Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • znaci niste ni gledali tarzana
    toes to skrokodilom
    a
    ništa ondak kovas jebe
    nemamo šta da diskusujemo
    sem morbit koju da lupimo po komentatorima





    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici

    Comment


    • Ma zajebite te filmove ovo je film bre

      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • @bice Slazem se, istorijski.. Ko ne zna bar dve fore iz njega, ne racuna se da zivi ovde..
        ....

        Comment


        • Najbolji domaci film je Profesionalac. Nikad bolji nisam gledao. Gledao sam ga tri puta.

          Comment


          • Uz ta dva jos Lajanje na zvezde, Mrtav ladan i Montevideo... I Klopka je odlican film. Naravno, stare filmove ne racunam...

            Comment


            • Pa dobro, Lajanje na zvezde je dosao u vrijeme kad se takav film nije mogao ni zamisliti. I bio je stvarno osvijezenje. I odlican je film. E sad, Montevideo moze, ali Mrtav Ladan je samo jos jedan od mnogih filmova koje smo gledali. Slican kalup.

              Comment


              • Ali ubrojio bih "Balkan Ekspres", "Ko to tamo peva" i "Maratonci trce pocasni krug" kao mozda i najbolje filmove nase.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ne zezaj MGS, Mrtav Ladan ima fantasticne fore.

                  Bravo Majo, Klopka, ne bih se setila... odlican.
                  Meni je i Parada super.

                  edit: Vladane, ona tvoja musava, sto se udavala u filmu, i haljinu si joj hvalio na dodeli, ljepotica kakve nema
                  Ko je rekao da ER ne valja... ali nazalost samo si nju gledao. I private practice je sasvim ok, ne smara.
                  Sapunica je bila Kasandra, ovo su serije
                  I ostavi se Fox Life-a, ko ne zna za bolje, Fox life mu je odlican!
                  Last edited by dreamy; 01-03-12, 20:12.
                  ....

                  Comment


                  • Sto se domacih filmova tice Sela,Apsolutnih sto,Braca po Materi,Noz mi se bas izdvajaju
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Ne zezaj MGS, Mrtav Ladan ima fantasticne fore.

                      Bravo Majo, Klopka, ne bih se setila... odlican.
                      Meni je i Parada super.

                      edit: Vladane, ona tvoja musava, sto se udavala u filmu, i haljinu si joj hvalio na dodeli, ljepotica kakve nema
                      Ko je rekao da ER ne valja... ali nazalost samo si nju gledao. I private practice je sasvim ok, ne smara.
                      Sapunica je bila Kasandra, ovo su serije
                      Imala je lijepu haljinu sam rekao,nisam rekao da je ona lijepa.Lijepa je Ema,najljepsa je Mila,ova nije lijepa
                      U Private Practice mi glumi jedan od najdrazih likova iz svih serija,Pol Kelerman iz PBa iliti Paul Adelstejn ali me nije nesto privukla
                      Kao sto rekoh americka ili lationamericka sapunica je sapunica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sto se domacih filmova tice Sela,Apsolutnih sto,Braca po Materi,Noz mi se bas izdvajaju
                        napokon neko sa ukusom

                        faith in humanity restored
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Da, da faith. Filmovi sa toliko teskom tematikom. Pitam se s kojim merakom ih gledaju neki drugi stanovnici Balkana.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sto se domacih filmova tice Sela,Apsolutnih sto,Braca po Materi,Noz mi se bas izdvajaju
                            Noz ti je zbog Zarka ali jeste filmcna, nema sta. Braca po materi, sta to bese jbt? Ne secam ga se, znaci nije toliko dobar
                            Lepa sela-vrhunski, od Apsolutnih 100 ima i boljih.

                            hahahah, rekao si da je lepa, ne lazi
                            Sta je PB?

                            MGS skidaj taj potpis, udavicu te, casti mi!
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Da, da faith. Filmovi sa toliko teskom tematikom. Pitam se s kojim merakom ih gledaju neki drugi stanovnici Balkana.
                              to sam se i ja uvek pitao
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • "udavicu te" je jedna nasa interna posalica i ne znaci bas to, da ne bude zabune...

                                Lepa sela lepo gore je film koji je "odradio" svoje i trebao bi malo da pauzira...

                                prskaj, niko ne spori da su dobri, ali znas i sam ko se sve lozi na te filmove, pa mi nekako glupo i da se ja lozim.

                                Comment

                                Working...
                                X