Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post
    Od kojih je 150 sa Sandlerom Verujem ti na rec da ima i dobrih tamo, pa moras i ti ubosti. Priznajem da nisam ja bas zadovoljna sa koliko sam pogledala, ali znam ja gde treba traziti koji je dobar film da se pogleda ;), da ne bih slucajno nabasala na ove tvoje vanserijske omaske
    Ma kakvi Just like Heaven, onaj bre sa Kate Hudson kad ima neki rak, uzas onaj, ti si mi to rekao..
    A ove tri serije sam nameravala da gledam i bez tvoje edukacije, mslis stvarno da nisam cula za njih
    Ne lupetaj,nema 10 sa Sandlerom. Ti gledas uglavnom nove filmove,dosta starijih nisi jos pogledala,koji moraju da se pogledaju nisi ni Aviatora jos odgledala,sta vise da pricamo

    Aaaaaaaaaaaaaaa pa i to je limunadica to nisu ozbiljni filmovi,to je da prodje vrijeme,da se odmori mozak,cisto nesto da se odgleda

    Ti ne grijesis za sitkome,ali ovako ima ispada,Neverl let me go npr.
    Edukacija
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Za njega si potpuno pogodila dijagnozu, a dreamy se kao nešto opire nekim Vladanovim prijedlozima, znači da ima nade, ali se bojim da je ona već odavno u Vladanovoj školi straha Pokušavam da je izvučem, čak bih je i smuvao samo da joj pomognem, ali ćeš i ti morati dati doprinos u ovoj temi.
      Vazi se, ti mi samo javi ako ne uspes, da pocnem ja da je muvam, deal ;)

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Za njega si potpuno pogodila dijagnozu, a dreamy se kao nešto opire nekim Vladanovim prijedlozima, znači da ima nade, ali se bojim da je ona već odavno u Vladanovoj školi straha Pokušavam da je izvučem, čak bih je i smuvao samo da joj pomognem, ali ćeš i ti morati dati doprinos u ovoj temi.
        Noto idi i ti malo prosetaj, ajde ljubi te dreamy..
        I sad ces sipak dobiti filmove koje ocekujes danima! Posto sam Vladanova skola, sad neka ti altlosta salje predloge
        ....

        Comment


        • Originally posted by altlosta View Post
          Vazi se, ti mi samo javi ako ne uspes, da pocnem ja da je muvam, deal ;)
          Ne foliraj se sada, ti si jos za Oskara pocela, sto bi mi inace slala onolike haljine....
          Eno ceka te noto na inbox, da mu posaljes jedno 88 predloga, posto su mu moji i Vladanovi krs, pa da gleda ozbiljne stvari, isti ukus imate, dobri su vam samo oni u kojima je Sigal u glavnoj ulozi.
          ....

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Aaaaaaaaaaaaaaa pa i to je limunadica to nisu ozbiljni filmovi,to je da prodje vrijeme,da se odmori mozak,cisto nesto da se odgleda

            Ti ne grijesis za sitkome,ali ovako ima ispada,Neverl let me go npr.
            Limunadica - zena ima rak i umre na kraju Ovo drugo ako je fazon, nisam ga skapirala, rekoh ti vec da se ne trudis previse sa forama

            Originally posted by dreamy View Post
            Ne foliraj se sada, ti si jos za Oskara pocela, sto bi mi inace slala onolike haljine....
            Nisam tada znala da je brat notorious to vec kibicovao, povlacim se dok on ne zavrsi posao, fer plej samo.

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Mucke su bile dobre u pocetku, ali posle se vec to malo pogubilo...

              Za Alo alo ne bih mogao reci, jer ne kapiram previse taj francuski humor, a i francuski jezik mi nije bas medju milijim.

              Ja ne pitah mudoraciju smijem li se javiti, ali vidio tebe i morao sam, vajda neće zaključati, jer ovo baš nema veze sa forumom, iako je našim prisustvom sigurno najkvalitenija tema.

              Dreamy nije svjesna da je na pogrešnom putu, ipak će ovo ići teže nego što sam očekivao. Ne možeš ti bez mojih filmova, ima da ih gledaš do ljeta, pa se onda javi za novu turu najboljih filmova, koje u Vladanovom obdaništu nisi mogla naučiti.
              U zadnjem postu pokazuje znake ljubomore, znači da je gotova kad stupim na scenu

              Comment


              • Gotov si ti sada, rekoh ti vec, od sada altlosti trazi filmove non stop, posto Vlatkovi i moji ne valjaju.
                A slobodno i od MGS-a pozajmi po koju ideju.
                Ma pala sam sasvim, pa jel ti jos danas u poruci rekoh da mi se tresu ruke svaki put kad ti pisem.
                ....

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  Limunadica - zena ima rak i umre na kraju Ovo drugo ako je fazon, nisam ga skapirala, rekoh ti vec da se ne trudis previse sa forama


                  Nisam tada znala da je brat notorious to vec kibicovao, povlacim se dok on ne zavrsi posao, fer plej samo.
                  Umre i ona na kraju u Love Story pa je to limunada
                  Mislim na Edge of love,a pisem Never let me go

                  Izvini necu se toliko truditi vise
                  U svakom slucaju TEOL ne valja
                  sigpic

                  Comment


                  • MGS i ja funkcionišemo telepatski, njegova ideja je i moja, atlosta mi nema šta poslati, jer smo gledali iste filmove, gledamo samo kvalitet. Na pomolu je forumska romansa, moraću odglumiti samo da bih te spasio i onda ostaviti, što je svakako nepredvidije i zanimljivije od ovih vaših romantičnih komedijica, gdje se svaka završava na isti način

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      MGS i ja funkcionišemo telepatski, njegova ideja je i moja, atlosta mi nema šta poslati, jer smo gledali iste filmove, gledamo samo kvalitet. Na pomolu je forumska romansa, moraću odglumiti samo da bih te spasio i onda ostaviti, što je svakako nepredvidije i zanimljivije od ovih vaših romantičnih komedijica, gdje se svaka završava na isti način
                      Pojma vi nemate.Ja za mjesec odgledam vise filmova nego ti za godinu dana,dreamy guta filmove i serije i odlicno se razumije u filmove(serije onako) i nama si nasao da prigovaras
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pojma vi nemate.Ja za mjesec odgledam vise filmova nego ti za godinu dana,dreamy guta filmove i serije i odlicno se razumije u filmove(serije onako) i nama si nasao da prigovaras

                        To ti vjerujem jer gledaš sve i svašta, ovim postom si samo dokazao da kod tebe nema biranja, dok ja po mjesec dana tražim neki dobar film.

                        Comment


                        • otkako su izmislili ovi tenis
                          retko koji više ida gleda i filmove i serije





                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici

                          Comment


                          • Noto, znaci ovo je bilo TUŠEEEEEEEEEEEEEEEEE... Jednom sam posao kod ljudi koji su se ubijali od filmova... Gledali po 3-4 dnevno... Ali najjace je sto je nakon svakog bilo otprilike "A nije bio nesto"

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              To ti vjerujem jer gledaš sve i svašta, ovim postom si samo dokazao da kod tebe nema biranja, dok ja po mjesec dana tražim neki dobar film.

                              Pa odgledaj onda WYN,odlican je film
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pojma vi nemate.Ja za mjesec odgledam vise filmova nego ti za godinu dana,dreamy guta filmove i serije i odlicno se razumije u filmove(serije onako) i nama si nasao da prigovaras
                                A vala neka si mu rekao konacno, samo ovo za serije umesto dreamy trebalo je da napises Vladan, a inace sve je fino napisano, gramaticki ispravno, sto je kod tebe isto problematicno poslednjih dana
                                A na noticu ne obracaj paznju, filozofira nesto, a svaki dan mi trazi film za preporuku, nego mu bila fora da se prikljuci, glupo mu vise da voajerski samo posmatra nase postove
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X