Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto film mora da ostvari i neki komercijalni uspeh da bi bio nominovan. Nznm kako tacno to mere, ali ima tu jos i dosta pravila, velika je to masinerija. A nekada je mnogo lakse odglumeti neku obicno zivotnu osobu, nego nekog ekstremnog lika jer ti scenarijo odradi vec pola posla, ne kazem da nisu te neke uloge dobre i ekstra odradjene, ali ja eto npr veceras navijam da Plummer uzme za spored musku, super mi je bio. A Akademija nek radi svoj posao, jos cu ja da se pravim da sam ekspert za njih napravili su super stvar, tako da imaju prava i na neke manje greske

    Comment


    • I ja navijam za Plamera ;) njegova gluma je strasna bila,a i film mi je bas dobar.
      A Akademija grijesi tu nema sta da se prica.CIm daju Martinu za Departed a ne daju za mnogo bolje filmove i ne daju Leu onakvom glumcu onda ne rade dobro svoj posao
      sigpic

      Comment


      • Pa da, velika masinerija, veliki ulog... Nisam gledala taj film, jel valja, da skinem?
        Ma mene relano briga ko ce ove godine da uzme, navijam da TGWTDT uzme nesto, i navijam da haljine budu lepe, glamurozne ;)
        ....

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          I ja navijam za Plamera ;) njegova gluma je strasna bila,a i film mi je bas dobar.
          A Akademija grijesi tu nema sta da se prica.CIm daju Martinu za Departed a ne daju za mnogo bolje filmove i ne daju Leu onakvom glumcu onda ne rade dobro svoj posao
          Ma ti im reci magistre dramaturgije, samo pricekaj jos to malo da doktoriras pa da im svima objasnis posao, ima Sandler da dominira

          Originally posted by dreamy View Post
          Pa da, velika masinerija, veliki ulog... Nisam gledala taj film, jel valja, da skinem?
          Ma mene relano briga ko ce ove godine da uzme, navijam da TGWTDT uzme nesto, i navijam da haljine budu lepe, glamurozne ;)
          Beginners, valja bas. Nznm sad bas kakav ti je ukus, ali po mom je svakako Mani se bre TGWTDT, gde bre rimejk i to posle god dana, jak im posao.
          Live Stream Red Carpeta ;) http://www.dailymotion.com/video/xoy...om=embediframe

          Comment


          • To je cilj
            Jos mi nadji live stream dodjele kad bude(carpet imam na E!) i glumjeces u svakom filmu sa Sendlerom kad se probijem
            sigpic

            Comment


            • Imate na RTSu prenos.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Bice mi to skremblovano bojim se,a citav dan nemam RTCG1 na zemaljskoj
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  Ma ti im reci magistre dramaturgije, samo pricekaj jos to malo da doktoriras pa da im svima objasnis posao, ima Sandler da dominira


                  Beginners, valja bas. Nznm sad bas kakav ti je ukus, ali po mom je svakako Mani se bre TGWTDT, gde bre rimejk i to posle god dana, jak im posao.
                  Live Stream Red Carpeta ;) http://www.dailymotion.com/video/xoy...om=embediframe

                  a jbg, bas mi je jak utisak jer nisam gledala originalnu verz, a i riba je objasnila sa ulogom
                  Pogledacu taj.. ukus mi je da volim sve osim SF i horora
                  ....

                  Comment


                  • Malo sam van ove vaše priče, samo želim da izrazim nezadovoljstvo da se juče (ili u petak ) u tri filma na HBO pojavljivao, glumeo ili šta već Oven Vilson. Bljak.


                    Originally posted by dreamy View Post
                    a jbg, bas mi je jak utisak jer nisam gledala originalnu verz, a i riba je objasnila sa ulogom
                    Pogledacu taj.. ukus mi je da volim sve osim SF i horora :D
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Malo sam van ove vaše priče, samo želim da izrazim nezadovoljstvo da se juče (ili u petak ) u tri filma na HBO pojavljivao, glumeo ili šta već Oven Vilson. Bljak.
                      Sto,Oven je bas kul malo ima deformisan nos i neke suicidne ideje mu padaju napamet ali mi je presmijesan
                      Koliko je jak Sendler sa tom svojom ekipom toliko mi je jak Stiler sa svojom(koju predvodi Oven )
                      sigpic

                      Comment


                      • Molim vas nemojte vise da diskutujete o ovenu,sendleru,stileru i slicnim prilikama
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Fizički izgled nikada ne komentarišem, jer se vodim onim da se čovek navikne na ružno isto koliko i na lepo, a te njegove suicidne misli, pa i pokušaji su odraz njegovih problema ili slabosti, ni o tome ne bih. Ali lik mi je potpuno NEinteresantan u svakom pogledu, a o njegovoj glumi ne bih baš. I možda mi i ne bi toliko smetalo, da se nije pojavljivao u čak TRI filma juče. A tek reprize.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • I meni je ok, zapravo retko koji glumac me nervira...
                            Npr mene strasno nervira sto vise nemam HBO
                            Gledam ovo sada sto je altlosta postavila, extra je zanimljivo, ostajem na ovom linku, kakav crni RTS
                            ....

                            Comment


                            • Pa to sve imas na E! od ponoci vezaro
                              Prskaj ne mogu se stalno gledati ozbiljni filmovi,mora se ponekad mozak odmorit' uz komedije
                              sigpic

                              Comment


                              • Da li ti stvarno mislis da ja imam E!?
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X