Announcement

Collapse
No announcement yet.

¡Hola, Madrid! 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Voleo bih da igram protiv Nadala jer bi to značilo da sam u finalu.
    Postao vickast ovaj RF

    Comment


    • #92
      Originally posted by torpedo View Post
      Voleo bih da igram protiv Nadala jer bi to značilo da sam u finalu.
      Postao vickast ovaj RF [emoji3]
      Pa pitali su ga da li bi voleo ovde da igra protiv Nadala, sasvim logican odgovor

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #93
        Kako god da završi meč - Đere odličan.

        Comment


        • #94
          Odlican! Kako spasao samo mec loptu..
          A sada 2 brejk lopte...ajde
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #95
            FAA bi protiv normalnog Nadala ostao na dvije krtole, a protiv ovakvog gubi set isključivo zbog svojih grešaka. Baš loše.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • #96
              Sjajno Laci!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #97
                Brejk

                Comment


                • #98
                  Da vidimo moze li Laslo da odservira za mec
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • #99
                    Laci, Laci
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Da vidimo moze li Laslo da odservira za mec
                      može-može

                      Comment


                      • Lasloooo!

                        Zao mi i Delpotra , jos jedan dokaz kako je tesko vratiti se na vrhunski nivo pre povrede..
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • MMOpen ceka da Nadal da zavrsi mec da bi se mogla procitati jos neka informacija sta se desava na turniru. Profesionalizam na visokom nivou
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Laslo Djere ха ха браво...само да не оде и он у Мађарску као онај пливач...
                            sigpic

                            Comment




                            • Sta sve Ziki nece pasti na pamet.

                              Naravno nije iskljuceno. Mada ne vidim neku ekstra korist za tenisera u godinama u kojima je Laslo. On je uveliko formiran igrac da bi sada TA Madjarske dodatno ulagala u njega.Igraci su prakticno 11 meseci na putu..
                              A i sigurno da mu je bolje/isplatljlivije da u perspektivi igra DC i ATP kup sa Lajovicem,Krajinovicem ,pa mozda sa Kecmanovicem nego sa Fucovicem i Balaszem..
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Kada vec pomenu Aleksandar u prenosu, ne razumem u danasnje vreme pojavu da teniseri ulaze u brak u ranim 20 tim, Fritz,Khachanov, Medvedev
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X