Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni igraci u Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by manda View Post
    Meni bi iz svakog kluba bilo po 4-5 igraca
    Osim iz Liverpula.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by S-Nash View Post
      Osim iz Liverpula.
      Gresis Suareza obozavam,a volim i Kajta i Stivija,a od ovih novi,imam simpatija,ali prvo treba da se dokazu,lako je igrati u malom klubu kada neam pritiska,a u velikom treba se pokazati ;)
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #93
        Originally posted by manda View Post
        Gresis Suareza obozavam,a volim i Kajta i Stivija,a od ovih novi,imam simpatija,ali prvo treba da se dokazu,lako je igrati u malom klubu kada neam pritiska,a u velikom treba se pokazati ;)
        Au, ovo nisam ocekivao, totalno smo suprotni. Ja u Mancesteru volim Vidica samo zato sto je Srbin i to je to, ostale postujem do neba ali ih ne podnosim.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Suareza volim od prije,dok nije dosao u LFC,pa i sada,majstor je,obozavam ga gledati,mada nije fino sto je promjesao odbranu Manca zadnji put.Kajt,obozavam takve igrace daju 200%stalno.A Stivi G je legenda mada zadnje dvije godine nista od njega,povredjuje se vazda. Pa kada sam ja rekao nesto protiv LFC i drugog kluba,dobro kada JC zajebavam to je drugo,a ovo je ozbiljno.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #95
            Tim Cahill !
            SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

            Comment


            • #96
              Simon Vukcevic,Stefan Savic,John Terry,Frank Lampard,David Luiz
              Last edited by Fedex ba; 10-10-11, 15:37. Reason: zaboravih velikog Savica

              Comment


              • #97
                Frank Lampard, Luka Modric, David Silva i Gareth Bale

                Comment


                • #98
                  Gereth Bale, Bred Friedel, Kun Aguero, Robin van Persie, Wayne Rooney, Dirk Kuyt.
                  Od onih prije Shearer najbolji bez pogovora, pa Fabregas i onda Bergkamp (vjerovatno je bio i bolji od Cesca ali ga se ne sjecam najbolje).
                  Last edited by ajmooooooo!!!; 31-01-12, 01:59.

                  Comment


                  • #99
                    Prije Shearer , Zola , Bergkamp , trenutno Drogba , Terry , Lampard , Mata , Gerrard , RVP , ..

                    Comment


                    • Od igraca Liverpoola:Suarez, Gerrard, Agger.Od ostalih:Silva, Aguero, Baines, Adebayor i Torres (znam da je izdao Liverpool ali i dalje mi je drag)
                      1977 1978 1981 1984 2005

                      You'll Never Walk Alone

                      Comment


                      • teri,bale,van persi,drogba,esijen,baloteli,silva, i runi i ako ne volim junajted ali je zverinica decko

                        Comment


                        • Drogba,Ramires i Wilshere

                          Comment


                          • Uhh ja ih imam dosta
                            Ali naravno tu je vecina liverpula jer jednostavno obozavam liverpul
                            Gerrard, Suarez, J. Enrique , Agger, Skrtel, Lukas, Johnson i gotivim i dalje Torresa iako ne napustio klub i dalje mi je jedan od omiljenih
                            A sto se ostalih tice bas ono gotivni fudbaleri su mi
                            Van Persi, Wallcot, Ivanovic, Nani, Silva, Aguero dosta je to ja nabroja sve :P
                            Liverpool YNWA <3
                            Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                            Comment


                            • Gerrard ubjedljivo,tu su jos Glen Johnson,Agger,Micah Richards,Martin Kelly,Ox Chamberlain...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • vidic , gigs,runi,ivanovic,dzerard.......

                                Comment

                                Working...
                                X