Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa to sve imas na E! od ponoci vezaro
    Prskaj ne mogu se stalno gledati ozbiljni filmovi,mora se ponekad mozak odmorit' uz komedije
    a i to sto kazes, moj lek su crtaci
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Crtaci, bravo... Ali Diznijevi, one japanske i slicne ne priznajem
      ....

      Comment


      • Oven je simpa meni, i filmovi sa njim su mi ugl simpa. Navijam za MiP ya orig scenarijo.

        Originally posted by dreamy View Post
        I meni je ok, zapravo retko koji glumac me nervira...
        Npr mene strasno nervira sto vise nemam HBO
        Gledam ovo sada sto je altlosta postavila, extra je zanimljivo, ostajem na ovom linku, kakav crni RTS
        Pa na RTSu nece biti bas puno Red Carpeta, tamo prebacujemo kad pocne prenos ;) A gde komentarisemo kako se ko obukao?

        Originally posted by Vladan View Post
        Pa to sve imas na E! od ponoci vezaro
        A sto da gledamo od ponoci sa milijardu prekida sa reklamama, kad mozemo sad. Bolje brini gde ces gledati dodelu nego za nas.

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Da li ti stvarno mislis da ja imam E!?
          Vazno je da ja imam
          Nego se bacite na trazenje streama dodjele ako mi bude trebao,ajde radite nesto

          Originally posted by prskaj View Post
          a i to sto kazes, moj lek su crtaci
          Ja ih volim bas i crtace i animirane Diznijeve(ne mogu njih zvati tako ) i Gokua koji je jedna posebna kategorija.Nije me bilo u srednjoj na prvom casu ujutro nikad zbog Gokua

          Originally posted by dreamy View Post
          Crtaci, bravo... Ali Diznijevi, one japanske i slicne ne priznajem
          Nemas ti pojma
          Kad smo kod japanskih i Gokua evo svih epizoda pa uzivajte

          http://www.dbz.tv/

          Originally posted by altlosta View Post
          A sto da gledamo od ponoci sa milijardu prekida sa reklamama, kad mozemo sad. Bolje brini gde ces gledati dodelu nego za nas.
          Izvinjavam se,u pravu si.Brinem,mozes li mi ti naci znam koliko si snalazljiva
          Last edited by Vladan; 26-02-12, 22:59. Reason: padezi,da me drimi ne grdi
          sigpic

          Comment


          • Da, ima bas dobrih japanskih crtaca. Neko je bas pre neki dan postavio neki dobar, msm ovaj http://www.imdb.com/title/tt0245429/

            Evo, bas cu da trazim link, znam gde cu da gledam.

            Milla je prelepa.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Vazno je da ja imam
              Nego se bacite na trazenje streama dodjele ako mi bude trebao,ajde radite nesto


              Ja ih volim bas i crtace i animirane Diznijeve(ne mogu njih zvati tako ) i Gokua koji je jedna posebna kategorija.Nije me bilo u srednjoj na prvom casu ujutro nikad zbog Gokua
              Goku? Omg, sa kim se ja druzim

              Originally posted by altlosta View Post
              Oven je simpa meni, i filmovi sa njim su mi ugl simpa. Navijam za MiP ya orig scenarijo.

              Pa na RTSu nece biti bas puno Red Carpeta, tamo prebacujemo kad pocne prenos ;) A gde komentarisemo kako se ko obukao?



              A sto da gledamo od ponoci sa milijardu prekida sa reklamama, kad mozemo sad. Bolje brini gde ces gledati dodelu nego za nas.
              A vala neka si mu objasnila, mada nesto imam osecaj da te opet nije razumeo... nije mu za zameriti, to je vrhunac koji moze da postigne nakon nekoliko vinjaka. Ovde cemo da komentarisemo, to je ipak u vezi sa filmovima, umetnicki odraz, sve je to povezano Jel gledas? Ja RTS necu ukljuciti dok ne krene prenos, ali ako ovde bude onda nema razloga da slusam nekog tamo naseg simultanog, ovo je fantastican dozivljaj, i ovo vristanje, i sve Prsla sam, vristanje.

              edit: Mila Jovovic-mogla je ona to i bolje, kada nemas grudi, nekako mi nije kul da obuces haljinu koja pokazuje da ih nemas ;)
              ....

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                jel si gledala ili ces da gledas?
                To sa linkom je bilo namenjeno Vladanu, da sig se necu zamarati da mu trazim link, kad imam gde da gledam. A crtac nisam ceo gledala, pa nameravam ponovo.

                Niko nece sa mnom da komentarise toalete u chatu npr... Berenice ima lepu haljinu..

                Edit: Ma nece ovde biti prenosa, ovo je Associated Press. I mene nervira taj njihov prevod, bolj da cute
                Last edited by altlosta; 26-02-12, 23:16.

                Comment


                • Sto ne bi otvorili Temu za Oskara,evo sad cu ja
                  Ja otvorim temu da pricate o toaletama dok mi vi trazite linik za dodjelu.Its a deal.
                  sigpic

                  Comment


                  • To ti je jedna od boljih ideja ovih dana..i lepo taman premesti sve ovo u tu temu, da bude kompletirano... Tu cemo do mile volje moci o haljinama...

                    @altlosta Mila Jovovic? Haljina nije losa, ali rekoh vec za grudi, da se ne ponavljam..I malo mi je preterala sa nakitom posto je haljina sva sljasteca... kako se tebi dojmila?
                    ko ovo sad prodje u spavacici? Secka mi link pa nista nisam videla
                    ....

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      I meni je ok, zapravo retko koji glumac me nervira...
                      Npr mene strasno nervira sto vise nemam HBO
                      Gledam ovo sada sto je altlosta postavila, extra je zanimljivo, ostajem na ovom linku, kakav crni RTS
                      Auu, ja ne bih mogao da zivim bez HBO-a.
                      Jeste da ponekad smaraju, ponove neki film 50 puta u roku od dva dana, ali ipak, sto bi rekao Mumi, nenadjebivi su
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • najjaca serija, samo zbog nje nije bilo tesko ustajati u 7 ujutru
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Pogledao sam Warrior-a i odusevljen sam filmom. Mogu reci da je ovo naprednija verzija filma "Never back down 2". Radnja je ozbiljnija i gluma je bolja, pogotovo starca. Zeljno sam iscekivao susret izmedju 2 brata u finalu turnira i nisam imao pojma o tome ko bi mogao da pobijedi, sve su lijepo namjestili. Jedina zamjerka na sve ovo jeste to sto na kraju, tj poslje matcha nisu ubacili neki dijalog, ovako ne znam sta je bilo u odnosu otac-sinovi, pa sta je bilo na relaciji 2 brata, pa isto tako relacija Tommy i ona djevojka kojoj je obecao dati 5 miliona, pa dal je Tommy na kraju zavrsio u zatvoru i jos par sitnica.

                          Never back down 2 je jako dobar film, ali ovo je vrh vrhova!
                          Hvala onom ko mi je preporucio, sada se ne sjecam tacno ko je u pitanju

                          Comment


                          • Jedan je Denzel W



                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Miss Poison View Post
                              http://www.imdb.com/title/tt1596350/

                              Skroz gotivna akciona komedija Konacno da odgledam dobar opustajuci film... Sve preporuke
                              E, a danas u gradu vidim na nekom panou reklama ze njega i mislim se kakav li je, da li ga skinuti.. Sad hocu, hvala Miss
                              ....

                              Comment


                              • Je li gledao neko sad film "Neprijatelj" na RTS1?
                                Zanimljiv film samo mi nije jasno zasto nisu otkrili ko je onaj lik u stvari
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X