Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj sansu jos epizodi V, ostalo ne moras.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Vlajko, priznaj da si sve odgledao
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Rosso, je l' si pogledao Once Upon a Time?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ja idem u petak. Cuo sam da moras za odredjenim predznanjem o Mansonu da ides u bioskop inace nece skontati neke stvari
          Nemam problema onda

          Comment


          • Ja sam bila juce i nije mi nesto, ok je film ali sam imala veca ocekivanja
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Meni je baaas legao, upotrebio bih rec - filmcina
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Rosso, je l' si pogledao Once Upon a Time?
                Jesam. Mozda sam ja previse ocekivao od one glumacke ekipe. Film je ok, moze proci, ali...

                Comment


                • Samo sam dosao da podrzim Vladana... skoro 28 godina u prkno, a nikada nisam gledao Star Wars. Jesam probao nekoliko puta.. naravno, hronoloski. Ne ide nikako. Veliki sam fan SF-a i posebno zadovoljstvo su mi stariji filmovi, alo eto SW me nikada nije privukao i ako sam pokusao vise puta.

                  Pomenu neko onog ludaka Mansona Prije nesto vise od tri godine sam uspio od prijatelja da kupim jedno od pisama koje je Manson poslao svom svesteniku tokom '71. kad je trebao biti pogubljen... taman prije nego sto su, srecom po njega, promijenili zakon Pa to pismo ni bog otac ne bi mogao da protumaci Ovome prijatelju su hitno trebale velike pare pa je bio odlucio da proda dosta interesantnih stvari koje je prikupio tokom tridesetgodisnje karijere kao tattoo majstor. Kupio sam to pismo od njega za 450$ jer mi je Manson oduvijek bio fascinantan. Bas jedna kvalitetna budaletina Kako je umro nepunih godinu dana od kad sam ja kupio to pismo(normalno, sertifikat autenticnosti je bio obavezan kad su takve pare u pitanju), vrijednost tog pisma se utrostrucila.. ali ima to Slejvara da cuva dok ne ode na oni svijet Okacicu sliku pisma u narednih par dana kad se vratim sa kampovanja, pa neka protumaci ko moze

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment





                    • Last edited by Mr. Wolf; 28-08-19, 17:15.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Pojavio se dobar snimak zaDark Phoenix. Zesce je ispljuvan, bas me zanima koliko su ga usrali.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Odusevio me novi Tarantino
                          Mozda i najjaci njegov film do sada. (mada kapiram da cu biti jedini covek na svetu koji to izgovara)

                          Comment


                          • Šta znam, meni se nije svideo a inače obožavam Tarantina. Dobar je film, ali nije tarantinovski. Mlaki dijalozi, flow nije tečan, film je nekako dosta "disjointed". I'ma prekul momenata ali sam ja nešto potpuno drugo očekivao pa mi nije legao.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Odusevio me novi Tarantino
                              Mozda i najjaci njegov film do sada. (mada kapiram da cu biti jedini covek na svetu koji to izgovara)
                              Najzad da se jos nekome svidi

                              I meni je medju njegovim najjacim. Filmcina.
                              Last edited by Mr. Wolf; 30-08-19, 22:22.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Šta znam, meni se nije svideo a inače obožavam Tarantina. Dobar je film, ali nije tarantinovski. Mlaki dijalozi, flow nije tečan, film je nekako dosta "disjointed". I'ma prekul momenata ali sam ja nešto potpuno drugo očekivao pa mi nije legao.
                                Pa ja sam jedan od retkih sto ne onanise na Tarantina (ali ga gotivim), pa mi je mozda bas zato ovo top film. Npr Django i onih 8 kretena su meni jezivi filmovi

                                A Dzeki Braun mi je omiljeni bio do sad. Realno sam freak

                                Comment

                                Working...
                                X