Announcement

Collapse
No announcement yet.

¡Hola, Madrid! 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ноле иде даље WO

    Чила предао не знам зашто?
    sigpic

    Comment


    • Zvanična objava trovanje hranom.
      Moguće da je i umor oslabio organizam pa je zakačio neki virus..
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Fed-Thiem: 2:0 za Thiema, bicu iznenadjena ako bude drugacije. Juce sam gledala Thiem-Fognini i igralu su odlican tenis. Thiem je trenutno igrac u najboljoj formi, a ovo je njegova podloga, tako da ne vidim kako Fed moze do pobede, bice odlicno ako dodje do seta, ali sumnjam. Roger mora da miksuje, mora da servira bolje nego juce, fh mora da ga slusa i da se nada da izadje Thiem koji udara kao nenormalan, ali masi sve zivo
        Tsitsipas-Zverev po svemu vidjenom do sada, 2:0 za Tsitsipasa. Zverev se juce bas provukao, Hurkac je prvi pravio brejk i u 2. i u 3.setu, mislim da se i uplasio pobede, na kraju je odservirao duplu na mec loptu. Tsitsipas igra bas dobro, igra i dubl i singl ove nedelje, prosle nedelje je osvojio Estoril, ali deluje skroz sveze

        Ni Nadal ni Stana nisam gledala ove nedelje, tako da nemam pojma
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Federer-Thiem 2-1 zato što sam tako u mogućnosti..

          Sisi i Kraka 1-2 Ovde će Kraka nekako da pobedi kontriranjem do besvesti a to će Sisija da izbaci potuno iz takta.

          Rafa i Stanislas 2-0 Nikad Vavrinka nije znao da pobedi Rafu na šljaci pa neće ni sad.

          Naravno da do juče nijedan meč nisam odgledao od kad je počela sezona na šljaci ali moj me insekt nikad ne vara..

          Comment


          • I ja očekujem poraz Federera, s tim što mislim da će uzeti set, i to baš prvi. Pobedi se ne nadam gotovo uopšte. Smatram da se do nje može doći isključivo velikim podbačajem Thiema, a svakako mi takve pobede nikada nisu bile mile. Jednostavno, volim kada Roger svojom igrom zasluži, a ne da dobar protivnik podbaci.

            Rafa - Wawrinka 2:0
            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

            Comment


            • E kad ovoliko ljudi sumnja u Fedju, sad me ne bi iznenadilo da zgazi Tima 2:0, da bude sprdnja.

              Comment


              • Roger Nadal, hahahahaj Visko dominira od starta

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bila bi zaista sprdnja od tenisa da čovek koji 3 godine ne igra šljaku, pa makar to bio i Federer, pobedi dobrog šljakaša u punoj formi.
                  Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    E kad ovoliko ljudi sumnja u Fedju, sad me ne bi iznenadilo da zgazi Tima 2:0, da bude sprdnja.

                    ха ха, ка Његошева... какав Тим, није му ово Рафа...
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema Visko bas mnogo godina, kakvo to toliko odsustvo koncentracije kod njega prisutno i sve je gori cini mi se... hmmm

                      Prenervozan Tim, sredice se
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • evo ga brejk odmah na startu
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • ето први сет у џепу
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam za klasik, Novak-Rodžer

                            Comment


                            • Tim kao da oseca pritisak favorita i ne moze da se sastavi...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Pa ko je to nama u samodedyruktivnom modu

                                Dajte Rogera da popravimo h2h na sljaci

                                Comment

                                Working...
                                X