Announcement

Collapse
No announcement yet.

¡Hola, Madrid! 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve ide na Novakovu ruku,nek osvoji Madrid dodje do Sf Rima pukne i nek ide na Rg bez meca sa Rafom pre toga

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Ноле пусти овог момка нек полуде Грци од среће комплет...
      Isto mislim
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • hm.......mene vec stra'...ovaj nas je poznat po humanosti
        Wizard

        Comment


        • Jedino ako neće da izmiruje dugovanja..
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Ok, nece pricati Cicipas nista na pres konferenciji, dokazao je na terenu.

            Sjajan mec za njega nema sta, Nadal tanak za njegove standarde, fh paralela ni za leka, a i ocajan na brejk loptama.

            Mislim da Novak sutra lagano dobija jer bi trebao Cicipas biti preumoran, vec dve nedelje prasinari bez prestan.
            OVAKO

            Comment


            • Bice gadno sjutra, ali Novak ne smije da dozvoli malom da uzme trofej. Kacanov, Zverev, pa sad Cicipas.. to bi bilo previse izgubljenih finala od omladinaca u poslednjem periodu.

              Comment


              • Kapa dole za Cicipasa. Nadak u kanalu, sliicno kao 2015. Jedino sto se tada mnogo vise pricalo o tome...

                Comment


                • ruzno mi je kako se rafa raduje posle svakog poena-msm,mnogo je brate,nemas 17.
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Polako...ček' da prvo pobedi Cipiripija
                    I tako...ko je prvi predvideo da će izostati klasik iako je Stefan bio siguran u pobedu?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • ja moram da pitam i ovo-ne razumem celu tu frku sa politikom,znam samo ponesto,ali evo i rimski open ne stavlja novaka na banner,a to nije uradio ni madrid.ipak je prvi igrac sveta

                      dakle,jel su i zvanicno u zavadi?
                      Wizard

                      Comment


                      • Zanimljiv ovaj Madrid, poveća Novak razliku u odnosu na sve pratioce.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          I tako...ko je prvi predvideo da će izostati klasik iako je Stefan bio siguran u pobedu?
                          Originally posted by Joker View Post
                          Bar cemo gledati Cicija koji daje sve od sebe da razbije maler, siguran sam u to.
                          I ja sam ponesto pogodio.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            I tako...ko je prvi predvideo da će izostati klasik iako je Stefan bio siguran u pobedu?
                            Maro
                            Ne treba nikad podcenjivati protivnika, jos jednom se to dokazalo. Cicipas je strasno igrao, mislim da ga nikada bolji nisam gledao, defanziva perfektna i po meni taj segment je presudio mec, jos imao stabilan BH sto je kljucno kad je protivnik Rafael Nadal. Iznenadila me negova strpljivost, nije zurio i jurio vinere, nego je rezonski gradio poene i birao prave prilike za napad. Moram da dodam da mu je igra na mrezi jako napredovala, verovatno dublovi su pomogli o tome.

                            O Rafi ne znam vise sta da pisem a da nisam ranije napisao, tanak je u ofanzivi, forhendom ne dominira uopste, on prakticno bolje diktira poene bekendom nego forhendom, sta vise...
                            Mada iskreno ovo je puno bolje nego u MC, valjda ce se dovoljno podici do RG-a, to je najbitnije, ali svakako lose je po negovo samopouzdanje sto moze da dodje bez niti jedne titule u Parizu, sto mu se nikada nije desilo.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Kapa do poda za majstora Tsitsipasa. Samo 8 neiznuđenih iz bh-a protiv Nadala na šljaci u datim okolnostima je nevjerovatan podatak. Nakon onakvog čišćenja u polufinalu Australian Opena izaći na crtu Nadalu na šljaci sa ovakvim stavom mogu samo šampioni. 7 mjesto i kompletiranje pobjeda protiv svih iz big 3 - nije loše. Još samo taj Medvedev da konačno položi oružje

                              Sjutra neka da sve što ima, sigurno da je umoran, ali u svakom slučaju će biti još prilika za Masters.

                              Prle je pogodio sve u vezi s njim još prošle godine, meni se činilo da je prespor.
                              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                I ja sam ponesto pogodio.
                                Pet minuta posle mene

                                Stefane, nisi ti potcenio Cicija nego je većina precenila Rafu...
                                Kako je turnir krenuo ja sam pomno pratila Rafu i njegovo kretanje
                                Ubeđena sam da on opet ima neki problem - nadam se da grešim...

                                Cici je mlad, i mislim da je dobro taktički ušao u meč i nije dozvolio da ga bilo šta poremeti...čak ni ona sudijska greška s' početka
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X