Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Da, da faith. Filmovi sa toliko teskom tematikom. Pitam se s kojim merakom ih gledaju neki drugi stanovnici Balkana.
    Tematika je uzasno teska,ipak ovdje pricam iskljucivo o filmu.Duga mracna noc isto strasan film.Zaboravio sam neke tacno znam...

    Originally posted by dreamy View Post
    Noz ti je zbog Zarka ali jeste filmcna, nema sta. Braca po materi, sta to bese jbt? Ne secam ga se, znaci nije toliko dobar
    Lepa sela-vrhunski, od Apsolutnih 100 ima i boljih.

    hahahah, rekao si da je lepa, ne lazi
    Sta je PB?

    MGS skidaj taj potpis, udavicu te, casti mi!
    Braca isto Zare ali nije zbog njega,film je sjajan.Boj na Kosovo mi je isto sjajan film.Niko nije imao glas kao Zutic,kakva masina!
    Sto se emocije tice ono sto je prikazao Zika u AS je izvanredno,genije!
    Sad odoh da tragam u Oskar temi,prilicno sam siguran da sam pricao o haljini,ona mi uopste nije lijepa
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Tematika je uzasno teska,ipak ovdje pricam iskljucivo o filmu.Duga mracna noc isto strasan film.Zaboravio sam neke tacno znam...


      Braca isto Zare ali nije zbog njega,film je sjajan.Boj na Kosovo mi je isto sjajan film.Niko nije imao glas kao Zutic,kakva masina!
      Sto se emocije tice ono sto je prikazao Zika u AS je izvanredno,genije!
      Sad odoh da tragam u Oskar temi,prilicno sam siguran da sam pricao o haljini,ona mi uopste nije lijepa
      Daj lozim te Ali za haljinu jesi rekao

      Originally posted by M_G_S View Post
      "udavicu te" je jedna nasa interna posalica i ne znaci bas to, da ne bude zabune...

      Lepa sela lepo gore je film koji je "odradio" svoje i trebao bi malo da pauzira...

      prskaj, niko ne spori da su dobri, ali znas i sam ko se sve lozi na te filmove, pa mi nekako glupo i da se ja lozim.
      Ovaj put sam ozbiljna

      Ne mogu da verujem da niko RANE da pomene? A to jedan od legendarnih, u top 5 mi je.
      ....

      Comment


      • @dreamy "Rane" su ,po mom misljenju, precenjen film. Dobar, ali precenjen.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Daj lozim te Ali za haljinu jesi rekao


          Ovaj put sam ozbiljna

          Ne mogu da verujem da niko RANE da pomene? A to jedan od legendarnih, u top 5 mi je.
          Nije mi bio problem da potrazim
          http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post715925

          Rane su mi tesko sranje,a i Do Koske mi nije nesto.Neki mangupi ovo ono,a kao bebe kad ih zovne otac,previse.Natasa mi je ok
          sigpic

          Comment


          • @Gandalfe gledao sam ja,odlican je...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Atlosta, očekujem od tebe da bar donekle obučiš Vladana i dreamy i dovedeš ih na pravi put, vidiš da lutaju sa filmovima i serijama ne znaju gdje udaraju. Zadatak ti je prilično težak, ali vjerujem da ćeš snagom volje uspjeti, i MGS će da pripomogne.

              Comment


              • Dajte molim vas, Rane su kultni film. Ne pricam ja o samom filmu, niko nije izmislio toplu vodu sa njim, ali FORE iz filma... Ostale su i dan danas.
                Mada ne kapira to svako, razumem te Vlajko
                ....

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Atlosta, očekujem od tebe da bar donekle obučiš Vladana i dreamy i dovedeš ih na pravi put, vidiš da lutaju sa filmovima i serijama ne znaju gdje udaraju. Zadatak ti je prilično težak, ali vjerujem da ćeš snagom volje uspjeti, i MGS će da pripomogne.
                  Vidi ovog sto se javio, cuti i ti molim te, odgledao si vise romanticnih komedija od mene i Vladana zajedno(a to je prilican broj)
                  ....

                  Comment


                  • Underground i Profesionalac.

                    Comment


                    • Znaš i sama da sam ih odgledao zahvaljujući svojoj ružnijoj polovini, a ovamo mislim hoće li Novak biti na 100%, ili kada će Nike dozvoliti Goatereru da se povuče iz tenisa. Obučiće vas atlosta, mnogo lutate, svešće ona to na minimum.

                      Comment


                      • I ti si gay, pa ti decko mnogo ruzniji od tebe?

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Znaš i sama da sam ih odgledao zahvaljujući svojoj ružnijoj polovini, a ovamo mislim hoće li Novak biti na 100%, ili kada će Nike dozvoliti Goatereru da se povuče iz tenisa. Obučiće vas atlosta, mnogo lutate, svešće ona to na minimum.
                          Koliko god sam htela da budem opasna, ne mogu posle ovog posta, ludaku
                          Jao ne laaaazi i ti, kakvi ste svi muskarci foliranti...Priznajte, nece vam niko nista, gledate romanticne filmove svi do jednog, i tacka

                          Ali noto je najjaci, ovamo kao ne gleda, a meni salje linkove: "Jao kakav film, pogledaj obavezno." Ja na link, a ono neki ljubić teski, dvoje su razdvojeni, zivot ih iskusava, ali na kraju su zajedno, srecni su i vencavaju se pod onim belim cudom na travi, i one devojcice sa sesiricima trckaraju okolo..
                          Tisina bre
                          ....

                          Comment


                          • Naravno, a i da nisam gay opet bih imao ružniju polovinu uz sebe, suvi kvalitet. Došao ovde da pokupim neki film ili seriju, kad većina toga fušeraj, sreća pa ste ti i atlosta tu, i može se naći nešto gledljivo.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Naravno, a i da nisam gay opet bih imao ružniju polovinu uz sebe, suvi kvalitet. Došao ovde da pokupim neki film ili seriju, kad većina toga fušeraj, sreća pa ste ti i atlosta tu, i može se naći nešto gledljivo.
                              Da, a seriju posebno!
                              Razgovaracemo nasamo
                              ....

                              Comment


                              • noto
                                Imas moju fotku na pm, pa zakljuci bi li ti bio ruznija polovina... A vidis da imam i ukusa, za razliku od nekih, koje ne bih imentovao, ali nose ruzne zene na avataru...

                                Comment

                                Working...
                                X