Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O vidim prica se o Adamu mom omiljenom glumcu Pogledao sam 90% njegovih filmova i najjaci je ubedljivo ... Posle njega dolazi Edi Marfi pa Ben Stiler
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • John Q,poslednji film zbog kojega sam pustio suzu,onu musku,najtezu.
      Edi Marfi Miko?Stvarno?

      Jedan od najboljih ikad,neprevazidjeni Papijon

      sigpic

      Comment


      • Planiram da gledam Wanted, pa je l' ko gledao, i kakvi su vam utisci?
        Mistakes make us who we are.

        Comment




        • Ako je moguce da neko nije odgledao , po meni sigurno jedan od najboljih filmova proslog veka
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • ^

            Odlican film, ali ne zasluzuje prvo mesto na IMDBu
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Kao sto sam vec nedje i rekao, najbolji film ikada, bez ikakve sumnje, uzevsi sve moguce faktore u obzir, je "La vita e bella". Ne bih se pomjerio niti jedan cm od ove tvrdnje.

              Gore pomenuti film je odlican film i sigurno da zasluzuje visociji plasman nego neki filmovi tipa Kum. Kultni filmovi, ali da nije SR na prvom mjestu, bio bi npr. Kum, ili Pulp Fictiona, i to bi bilo bas porazavajuce.

              A treba malo vise koristiti ovaj sajt
              http://www.rottentomatoes.com/
              kad su te neke recenzije u pitanju.

              Comment


              • "Zivot je lep" je jedan od najboljih koji sam gledao.

                Sto se tice prvog mesta, meni je "Kum" jednostavno nesto najbolje sto sam gledao, znam da sam subjektivan (obozavam Al Pacina), ali tako stvari stoje kod mene - "Kum" pa ostali.
                Last edited by Mr. Wolf; 02-03-12, 18:54.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • La vita e' bella je fantastican film... ;)

                  A isplati li se gledati 15 minuts, za koji minut pocinje, pa ne znam da l' gledati... ;)

                  Comment


                  • Meni je Godfather Part II bolji od Godfathera.Prvi dio izvlaci Marlon,drugi Robert,obojica su uzeli Oskare za te uloge,dok Pacino nije.Treci dio mi je bas sranje u poredjenju sa ova dva.Ali da su ovako visoko na listi mi nije bas najjasnije.Tek mi nije jasno za Pulp Fiction.No to sam samo ja.
                    Najbolji Tarantinov film ubjedljivo mi je Reservoir Dogs.
                    Sto se najboljih ikad tice to je strasno nezahvalno.Schindler's List mi je osjetno bolji od La vita e bella,a One Flew Over the Cuckoo's Nest onako objektivno gledano vjerovatno najbolji,iako imam mnogo drazih.Svakako je dobro sto je Shawshank Redemption na vrhu liste,bolje nego ovi sto su blizu njega.
                    Ali kad vidim ove Gospodare i Ratove zvijezda i ostale gluposti pri vrhu onda je jasno koliko je ta lista mjerodavna.

                    Majo nista posebno,no je vjerovatno i zavrsio
                    Last edited by Vladan; 02-03-12, 21:25.
                    sigpic

                    Comment


                    • a moja ti umenemi gospoja
                      samo čeka kaće dispočne ona neka serija sonim nekim ćopavim dotorom





                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • Odgledala, nije los, ali nije nista posebno, ok za ubit 2 sata uz grickalice, kad vec moram biti kuci.

                        Comment


                        • Ljudi moze li mi neko preporuciti dobru komediju moze i horor nesto na hostel fazon ili film na tim hunger games sto sad izlazi ili ponovo horor gde ima vise likova i jedan po jedan ginu
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Poslednji Predator... Edrijan Brodi u glavnoj ulozi... Kada sam prije davno gledao "Pijanistu" sam cak i prokomentarisao "ovaj tip moze da odglumi svaku mogucu ulogu".

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ali kad vidim ove Gospodare i Ratove zvijezda i ostale gluposti pri vrhu onda je jasno koliko je ta lista mjerodavna.
                              Slazem se

                              P.S. Bekstvo iz Sosenka i te kako zasluzuje da bude u vrhu, to nije film, vec filmcina!!
                              Jedan od najboljih svih vremena.
                              ....

                              Comment


                              • Zanimljivo je da su te 1994. godine napravljeni i SR i FG. I oba filma za sva vremena. Za nekoliko gledanja. A sad smo osudjeni na neke Slam dog milionere (nikad gledao), koje pogledas i zaboravis da se to ikad dogodilo.

                                Comment

                                Working...
                                X