Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • npr.
    http://www.imdb.com/title/tt0075784/

    Vjeruj mi, ako iko ima staza s klasicima, to sam ja. Ali to ne znaci da cu da crnjacim ljude s njima... Druga vremena, druge price. Nemaju svi mentalni sklop za to.

    Comment


    • Evo i od mene za laku noc jedan od najvecih svih vremena, sa genijalnim Hopkinsom, u ulozi koja mu je obelezila karijeru. Ovde sam zavolela Dzodi Foster, koja je posle i u Sobi panike objasnila neke stvari.

      http://www.imdb.com/title/tt0102926/
      ....

      Comment


      • Ona je mnogo ranije objasnila,kao mlada prostitutka u Taksisti.Prije toga je objasnila i u Optuzenoj,strasna glumica!
        sigpic

        Comment


        • Manite se tih praznih, istrosenih filozofiranja - relanost je takva kakava je zavisi od ugla - bla bla.. pretencioznih nametanja edukacija, kalupljenja i grupisanja. Nesto vam se ne svidja, nemojte gledati, ne trazite izgovore u tome da ste vlasnik apsolutnih ocena i kritike. Edukujte sebe koliko hocete, za sve te filmove koje nabrajate je svako koga to interesuje cuo vec milion puta, moze naci na svakom koraku te liste ako ga zanima da se edukuje, predajte na dramskim umetnostima posto ionako znate bolje i od zajedno profesora i akademije. Bolje samo open your mind and let it grow, za to filmovi sluze ;)

          Comment


          • Mislim da kad uspiju da urade nesto slicno ovom, vise nikad nece biti tako nerou majnded...
            Originally posted by M_G_S View Post
            Znate li kad dzedaji umom pomjeraju stvari?? Meni je to poslo "za umom" nekoliko puta... Toliko o nerealnosti nerealnog.

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Evo i od mene za laku noc jedan od najvecih svih vremena, sa genijalnim Hopkinsom, u ulozi koja mu je obelezila karijeru. Ovde sam zavolela Dzodi Foster, koja je posle i u Sobi panike objasnila neke stvari.

              http://www.imdb.com/title/tt0102926/
              Hopkins je u tom filmu postavio lestvicu toliko visoko da joj niko nikad nece ni blizu prici. U stvari, zato je Lektora u tri od cetiri filma snimljena o njemu, glumio bas on. Vece priznanje od tog ti ne treba. Medjutim taj film ima manu, a to je sto je lik Bafalo Bila otkriven gotovo na pocetku filma, umesto da su te drzali u neizvesnosti do kraja.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Evo jos jedan za edukovanje ;)



                Noto rekla mi je dreamy da si odgledao WYN prenesi nam utiske
                Last edited by Vladan; 03-03-12, 03:03.
                sigpic

                Comment


                • ja rob misleo
                  dati ova moja
                  umenemi gospoja
                  najvolju da gleda seriju sonim ćopavim dotorom
                  kadli
                  nekuveče
                  prilegnem ti ija na trosedu dajoj prau drušvo
                  reko ajda ija mal pogledam seriju sćopavim dotorom nisam nepantim
                  kadono
                  nije samoto
                  neg suti sad počeli pustati sve same te neke dotorske serije jednu za drugom
                  pa poclen ćopavog dotora dadnu nekakvog
                  nadaretog dotora
                  dosadno u picku materinu
                  al štati ima snjim na kliniku svarcvald jedna
                  ofarbata konfrčasta prpošna trtošna mlada sisata dotorka
                  botebo
                  koi komat
                  odavno nisam gledao tako zanimnjivu seriju





                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici

                  Comment







                  • ovo su neki filmovi koji ne mogu da se zaborave,ali bukvalno za sva vremena!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Noto rekla mi je dreamy da si odgledao WYN prenesi nam utiske
                      Dreamy, to što si mi postala prijatelj jeste čast, ali nije razlog da širiš dezinformacije, naivni Vlado je povjerovao u SF priču.

                      Comment


                      • Cus, WYN hehehe ... Ja mislim da ti i ne znas sto to znaci... To je za ove mladje, urbanije klince. Vjerovatno je neki tinejdz sleng u pitanju, koji se koristi u sms porukama... A u filmu vjerovatno dosta tinejdzerki, neki srednjoskolski fazon, pa zato Dovla gleda... Jos ako ima čijlidersica, ihaaaa....

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Dreamy, to što si mi postala prijatelj jeste čast, ali nije razlog da širiš dezinformacije, naivni Vlado je povjerovao u SF priču.
                          Ne foliraj se, video je pametni Vlado postove od pre neko vece pa sabrao 2 i 2
                          Priznaj da je film super, a da je onaj baja usao u konkurenciju da ti bude novi decko
                          ....

                          Comment


                          • Atlosta je dala lošu ocjenu, tako da mi ne pada na pamet da ga gledam, ni glumac ne može izvući, i nije ni blizu zgodan kao MGS.

                            Comment


                            • Vidio si mi fotke po FB profilu, sve ti je jasno. A najjace je kad se loze na neke nazovi zgodne momke, a oni cak i ruzni. Ja bih bio andjeo na filmskom platnu. Ono, vjerovatno bi mi takve neke uloge dodjeljivali. Mozda Gabrijel, iliti Gavrilo.

                              Comment


                              • Trebao si prihvatiti onu ponudu iz Hollywooda, kasnije su se razmnožili razni Evansi i ostali kvazi ljepotani, i nikako ne mogu shvatiti publiku koja im se divi. Vidiš dreamy, njoj svaki zgodan, nema kriterijuma, kao Vlado u filmovima i serijama.

                                Comment

                                Working...
                                X