Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ovo moram da prokomentarisem,da li ti to pri zdravoj pameti hvalis Sandler-a kao glumca,komicara ili sta vec?Pa decko je ocajan,gledao sam dosta njegovih izdanja i ono mogu samo glupi Ameri da gledaju.Tako forisiranje ja odavno nisam vidio,zalosno za onu profesiju koja je jako komplikovana.Procitao sam ovaj post maloprije i zaboravih da ti odgovorim(sto znaci da nisam gledao poslije ovoga i prije ovoga) ,tako da postoji mogucnost da lozis ljude i nadam se da je tako,inace mi se ne obracaj vise...
    Covjek objasnio. Ma dje si bre da pokazes nesto ovim klincima???

    AS je projekat i to je valjda svima jasno. Ali opet njegovi filmovi su bas za odgledati, kad neces da te boli glava... Osim Click. To je vec malo "tezi" film... A Bulletproof je vec komedija od akcije jer u njoj glume dva neglumca Damon Wayans i AS.

    Comment


    • Sandler FTW



      Kome ovo nije smijesno operisan je od humora
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne lozim,meni su njegovi filmovi odlicni,bar znam da cu se nasmijati.Sad to jos samo znam kad gledam Karela,nekad je bio i Lesli Nilsen i to je to.
        Kao komicara,iako je Martin rekao da je jedan od najboljih glumaca trenutno i da bi volio da ga vidi u nekom drugom zanru.
        Znate vi bolje od Skorsesea vjerujem
        Lesli Nilsen??????Sad mi se definitivno ne obracaj,pa ti si ocajan,odnosno tvoj ukus,meni su ta dvojica uvreda za film,ali iskreno znaci nisam teatralan.Lesli Nilsen me cak nije mogao prevariti ni kad sam bio mladji,uvijek sam znao da je dosadan

        U pravu si neka Adam Sandler glumi u izdanjima u kojima je igrao Antoni Hopkins,ma i za njega je klasa,covjek je rodjeni umjetnik

        Kunem ti se da sam se nasmijao samo jednom Sendleru u svim njegovim filomovima,tacno se sjecam scene sa Dzekom Nikolsonom,samo tada i nikad vise,bot obicni...ti volis "Office",ma ti si uvreda za onu velicinu
        Last edited by AK47; 01-03-12, 23:26.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • odlicno je naletijo ovi akan
          mal dispomogne dispreuzme nase bar jednu ovu nevidljivu
          jar nije to ni bilo u redu
          svaka mene safatala a
          nikoji mal dispomogne





          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Lesli Nilsen??????Sad mi se definitivno ne obracaj,pa ti si ocajan,odnosno tvoj ukus,meni su ta dvojica uvreda za film,ali iskreno naci nisam teatralan.Lesli Nilsen me cak nije mogao prevariti ni kad sam bio mladji,uvijek sam znao da je dosadan

            U pravu si neka Adam Sandler glumi u izdanjima u kojima je igrao Antoni Hopkins,ma i za njega je klasa,covjek je rodjeni umjetnik

            Kunem ti se da sam se nasmijao samo jednom Sendleru u svim njegovim filomovima,tacno se sjecam scene sa Dzekom Nikolsonom,samo tada i nikad vise,bot obicni...ti volis "Office",ma ti si uvreda za onu velicinu
            Pa volim parodije jbg,tu je Lesli bio tajo.
            Ja reko' kao komicara,Martin je rekao da je odlican glumac.Zna se zasto gledam komedije.
            O Anger Managment je strasan film,jos je tu i Dzon Torturo nervozni

            Volim i Pajtonovce kao Office ne zaboravi

            Nastavljamo sa Sandlerom,haters gona hate



            Are you to good for your home
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Mr.Deeds i Big Daddy si gledala,oba imaju dobre fore s' tim sto je Deeds klasicna sprdacina,Just Go With It i nisi bas morala.
              Happy Gilmore,The Waterboy,The Wedding Singer,Little Nicky,Anger Management,Click,Bulletproof odgledaj pa onda pricaj.
              Vjerujem da su ova dva sa zivotinjama i zenskama(dreamy valja li ovo) Animal i Hot Chick,tu se on smao pojavljuje,to su Robovi filmovi

              Normalno da ne vidim,meni nema nikakve razlike izmedju konjusara i princeze(to je toliki deja vu vec) i izmedju neke sudbinske ljubavi
              Valja, valja Ima tu dobrih filmova, ipak oni nemaju pojma.

              Originally posted by M_G_S View Post


              Ipak sam ja gay ;)

              Noto, nema sto da ti ona salje zahtjev... Ima da ga posaljes ti i samo se nadas da ce nekad biti uzet u razmatranje. Ali ne dam te, partneru moj.
              Nesto mi se prispavalo, pa cu sutra da ti ocitam lekciju...

              Originally posted by M_G_S View Post
              Covjek objasnio. Ma dje si bre da pokazes nesto ovim klincima???

              AS je projekat i to je valjda svima jasno. Ali opet njegovi filmovi su bas za odgledati, kad neces da te boli glava... Osim Click. To je vec malo "tezi" film... A Bulletproof je vec komedija od akcije jer u njoj glume dva neglumca Damon Wayans i AS.
              Click mi je jedan od omiljenih fimova, tu je svarno objasnio. Ne znam zbog cega ga ljudi toliko ne vole, nije mi bas najbolji na svetu, ali dobar je sasvim.
              ....

              Comment


              • Ma cega ga ne vole,trenutno je jedan od najjacih komicara na svijetu,ne moze to biti bez razloga.Glume ludilo jednostavno
                sigpic

                Comment


                • d,
                  Adama Sendlera ne mozes da ne volis, jer je tip sav gotivan. Ali su upitni njegovi glumacki kvaliteti, uvijek bili. A Click je uspio da iznese, i svaka mu cast za to. Ali Click je film koji mu je LK sto se kvaliteta glume tice.

                  Comment


                  • ma dese sad tura iovi fladan
                    pa ion navalijo damu dadnemo neku nevidljivu
                    e nemore
                    gledaj lepo te vilmove
                    i bulaj kokice
                    beštamo




                    lutajući reporter tuta bugarin
                    nežno šapće sneguljici
                    dok patuljci ruju
                    u rudnici

                    Comment


                    • ma fidti ovog fladana
                      šlušaj
                      ako akan oće dati dadne ovu svoju nevidljivu - to more
                      ne branim
                      a mene nepitaj




                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment




                      • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakva filmcina ovaj Dzon Kju Ma nema sa cika Denzelom greske

                          Sinoc bio Forest Gump na tv-u, uvek me Henks iznova odusevljava kakvu je ulogu napravio. Kultni film, koliko god se neki bunili.
                          ....

                          Comment


                          • Jedan od poslednjih "velikih" filmova. Da bi se pofatala svaka fora, film mora da se odgleda nekoliko puta.

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Jedan od poslednjih "velikih" filmova. Da bi se pofatala svaka fora, film mora da se odgleda nekoliko puta.
                              Ajde zivota ti idi malo na pauzu kod Dzej Dija, aj molim te
                              ....

                              Comment


                              • 'Nevjerna' Diana Lane i Richard Gere...




                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X