Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • filmchina



    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ja ih volim bas i crtace i animirane Diznijeve
      Vladane,ja juce zavrsio sa snimanjemNapravio kolekciju najboljih starih crtaca sa Nikolom Simic,Djuzom Stojiljkovic i drugim legendama..+ stare Diznijeve sa legendarnom Mikijevom radionicom


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Odlicna i prelijepa glumica Kate Beckinsale






        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          A ja upravo razmisljam da li da gledam Leaving Las Vegas, The Tree of Life ili American Gangster. Sta kazerte?
          Originally posted by altlosta View Post
          Gangstera nisam gledala, a LLV ti je nako klasika, a TTOL je neobican bas cudan, treba ti neko raspolozenje za njega. Meni su oba dobra a ti vidi u kom si mudu ;)
          Originally posted by Ernesto View Post
          L.A. Confidential
          Tek sam sad skontala da sam pomesala LLV i LAC

          Originally posted by Vladan View Post
          Gledaj WYN obavezno ;)
          Originally posted by dreamy View Post
          Taj! Ma odgledaj ga, zabavan je,ne smara... ;) I ne moze da smori kada je on tako savrsen
          Originally posted by Vladan View Post
          Drugaciji je potpuno,svidjet' ce se tebi
          Ok, za ovo ce neko da mi plati dreamy verujem da nije namerno, a ti Vladane ovako da me nasamaris Em sto milijarditi put prica- ne mirisu se na pocetku, pa su onda "primorani" da provode vreme zajedno, pa onda neko nesto skonta pre ovog drugog, pa se drugi naljuti, pa onda prvi vija drugo; jos je pride ovde ponovo zenski lik pacenica i jadnica, a on cool naravno
          Sva sreca pa nisam izgubila bas 2 sata ili koliko vec traje, posto sam premotavala..
          dreamy isto pretpostavljam da je bila preokupljena drugim stvarima, kao sto je i meni odmah film dobar cim imam cime da parim oci ali meni nije on izvukao situaciju, ne bih se previse bunila, ali ne ide na moju listu Malo mi je losija verzija Chace Crawforda, a ni on nije na listi Kako god, sto u glavu je za nju.

          Comment


          • Ma sta nije namjerno pa ona ne zna za bolje
            Greys joj je super,najdraza joj je Ogovarusica,tek je sad edukujem,pa zar ne mislis da WYN korak naprijed?
            Ma to je komedijica sta si ocekivala ,simpaticna je,ima nekoliko fora,bolja nego ona sa Kucerom i Natali,osjetno bolja.Mogla si vala odgledat film bez premotavanja.
            Daj neke komedije ako imas ;)

            LAC masterpiece!
            Last edited by Vladan; 01-03-12, 13:06.
            sigpic

            Comment


            • Rekao si drugaciji je, svidece ti se, stv nznm odakle ti ta fiks ideja. Prvo sebe edukuj pre nego krenes dalje Cuj simpatican, ima fora

              Oba su krš, nznm gde si bas nasao ta dva da poredis, ali onaj mi je bolji posto tamo ona bar nije jadnica, vec on ne sad zbog ravnopravnosti polova ili tako nesto, vec zato sto je ovo da je zensko u 98% slucajeva, smorilo..

              Comment


              • Rekao sam da je drugaciji potpuno od 50 first dates
                Ja ne znam bas komediju da nije na isti kalup i da to nije vidjeno toliko puta do sad,koristim ih samo da me nasmiju,nemam pojma sta ti ocekujes mada i da je najbolji na svijetu ti bi rekla da nije i prije samog gledanja si stvorila sliku da ne valja i tu nema pomoci
                Ma gledajuci onaj nijednom se nisam nasmijao,ovdje jesam,gledajuci FWB isto jesam,CSL tek.
                Posto si me iskulirala prvi put probacu jos jednom ako imas neku komedijicu pricaj

                Dreamy ce brzo zaboravit' Gossip i Greys,sad samo kvalitetne stvari gleda Boss je skinut
                Last edited by Vladan; 01-03-12, 13:19.
                sigpic

                Comment


                • Midnight in Paris, Artist, Horrible Bosses, Bridesmaids, 500 Days of Summer, Juno, Easy A, Scott Pilgrim, 30 minutes or less, Pineapple Express, Superbad, 40 year old virgin, Knocked Up, Kick Ass, Hanna and her Sisters, You Will Meet a tall Dark Stranger, Office Space...

                  Nema ih... bas zato sto i jesu svi isti i jesu sr.. zato sam i rekla da mi se ne gleda, meni je to isto kao 50 first dates i svi ostali.. CSL je malko bolji.. Kad kazes drugaciji, ja ocekujem MiP drugaciji, a ne isti kao svi drugaciji kad hocu da se smejem gledam serije

                  Comment


                  • Gledao sam neke,ove koje nisam cu skinuti,zahvaljujem

                    Pa nema,ja sam se odusevio MiPom i onda pomamio sestre da gledaju jer je film sjajan i one su se smorile samo tako i zamolile me da im vise nikad ne preporucujem komediju u kojoj se nisu nijednom nasmijale i nema fora a meni je film starsan,a ti odlicno znas koliko volim Vudija ;)

                    Vratio sam se Larryu,imam dvije sezone jos da odgledam.Taj covjek je idol
                    Nema vise ni sitkoma,sve se odgledalo
                    Skinuo sam odavno Hot in Cleveland i Cougar Town ali nemam pojma kakve su
                    sigpic

                    Comment


                    • HiC je bezze, bar ono sto sam odgledala na tvu, a to je dve, tri ep po 10 min.. Cougar Town nako, to ti je neki rang Two and A Half Man, TBBT..

                      Skini Party Down i 30 Rock. Naravno da nisi sve odgledao, svasta.

                      Comment


                      • Pa ako je taj nivo super,vrijedi gledati znaci

                        Nisam nijednu novu sezonu,znas kako to kod mene ide(samo da me ova Acta ne zajebe) ali mi je ostao MITM i 30 rock koji mi svi preporucuju.Stavio sam da se skida Breaking Bad i cim mi se to skine stavljam ovaj ;) e da MITM imam na kompu
                        Ovaj Party Down ima samo jednu sez koliko vidim to cu kad ove pogledam

                        Nego jesi li gledala Homeland i Bossa
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pa nema,ja sam se odusevio MiPom i onda pomamio sestre da gledaju jer je film sjajan i one su se smorile samo tako i zamolile me da im vise nikad ne preporucujem komediju u kojoj se nisu nijednom nasmijale i nema fora
                          Pa valjda znas pomalo da meni FWB, 50 first dates i ostali nisu fore.. gde si meni nasao to da preporucis..

                          Party Down ima dve sezone, bice i film. MITM je super. A Arrested Developement ako nisi gledao, ne smes ni da se javljas.
                          Ima ih jos brdo sa potencijalom koje nisam jos ček autovala...

                          Nisam nista novo gledala, Homelend cu mozda da pogledam, iako nisam fan bas tih teorija zavere.. A Boosa ne nameravam nikako, pa bila najbolja serija ikad, ne mogu njega gledati, kao Zeljko Samardzic mi je

                          Comment


                          • Nije ti bio los FWB cini mi se.Mene je film nasmijao stvarno,bas mi je fino pao a drugaciji od 50 fisrt dates,od ostalih limunadica i komedijica nikako

                            Onda bolje da se ne javljam
                            Samo ti preporuci kad naletis na nesto dobro,do sad nije bilo greske

                            Kakve su to predrasude znam sto mislis o njemu ali covjek je razvalio,znaci svi ostali glumci su smijesni kad se porede sa njim ove godine,ne mogu ti opisati kako je mocno odglumio,ipak je on iz neke druge price i to nikako nisam mogao da ocekujem
                            sigpic

                            Comment


                            • Bio mi je los FWB naravno, samo sam mozda rekla da mi je Justin malo izvukao situaciju

                              Nisu to predrasude i nema veze sa misljenjem, jednost mi je antipatican, ne volim ga videti

                              Comment


                              • Da l` neko mozda zna ime filma, mistrerija/triler je u pitanju... Radnja filma je na foru Sedmice, sedam smrtnih grehova, lik ubija i skuplja delova tela kako bi sastavio telo Isusa. Na kraju se ispostavi da je ubica novinar koji se pojavljuje u jednoj sceni. Znaci gledao sam ga u proslom zivotu pa planiram da ga pogledam opet. Vuci me izjeli, aj` da mogu da se setim imena bar jednog glumca, lako bih ga nasao, nego ni to ne mogu. Znaci toliko sam izlapeo da sad postanem normalan bio bih blesav. Ajde ko mi da ime filma duzan sam mu kubik drva za ogrev sledece zime.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X