Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    300 je neka defaultna vrijednost za ovakav tip foruma... e sad, meni i notu je 2000, pa kapiram da su mnogim nezanimljivim clanovima smanjili na 50, da bi nama povecali...

    gandalf,
    necu da guglam ali The Ilusionist nije iz 2010. godine. napravljen je iste kao i The Prestige, samo sto je za koplje bolji film, iako je The Prestige bio gledaniji, zbog marketinga.

    Niko ne spominje ova dva istorijska spektakla
    http://www.imdb.com/title/tt0320661/
    http://www.imdb.com/title/tt0349683/
    Majo, mene ne spomenu, a dobro je sto je tako, ali ako kojim cudom si propustila jedan od ova dva istorijska spektakla, odgledaj.

    Comment


    • Skinuo sam neke filmove sto ste preporucili da gledam sa devojkom. Pustio sam jedan i ono je katastrofica. Ne secam se cija je preporuka da li Vladanova ili od Ivana Pipera, ne znam ni kako se zove film u drugom kompu mi je ali onaj film je vise gej od Danijela Alibabica.
      Last edited by asprilja; 05-03-12, 22:14.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Skinuo sam neke filmove sto ste preporucili da gledam sa devojkom. Pustio sam jedan i ono je katastrofica. Ne secam se cija je preporuka da li Vladanova ili od Ivana Pipera, ne znam ni kako se zove film, u drugom kompu mi je ali onaj film je vise gej od Danijela Alibabica.
        Ako je tako, onda to nije od mene
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Se7en je film koji se ne zaboravlja...

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Se7en je film koji se ne zaboravlja...
            Stvarno jeste,sve bolje od boljeg,glumacka postava,radnja,prava umjetnost...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Ako je tako, onda to nije od mene

              Jos si mi na listi osumnjicenih. Provericu posle ko mi je preporucio taj film, pa iako je imao dobru nameru, ima da ga ispljujem onako dzukacko-dzibersko-balkanski kako i dolikuje primitivcu poput mene
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Jos si mi na listi osumnjicenih. Provericu posle ko mi je preporucio taj film, pa iako je imao dobru nameru, ima da ga ispljujem onako dzukacko-dzibersko-balkanski kako i dolikuje primitivcu poput mene
                Go ahead!
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Go ahead!
                  Eagles ! 3+ cekicao za repa, Moji tebrici, GO AHEAD EAGLES !
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Fladane, Ljubo, Gandalf i ostali, dajte neke prijedloge za 2 dobra filma, nesto zanimljivo, da sto prije prodje vrijeme i da ostanem budna sto duze.
                    Ne sf, ne horor i ne neke limunade.
                    Gledaj ti "The Man From Earth", film radjen s jednom kamerom u jednoj prostoriji koji nikog ne ostavlja ravnodusnim. Film koji ima pricu sto je najvaznije. Ima vreme da ti proleti, veruj mi.

                    Pusti ti Ljubu u par ovih filmova koje je on preporucio radnja se razvija sporo tako da ce mozda da te smore. Ziv se smoris dok sacekas da se radnja u Fight Club-u razvije.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Nisam.
                      Nisam gledala Goodfellas i ovaj posljednji sf.
                      Hvala. ;)

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Fladane, Ljubo, Gandalf i ostali, dajte neke prijedloge za 2 dobra filma, nesto zanimljivo, da sto prije prodje vrijeme i da ostanem budna sto duze.
                        Ne sf, ne horor i ne neke limunade.
                        Samo da napomenem maji da je Eternal Sunshine sf, msm meni se bas svidja, ali je i sf izmedju ostalog. Evo jedan od relativno novijih, lep, simpa, ali nije bas skroz limunada http://www.imdb.com/title/tt1675434/, a setila sam se i jedne jako simpa romanticne komedije a to vec jeste malo limunada, ali ni slucajno na kalup svih ostalih http://www.imdb.com/title/tt1185836/

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Jos si mi na listi osumnjicenih. Provericu posle ko mi je preporucio taj film, pa iako je imao dobru nameru, ima da ga ispljujem onako dzukacko-dzibersko-balkanski kako i dolikuje primitivcu poput mene
                          O cemu se radi?

                          Originally posted by Ernesto View Post
                          Gledaj ti "The Man From Earth", film radjen s jednom kamerom u jednoj prostoriji koji nikog ne ostavlja ravnodusnim. Film koji ima pricu sto je najvaznije. Ima vreme da ti proleti, veruj mi.
                          Ponovo sf, rekla devojka da nece sf, sta vam je

                          Comment


                          • Originally posted by altlosta View Post
                            Ponovo sf, rekla devojka da nece sf, sta vam je
                            Je l` si gledala film ili si samo na imdb-u procitala da je sf zanr?
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Nema veze sto nema efekata ili desavnja sf, tematika je sf.

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                Nema veze sto nema efekata ili desavnja sf, tematika je sf.
                                Pa pretpostavljam da je mislila na efekte i desavanja jer to je sinonim za sf. Prica iz tog filma je unikatna. Kad mi je ortak preporucio taj film i kad sam video da je sf smorio sam se, jer ne volim sf filmove ali prevario sam se.

                                I, je l` ti se svidja film?
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X