju, sto nije tacno.
                  Komentarisete da sam ja takav navijac Novakov a to nije istina. To je bila moja kritika. Ne samo na vas racun.

                  Nismo se dobro razumjeli.Nisam uopste mislila na vas post nego uopsteno.Izvinjaavam se stvarno

                  Kakav komad budale ovaj Kirijos
                  Last edited by gagana; 16-05-19, 14:38.

                  Comment


                  • Ma jok, super lik za tenis

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Glumi Johna McEnroa. Bad boy.

                      Comment


                      • https://bit.ly/2VHSSOm
                        Ovaj i po Rafu udario, ne zna gde tera brat
                        OVAKO

                        Comment


                        • Ne zna gde je konja vezao

                          Comment


                          • A da ga Novak upozna sa Pepeom za po godine bio bi ko mala maca.

                            Comment


                            • Lepo vam kažem, klasičan ljigavac, sramota

                              Još mu ta deca prilaze, dodaju peškir, vraćaju stolicu... Ne bi im ja dala da mu prilaze, bežte deco da vas ne zvekne reketom ludak
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                https://bit.ly/2VHSSOm
                                Ovaj i po Rafu udario, ne zna gde tera brat
                                Kirjos jeste nekulturan i zasluzuje veliku kaznu, ali je barem uvek iskren.
                                Takodje u njegovim komentarima ima dosta istine. Nije sve tacno i sve izneto na pravi nacin, ali jeste tacno da Nadal ne podnosi najbolje poraze i da ne cestita protivnicama na pravi nacin posle istih,
                                Vrlo cesto pozuri da se prvo rukuje sa sudijom pa tek onda sa protivnikom, sto nije po teniskom bontonu. Pogledaj samo istoriju njegovog rukovanja sa Novakom posle njegovih i Novakovih pobeda.
                                Da me ne razumes pogresno, nije to neka velika mana, ali bi tu mogao da bude malo bolji. Niko nije savrsen

                                Isto tako je tacno da bi Novak voleo da ga vise vole ljudi. Ni meni se to isrekno ne svidja previse.

                                E sada to sto je cirkuzant i sto ljudi previse paznje obracaju na njega je druga prica.

                                Originally posted by gagana View Post

                                Nismo se dobro razumjeli.Nisam uopste mislila na vas post nego uopsteno.Izvinjaavam se stvarno
                                Onda se ja izvinjavam sto sam lose protumacio komentar...
                                Last edited by 147; 16-05-19, 14:48.

                                Comment

                                Working...
                                X