Announcement

Collapse
No announcement yet.

¡Hola, Madrid! 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde da vidimo kako će ovo uprskati

    Comment


    • Thiem.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Jak Thiem, nema šta. Razvila se igra, ušao u ritam i tu je bio kraj za Rogera. Bilo bi zaista smešno da je u ovakvim uslovima izgubio.
        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

        Comment


        • Svaka cast Timu kako je izvukao mec, tako se postaje veliki igrac i to ga izvuko u tb, gde Rodzeru nema sta da se prigovori. Treci je ipak malo veci problem za Svajcarca na ovom nivou, odnosno tempu, sve u svemu odlican mec.

          Nista od klasika
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Šteta, vjerujem da bi to bio dobar meč.

            Comment


            • Nekako izvuče ovo Timotije, onako na mišiće.
              Biće sutra zanimljivo, vrlo.
              sigpic

              Comment


              • Iskreno iznenadjen sam ali ne zato što je Tim pobedio nego zato što je Rodja izgubio naročito nakon prvog seta.

                Kako god Noletu treba meč protiv Tima pre RG-sa.

                Comment


                • Fantastican tenis. Kapa dole za obojicu, pogotovu Rodzera.

                  Comment


                  • Steta, ali ipak skroz neocekivan visok nivo je prikazao Roger, tako da je ovaj turnir ipak bio odlican
                    ono sto me najvise sad zanima je da li ce da igra Rim

                    Tim je podigao nivo posle sporijeg starta, definitvno pokazao zasto jeste bio favorit i pre meca
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Koliko je falio Roger na sljaci prethodnih godina
                      Sasvim dobar turnir,odlicno je odigrao ovaj mec,mogao ga je i dobiti,ali zbog Timove nesposobnosti da konvertuje bp
                      Sutra ide jos jedan u najavi sjajan duel,odavno se nisu najbolji okupilu na jednom mastersu u zavrsnici kao ovde

                      Comment


                      • Del Potro će taman da se našpanuje do RG-sa, Vavrinka opet praši, Fonjini opet caruje, Rodja se vratio, Rafa trokira...

                        Nikad zanimljiviji RG

                        Comment


                        • Zemljak bi mogao večeras napraviti malo iznenađenje

                          Comment


                          • Ova dvojica ako ovako nastave
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Ovaj meč služi da se ubije vreme do Rafe i Vavrinke, nije da su sad nešto loši ali mi se baš ne gleda, niti mogu da navijam za nekog. Možda za Cicipasa


                              Edit:

                              Sad već postaje zanimljivo
                              Last edited by Chiwwi; 10-05-19, 19:05.

                              Comment


                              • Ja navijam za Zverka samo zato sto bar umije da osvoji neki set protiv Rafe, Cici to jos nije ucinio. Njemu bas ne lezi Nadal nikako..

                                Comment

                                Working...
                                X