Announcement

Collapse
No announcement yet.

¡Hola, Madrid! 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovoj situaciji je Zverev skroz u pravu.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Navijao bih i ja za Saleta ali bih voleo što pre da ispadne kako bi Tim zacementirao sebe kao četvrtog nosioca na RG-su..

      Nikako ne bih voleo da Tim bude potencijalni protivnih Noletu u QF

      Comment


      • Jesam li ja jedini kojem Federerovo osvajanje Vimbldona i Us opena djeluje kao jako realna opcija.

        Comment


        • Žestoko su počeli momci.
          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Jesam li ja jedini kojem Federerovo osvajanje Vimbldona i Us opena djeluje kao jako realna opcija.
            Vazda ce se naci neko ko ce odvuci mec u 4, 5 setova, a on nema zivota vise za to. Bar mislim da nema, ne znam..

            Comment


            • Vimbldona da.

              Neko ko je najbolji u istoriji na travi i ko je toliko odlučan u tome da se što bolje pripremi za Vimbledon pa igra šljaku u to ime je svakako glavni favorit.

              Za US Open malo teže naročito ako je podloga opet spora.

              Comment


              • Na travi on moze sve da pocisti 3-0,jedino bi Djokovic u vrhunskoj formi 2015 verzija mogla da mu se suprostavi.
                Us open malo vise ubrzaju kao AO 2017 i eto ga.
                Ja to pominjem kao mogucnost.Jedan osvaja sigurno,glavu dajem.
                Covjek igra ludacki po meni,servira odlicno,opusten je skroz.Svi elementi potrebni za dominaciju na travi su tu.
                Po meni je Djokovic u padu i to ne toliko zbog rezultata koliko zbog igre u poslednje vrijeme,odigrace on ovo sljake dobro do kraja ali ne nesto mi ne stima kod njega.Otvara se prostor starom zestoko.
                Last edited by E1_PG; 10-05-19, 19:36.

                Comment


                • Haha stvarno plaza od sljake, sto kaze Role [emoji5]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jes, sve dine pjescane.. Ala gruvaju serve ova dvojica..

                    Comment


                    • Originally posted by amnesiac View Post
                      Žestoko su počeli momci.
                      Jesi video situaciju sa pocetka meca? Zverev je u pravu po meni, a Cicipas se ponovo pravio blesav
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Zverev ne konta da mu je svaki veći osvojen trofej donijela igra bazirana na snazi sa oba krila i jakom intenzitetu, odnosno nešto jačoj verziji kontrolisano agresivnog tenisa. To je podrazumijevalo i da stoji bliže osnovnoj liniji i da više prolazi kroz lopticu prilikom udaraca i da, jednostavno, igra i agresivnije i dublje. Sve ono što ovdje ne radi.

                        Može biti i atraktivan igrač za gledanje, a može biti i teški smor. Kad ovako milki lopticu i kreće se kao da ima štake umjesto nogu, ne treba naglašavati u koju kategoriju od navedene dvije spada.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Jesi video situaciju sa pocetka meca? Zverev je u pravu po meni, a Cicipas se ponovo pravio blesav
                          Samo sam čuo (u tom momentu sam nešto radio), ali neko Zverevu da da opomenu zbog odugovlačenja je malo smiješno. Momak baš pravi kratke pauze.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Jesi video situaciju sa pocetka meca? Zverev je u pravu po meni, a Cicipas se ponovo pravio blesav
                            Jeste. Zverev je u pravu.
                            Cicipas ga trolovao maksimalno.

                            Comment


                            • Originally posted by amnesiac View Post
                              Samo sam čuo (u tom momentu sam nešto radio), ali neko Zverevu da da opomenu zbog odugovlačenja je malo smiješno. Momak baš pravi kratke pauze.
                              Sto je najveci problem i bio je spreman za servis, cekao je Cicipasa da se spremi za ritern, a ovaj njemu daje opomenu, bas neobjasnjivo.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • To je po meni loša procjena sudije, previše revnostan.

                                Comment

                                Working...
                                X